Co wpłynęło na decyzję?

Pomysły dotyczące działania Klubu

Co wpłynęło na decyzję o zakupie kangoo?

wcześniej posiadałem już kangoo
4
15%
wcześniej posiadałem już auto tego typu
3
12%
miałem okazję się nim wcześniej przejechać (jazda próbna, od znajomych itp)
5
19%
doradzili mi znajomi
2
8%
przekonał mnie sprzedawca
0
Brak głosów
jego atuty (bagażnik, spalanie, zawieszenie itp)
9
35%
kupiłem korzystając z przypadkowej okazji
2
8%
do dzisiaj sam nie wiem
1
4%
 
Liczba głosów : 26

Re: Co wpłynęło na decyzję?

Postprzez zuwik piątek, 2 września 2005, 09:13

Rafal_B napisał(a):Coś w tym jest... Do mojej świadomości istnienie tego auta w kategorii "osobowe" dotarło gdy jechałem sobie kiedyś do Chorwacji. Otóż gdy tak podążaliśmy sobie austriacką autostradą, naszą Sieną, coś ok. 120 - 130 km/h (czyli w górnym zakresie stanów wysokich) po sąsiednim pasie przemknęło żółte Kangoo tak, że prawie nie zdążyliśmy zobaczyć szczegółów (ale na bank było to Kangoo).
W którym to było roku? :) Może przypadkiem zwerbowałem klubowicza :wink: Kangoorek żółty śmigał tam w latach '98, '99, '02 :D A w Austrii z tego co pamiętam 140 nie schodziło z blatu :D
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez PanKot piątek, 2 września 2005, 09:18

A może widziałeś także i mnie - leciałem wtedy podrasowanym Lanosem? Całą prawie drogę 190lm/h.
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Dziadek piątek, 2 września 2005, 10:56

Kangurkiem jeżdżę od 2000 roku. W grudniu sprzedałem go.
Decyzja o zakupie drugiego kangurka była szybka. wyposażyłem go tylko we wszystko czego brakowało w poprzednim:ABS,klimatyzacja,relingi,schowki lotnicze,silnik diesla,wygodniejsze siedzenia,drzwi z tyłu,drugie drzwi z boku,podgrzewane lusterka,elektryczne szyby,centralny zamek.Żadna luksusowa limuzyna mi nie poskoczy :wink:
Nie ma lepszego autka nad kangurka. 8)
Trzeci też będzie kangur :)
dziadek
fireway 1.5 dci drzwi/80KM/wiśniowy metalik
Avatar użytkownika
Dziadek
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 31 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Białystok

Re: Co wpłynęło na decyzję?

Postprzez Rafal_B piątek, 2 września 2005, 11:59

zuwik napisał(a):W którym to było roku? :) Może przypadkiem zwerbowałem klubowicza :wink: Kangoorek żółty śmigał tam w latach '98, '99, '02 :D A w Austrii z tego co pamiętam 140 nie schodziło z blatu :D

Chyba 2002... i nie jestem pewien ale tamten musiał mieć więcej niż 140 i chyba był miejscowy...
PanKot napisał(a):A może widziałeś także i mnie - leciałem wtedy podrasowanym Lanosem? Całą prawie drogę 190lm/h.

Nie wykluczone, nie wylkuczone... Natomiast na pewno widziałem kilka "lepszych" aut (bodaj Mercedesa, na pewno BMW i coś jeszcze) z podniesionymi maskami, spod których walił siwy dym... Wówczas trochę z obawą ale w sumie chwaliłem moją Sienę, że radzi sobie nad wyraz dobrze w tamtym klimacie. Kangoorkowi na razie nie było dane jechać nad Adriatyk, ale po drogach i bezdrożach Ukrainy, a wtym Krymu, zrobił przez dwa lata ponad 10.000 km i spisywał się bez zarzutu. Oby tak dalej.
Rafał B.
Grand Scenic 1.9 dCi '04 (F) srebrny metalik
Twingo Liberty Easy '98 (D) turkusowy
Obrazek
Avatar użytkownika
Rafal_B
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 154
Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2004, 00:00
Lokalizacja: Piaski k/Gostynia

Postprzez kavka piątek, 2 września 2005, 14:22

No a Nasza historia z kangoorkiem ciągnie się po rodzinie :lol:
W 2001 roku kupiliśmy sobie (czyt.kupili moi rodzice :lol: ) Renault Megane w wersji AIR (to była klima ,szperacze itp) . Po okazyjnej cenie 47 000 pln-ów . Okazało się że samochód stał pół roku gdzieś na palcu i do dziś nie dam sobie głowy urwać że nie było w nim nic machlowane :? No ale naszczęście Meganka poszła do "żyda" , w momencie jak u mojego ojca w firmie zaczął wychodzić VAT (ah te podatki :wink: ) . Wtedy spotkaliśmy się z moim wójkiem , który ma Kangoosia 2002 dTi . Był bardzo zadowolony i polecił nam ten oto jakże przestronne autko do firmy :wink: Miał on znajomości w AUTO-MENTEL we Wodzisławiu . Załatwił na skoczka Alize 1.5 dCi dodatkowo z radykiem na CD,metalikiem i ABS-em za 59 000 pln . Ja nawet nie zastanawiałęm się nad inną marką choć wiadomo że Berlingo też był na myśli (oczywiście cena nie ta :lol: ) . Ogólnie to wybraliśmy (a raczej ja wybrałem ) Renówke , bo Meganka po przejechaniu 100 000 tryskała życiem jak tylko można . Jedyny problem jaki tam wystąpił to klima (rozszczelniony parownik , naszczęście na gwarancji ) . Jeśli chodzi o naprawy pogwarancyjne to była tyko jakś wiązka od ABS-u )nie działał prekościomierz ) . Wogóle to mój wójek ma zrobione kangoorkiem 120 000 i jedyne co wymienia to oleje i filtry . No i oczywiście i My jesteśmy bardzo zadowoleni z torbacza no bo po przejchaniu 30 000 narazie odpukać 1000 x w niemalowane nie zaimpregnowane :lol: nic się nie stało . Pzdr kangoomaniaków , którzy dokonali trafnego wyboru :lol: :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez dominik sobota, 3 września 2005, 20:07

Moja historia,jeżdziłem RENAULT EXPRESS 1,2 z roku 1995, 185000km zero problemów tylko:łożyska,regulacje,opony,klocki nawet przeguby nie były ruszane, nie było potrzeby :!: ,a przepraszam wymieniałem rurę od katalizatora do tylnego tłumika i sam tłumik tragedia,ruina finansowa, z BOSALA po upustach 300pln, no i poszedł do ludzi wdzę go często wozi teraz nabiał :D , a dlaczego KANGOO :?: bo RENAULT no i z EXPRESS-a zostały zimówki z felgami :D :D :D.A w KANGOO problem z chłodnicą, wyciek,nowa cena zaporowa 860pln, ale po wyjęciu okazało się że jest miedziana :D :D :D cyna +lutownica i po problemie :D ,namówiłem znajomego na KANGOO,pojechaliśmy oglądać,1,9/65,salon,pierwszy właściciel,stan idealny,120000km.A faktycznie,silnik ruina,prostowany,no i właściciel dopiero wymieniał przeguby 8O 8O 8O, no i nie został nabyty.KANGOO ma wady i zalety ale jest OK :!: :!: :!: .Pozdrawiam.
F8Q 1,9/65/ 283 kkm, 1999r GRIS FJORD MET. 2CT (920) klima,relingi,zahaczony,CB,naklejki klubowe, Leichtmetallfelgen
Obrazek
Avatar użytkownika
dominik
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 589
Dołączył(a): poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Góry Świętokrzyskie

Poprzednia strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości