Galeria Kangooromaniaków

Pomysły dotyczące działania Klubu

Postprzez KiK czwartek, 6 kwietnia 2006, 16:47

No to ogłośmy konkurs na chętnego - co to zawieszenia nie miał jeszcze robionego a chciałby się przekonać ile jego torbacz wytrzyma :lol: :lol:

Mój w zasadzie będzie świerzo po naprawie więc .... odpada - zresztą on nie przyzwyczajony ostatnio do noszenia ciężarów :P
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kaLasz czwartek, 6 kwietnia 2006, 16:58

to od razu mozna zrobic wiele inych konkursów np. ile uciagnie, ile wagowo pomieści...
a na konic zrobić własny, niezalezny crashtest ;)

Ps. z góry wykluczamy udostępnienie swojego kangoora :)
1.9 D 65, biała OKLEJONA samica, 2001r.
GG 8053233

Kangoo jest nasz!! TEN Kangoo do nas należy
Avatar użytkownika
kaLasz
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 190
Dołączył(a): sobota, 27 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KiK czwartek, 6 kwietnia 2006, 17:06

kaLasz a ty się na zlot wybierasz? A tak poważniej to nad jakimiś takimi atrakcjami trzeba będzie pomyśleć. Oczywistą sprawą jest że krzywdy torbaczom robić nie będziemy 8)

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez xyz piątek, 7 kwietnia 2006, 21:53

Mini come back. :D Bardzo się cieszę Branio że o mnie pamiętasz i dziękuję. :) I jeszcze taka propozycja nie do odrzucenia. ;) Kurcze nawet nie wiem kiedy dokładnie ten zlot jest więc mogło by mi nie pasować. :roll:
W sklepie bywam rzadko, więc ciężko mi powiedzieć jak tam kolekcja się miewa, ale z krótkich obserwacji mogę wnioskować, że dopóki przymierzalnia na sklepie nie powstanie, dobrze nie będzie. Przywożą nowe ciuszki, ale dla maluchów (na myszki Kerry`ego by się nadawały :D), poza tym i tak nie ma juz miejsca na sklepie żeby je wyłożyć. Ogólnie rzecz biorąc mam dość tego Tesco :/
Ale żeby tak nie skonczyć pesymistycznie to napisze coś optimistic. Cudowne te maluchy ma Kerry. Aż miło popatrzeć, fantastyczna galeria, gartuluję! :D
Renault Kangoo -> Stworzony by cieszyć. :D
Avatar użytkownika
xyz
KangooróFka
KangooróFka
 
Posty: 548
Dołączył(a): niedziela, 27 marca 2005, 23:00
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez KiK sobota, 8 kwietnia 2006, 20:53

Wszystkie maluch są fajne :D My ja czasami padamy z nóg wieczorakami a nasz Kacperek wciąż spaceruje po mieszkaniu bo nie ma jeszcze ochoty iść spać to się zastanawiamy skąd on tyle siły bierze... :lol: :lol:

Kuba

PS: naszego syna na zlocie poznacie - tylko nie wmawiajcie nam że to bardzo spokojne dziecko - rodzice swoje wiedzą :wink: :wink:
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości