WIELKA ORKIESTRA JURKA OWSIAKA I KANGOO KLUB????

Pomysły dotyczące działania Klubu

Postprzez alchemiczny środa, 16 listopada 2005, 20:19

Klubowicze zaangazowani w te dyskusje, chcialbym zakonczyc temat i jakkolwiek temat sie potoczyl to uwazam ze nie ma sensu dalej debatowac:)
Krytyke mam nadzieje przyjeliscie ja i owszem pod swoim adresem przyjmuje minusy mi nadane:)

MAM NADZIEJE ZE TA DYSKUSJA POKAZALA BRAKI W ORGANIZACJI KLUBU , WIEM ZE PRZYJEMNIE JEST DIALAC NA BEZ ZASAD ALE SAMI WIDZICE ZE KOMPLETNIE NIC NIE MOZNA ZROBIC OD SPOTU POCZAWSZY A NA WOSP SKONCZYWSZY, PO DRODZE ZACHACZE JESZCZE GALERIE KLUBOWICZOW RODZINNA, DALEJ NIE WIEM DO KOGO WYSLAC FOTKI I GDZIE ICH SZUKAC POZNIEJ.


Uwazam ze jest temat do przedyskutowania, lepsza organizacja rowna sie wiekszej frajdzie z dzialalnosci klubu.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Alchemiczny
Biała samiczka 1,2 16V alize:)
koponiety zólty kwadracik klubowy na rufie:)
Avatar użytkownika
alchemiczny
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 147
Dołączył(a): poniedziałek, 15 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez zuwik środa, 16 listopada 2005, 22:38

Powoli zaczynam się przekonywać do wizji postawienia nowego forum, zawierającego REALNĄ liczbę klubowiczy, moderatorów, REGULAMIN oraz artykuły sporządzone na podstawie tego, co zawarte jest tutaj. Potrzeba serwera (czemu nie płatny?) i informatyka. Napewno temat do przedyskutowania, napewno będą głosy przeciw (sam mam mieszane odczucia). W ostateczności zatrudnimy jakiegoś byłego prezesa klubu nocnego - wymagania: umiejętnoć ogarnięcia burdelu :wink:

alchemiczny - pomijając całkiem calutką dyskusję, sam widzisz ile osób się zadeklarowało.... Może za rok? :)
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez alchemiczny czwartek, 17 listopada 2005, 10:47

Hmm widze ze ziarenko zasiane zaczyna kielkowac. Ciesze sie, tak naprawde wystrczy Admin ktory bedzie zagladal na strone raz dziennie:)
z autoamtu likwidowal martwe dusze,przydala by sie opcja wysylania info do wszytkich,na podane e-maile lub klubowe szkrzynki,pomyslo jest duzo, moze wypdrebnic regionalne oddzialy na poczatek podzieli kraj na 4 czy 6 czesci :)
Jestem do dyspozycji w kwestiach organizacyjnych, informatykiem nie jestem ale mysle ze wsrod nas i taki sie znjadzie:)

Pozdrawiam
Alchemiczny
Biała samiczka 1,2 16V alize:)
koponiety zólty kwadracik klubowy na rufie:)
Avatar użytkownika
alchemiczny
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 147
Dołączył(a): poniedziałek, 15 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez zuwik czwartek, 17 listopada 2005, 11:12

alchemiczny napisał(a):Hmm widze ze ziarenko zasiane zaczyna kielkowac. Ciesze sie, tak naprawde wystrczy Admin ktory bedzie zagladal na strone raz dziennie:)
Obawiam się, że nie wystarczy. Ten pomysł kiełkuje u mnie już długo. Nasze forum nie działa jak należy (galeria nie updatowana, avatary nie wchodzą, dla niektórych nie zrozumiały podział kategorii na forum). Moderatorzy są potrzebni, żeby ogarniać te "zagubione posty", nie zrzucajmy tego na barki jednej osoby. Trzeba nad tym pomyśleć i wypalić nowym wątkiem.
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez jas czwartek, 17 listopada 2005, 16:58

Witam!

martwe dusze ... usunsc --> wyslac @ do tych co podali i opublikowac na glownej ... ze nie pojawienie sie na forum (brak logowania) w ciagu m-ca powoduje usuniecie z listy klubowiczow !!

mysle ze powinnismy zostac pod tym adresem tyle ze wszystko uporzadkowac ... sukcesywnie

a do adminowania moze byc jeden naczelny, ktory bedzie czuwal NAD ... ale i np. admini poszczegolnych dzialow

pozdrawiam

jas
Avatar użytkownika
jas
II Vice Kangoomistrz 2008
II Vice Kangoomistrz 2008
 
Posty: 985
Dołączył(a): wtorek, 10 maja 2005, 23:00
Lokalizacja: z nienacka ;o)

Postprzez zuwik czwartek, 17 listopada 2005, 18:09

jas napisał(a):martwe dusze ... usunsc --> wyslac @ do tych co podali i opublikowac na glownej ... ze nie pojawienie sie na forum (brak logowania) w ciagu m-ca powoduje usuniecie z listy klubowiczow !!
Przede wszystkim, skoro i tak nie ma problemów z rejestracją, to zrobić osobną rejestrację do torby i na forum. Pomysły usuwania - było ich parę...Bez odzewu
mysle ze powinnismy zostac pod tym adresem tyle ze wszystko uporzadkowac ... sukcesywnie

a do adminowania moze byc jeden naczelny, ktory bedzie czuwal NAD ... ale i np. admini poszczegolnych dzialow
Czyli moderatorzy. Ale tak: adres ma zostać, a jedyną chyba osobą, która ma do tego dostęp jest Prezes, który już jakiś czas temu zostałby usunięty za bycie "martwą duszą" :roll: Poza tym doszły mnie słuchy, że na serwerze jest mało miejsca, a poza tym wszystkim (topic założony przez loocky'ego) serwer jest za wolny na to forum. Także wg mnie facelifting nie starczy - trzeba wypuścić nowy model Kangoolandii - generation 2006 :wink:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez _ONE_ czwartek, 17 listopada 2005, 19:36

Sorki, że się wtrącę, ale czy ktoś widział kogoś chętnego, absolutnie zdeklarowanego i posiadającego umiejętności do tego aby pomóc w prowadzeniu tego serwisu :?: Czy jest ktoś taki...
Obrazek
Avatar użytkownika
_ONE_
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1819
Dołączył(a): środa, 24 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez czerja czwartek, 17 listopada 2005, 20:33

Wiz - nie miałem nikogo konkretnego na myśli
zuwik - szukasz kogoś do ogarnięcia b...,znam gościa który kiedyś prowadził agencję towarzyską :D ale nie ma pojęcia o kompach :D
jestem za wyrzucaniem martwych!!!tylko ten problem co pisał ONE!jest ktoś taki?
żółty 1.2RN oklejony klubowo!
przebieg 202546
Avatar użytkownika
czerja
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 945
Dołączył(a): poniedziałek, 19 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Boguszów Gorce

Postprzez Drucik czwartek, 17 listopada 2005, 21:08

Co do spraw techniczno-informatycznych to ja moge się zgłosić.
Coś tam chyba będę potrafił sklecić.
Aro/Drucik/Inne, Było Kangoo 1.4/2000 Pampa, klapa
Avatar użytkownika
Drucik
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 319
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez jas czwartek, 17 listopada 2005, 21:52

i teraz nalezy tylko zapytac??

POMOZECIE??

...

:D


pozdrawiam

jas
Avatar użytkownika
jas
II Vice Kangoomistrz 2008
II Vice Kangoomistrz 2008
 
Posty: 985
Dołączył(a): wtorek, 10 maja 2005, 23:00
Lokalizacja: z nienacka ;o)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości