Czas rewolty !!! :)

Pomysły dotyczące działania Klubu

Postprzez KiK niedziela, 7 maja 2006, 13:52

Grzesiek ... a może powiesz co i jak. Albo faktycznie zaniast łatać grupe na schronie postawić to na innym serwerze od nowa... o ile ta java dotyczy właśnie tego ...

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zuwik niedziela, 7 maja 2006, 14:53

To i tak: znalazłem fajnego czata który działa, ale nie radzi sobie z odczytem daty i godziny. A że pisany jest w javie to nie umiem tego własnoręcznie naprawić, choć może na schronie pójdzie. Ostatnio coś panowie ze schrona chyba połatali i zaczyna to działać.

A co będzie dalej? Po testach 7.6 stwierdzam, że chodzi dużo lepiej i będziemy wymieniać, potem uśmiechnę się do Drucika w sprawie naprawy bazy danych, odpalimy galerię, czata, system punktowy, a potem to nie wiem bo nie mam głowy do wszystkiego a nikt nie chce nawet newsa napisać. Pomijając trzymanie się szczątek regulaminu (bardziej to prośba niż regulamin, ale tu większość jest fajniejsza i mają to w głębi organizmu, a ja pisałem to głównie dla siebie). O wstępniaki też prosiłem. Kiedyś.

No i tak to Kuba wygląda i nowy serwer nijak nam w tym nie pomoże. A widząc to wszechobecne zaangażowanie nie chcę nowego serwera, bo z mojego kieszonkowego ciężko pokryć koszt czegokolwiek.
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Bullitt niedziela, 7 maja 2006, 15:10

zuwik napisał(a):No i tak to Kuba wygląda i nowy serwer nijak nam w tym nie pomoże. A widząc to wszechobecne zaangażowanie nie chcę nowego serwera, bo z mojego kieszonkowego ciężko pokryć koszt czegokolwiek.


Na serwer czy domene to trzeba zrobić zbiórke pieniedzy. A może to nie brak zaangażowania, tylko niechęć do zmian? Mysle, ze trzeba na spokojnie przy ognisku pogadać i tyle.
PS Co do news'ow: po prostu nic sie nowego nie dzieje :wink:
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez zuwik niedziela, 7 maja 2006, 15:20

Bullitt ale ja nie chce zmieniac, ja chce zeby dzialalo :)
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Bullitt niedziela, 7 maja 2006, 17:10

To co my, bidna useria, która nie zna sie na javie i php mozemy zrobić w tej sprawie :?:
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez zuwik niedziela, 7 maja 2006, 17:17

Artykuły, wstępniaki, encyklopedia, strona tytułowa (jakieś ładne zdjęcie).

Tak żeby coś zrobić razem, a nie tylko gadać... Żeby zrobić największą składnicę wiedzy o Kangoo na świecie :)
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez kavka niedziela, 7 maja 2006, 19:53

Zdjęć moge porobić ile chcesz :lol: :lol: :wink: Moge napisać artykuł o dCi ze zdjęciami opiniami itp itd :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez KiK niedziela, 7 maja 2006, 19:54

Nie ponawiam propozycji swojej osoby do pomocy bo za świerzy jestem na forum Obrazek ale nie ma sprawy - rozumiem.

Mam nadzieję, że coś w tym temacie niedługo zobaczycie Obrazek ... i że się Wam spodoba.

Kuba Obrazek

PS: pisać to ja nie potrafię dlatego do artykułów to się nie nadaję Obrazek
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KiK niedziela, 7 maja 2006, 19:56

kavka napisał(a):Zdjęć moge porobić ile chcesz :lol: :lol: :wink: Moge napisać artykuł o dCi ze zdjęciami opiniami itp itd :wink:


no to do dzieła - przyjacielu Obrazek

Kuba Obrazek
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zuwik niedziela, 7 maja 2006, 19:58

Kavka - no to szykuj się :) Za tydzień ustalimy formę tej encyklopedii.

KiK - niespodziewajka? ;) Ty już jesteś bardzo pomocny, daj teraz innym :lol:

A wpadnie ktoś potestować czat? http://bokk.ovh.org/modules.php?name=NukeChat
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości