Czas rewolty !!! :)

Pomysły dotyczące działania Klubu

Czas rewolty !!! :)

Postprzez alchemiczny środa, 23 listopada 2005, 21:40

Witojcie Klubowicze....
Nie wiem czy wszyscy wiedza ale zapadla decyzja o zrewolucjonizowaniu (hmm długie slowo :) ) klubu i jesli tzreba bedzie postawieniu go na nowo.
Kazda pomoc jest wskazana, Klubowicze ktorzy macie pojecie o kompach serwerach i takich tam dajcie znac o sobie....

Chcialbym abyscie potraktowali sprawe powaznie i zgłaszali swoje uwagi (pomysły) chcemy wszyscy aby ten klub dawal duuzo przyjemnosci niestety na chwile obecną oczekiwania przerosły mozliwosci strony, stąd tez potrzebne sa zmiany.

Licze na duze zainteresowanie w koncu robimi to dla wspolnej dobrej zabawy :)

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano czwartek, 24 listopada 2005, 19:50 przez alchemiczny, łącznie edytowano 1 raz
Alchemiczny
Biała samiczka 1,2 16V alize:)
koponiety zólty kwadracik klubowy na rufie:)
Avatar użytkownika
alchemiczny
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 147
Dołączył(a): poniedziałek, 15 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez jas środa, 23 listopada 2005, 22:24

Witam!

proponuje wprowadzic skladke (suma dowolna nie mniejsza niz ... ;) ) w zamian np. dostawaloby sie mini komplet gadzetow klubowych (smycz + naklejki na skoczka)
w czasie pozniejszym nalezaloby sie zastanowic nad innymi (dla chetnych;) ) "rekalmowkach klubowych"
teraz jednak najwazniejsza jest sprawa serwera wiec koncze swoje dywagacje ;)

pozdrawiam

jas
(samozwanczy kierownik magazynu Klub Kangoo Polska)
; :twisted:
Avatar użytkownika
jas
II Vice Kangoomistrz 2008
II Vice Kangoomistrz 2008
 
Posty: 985
Dołączył(a): wtorek, 10 maja 2005, 23:00
Lokalizacja: z nienacka ;o)

Postprzez alchemiczny czwartek, 24 listopada 2005, 10:42

Oczywiscie pomysł dobry, ustalmy sklad zarzadu Klubu w tym m.i.n. skarbnika ktory bedzie za takie sparwy odpowidal, zreszta kazdy dzial powinien miec swojego "naczelnego" odpoiwedzialnego akutalizacje.

Takie gadzety mysle spowoduja ze czlonkowie klubu beda sie bardziej identyfikowali z klubem a co za tym idzie aktywniej brali udzial w zyciu klubu.

jak na razie jestesmy jedynym klubem KANGOO a kangoorkow przybywa, wiec ....

Pozdrawiam
Alchemiczny
Biała samiczka 1,2 16V alize:)
koponiety zólty kwadracik klubowy na rufie:)
Avatar użytkownika
alchemiczny
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 147
Dołączył(a): poniedziałek, 15 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Rafal czwartek, 24 listopada 2005, 11:27

nie mam pojęcia o komp ani o serwerach ale jezeli nasz serwer jest powolny to moznaby chyba przeniesc stronke na mnie. Mam wykupione 1GB a uzywam niecale 100MB, w przyszlosci moze 200. Prezes co Ty na to???
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez xyz czwartek, 24 listopada 2005, 15:49

Ja póki co mam tylko jedną propozycję, o której już była mowa. Mianowicie, żeby każdy miał swoje zdjątko na tle Kangoorka, to jest wg mnie bardzo fajny pomysł, dlatego obstaję przy jego realizacji. :)
Renault Kangoo -> Stworzony by cieszyć. :D
Avatar użytkownika
xyz
KangooróFka
KangooróFka
 
Posty: 548
Dołączył(a): niedziela, 27 marca 2005, 23:00
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez zuwik czwartek, 24 listopada 2005, 15:56

Jas: magazyny i gadżety to może nie teraz, bo rozchodzi się o stronę. Alchemiczny dodaj do tematu ankietę, czy chcą zachować forum w innym miejscu czy całkiem tworzyć od nowa po wcześniejszym zebraniu "wiedzy" w artykuły.
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez branio czwartek, 24 listopada 2005, 16:08

Kapcanieję :?:
Oj tak :!:
Nie chcę zmian :!:
Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej :!: :lol:
Co do pomocy-co to jest serwer?? :lol:
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez zuwik czwartek, 24 listopada 2005, 18:03

Apeluję, że wypowiedzi: gadżety, zdjęcia, zabawki, żarty itepe itepe NIE TERAZ :!: Rozmawiamy o PHP, serwerze, możliwościach zaangażowania itp.

Ja jestem za opcją zrobienia artykułów, będzie o wiele mniej roboty. Otworzę nowy topic, spiszę rzeczy, o których warto napisać artykuł i zamieszcze je tam, gdy tylko ktoś się zadeklaruje do napisania artykułu (w formie: problem, objawy, solucja, koszty i potrzebne materiały) będzie się go usuwało z posta, również przyślecie mi na PW propozycje jak coś przegapię. Sam mogę sporządzić taki artykuł. Artykuły te znajdą się w torbie, która IMHO nie powinna znajdować się na serwerze. Powinna być lista mailingowa, która będzie obejmowała aktywnych użytkowników forum i jeśli dojdzie nowy plik do "torby", będie on rozsyłany na e-mail. Nawet jak ktoś się zadeklaruje na bycie klubowiczem i otrzyma zawartość to nic się nie stanie (stale tak robią teraz) za to powinno to zniechęcić niektórych do logowania się tylko dla torby (btw. znikniemy z wyszukiwarek jako "schematy serwisowe kangoo"). Przed logowaniem powinien być wstępniak w stylu co robi klub, co daje i że nie rozdaje prezentów :P i przede wszystkim, informację że jeśli ktoś nie chce klubować a ma krótkie pytanko, to forum jest w pełni otwarte dla gości. Spotkałem się na PHP z czymś takim, że bez logowania nie da się używać "szukaja" - dla mnie bez sensu. Tyle ode mnie narazie, czekam na ankietkę :wink:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez jas czwartek, 24 listopada 2005, 19:16

Witam!

zuwik masz racje ze na gadzety przyjdzie czas ... dlatego szybko skonczylem swoje wywyody na ten temat :?

wiesz chcialem sie jakos dolozyc ... ale ja tam sie nie znam na PHP, serwerach, mySQL czy czyms takim i w tej materii niestety Wam nie pomoge choc bardzo bym chcial ... dlatego napisalem co moglbym robic ...

niech kazdy robi to na czym sie zna najlepiej lub ewentualnie w czym by sie sprawdzil a KKP bedzie QL!!

mysle ze pierwsza strona: logo klubu, zalozenia, itd.
kazdy dzial ma swego szefa: jak najbardziej jestem za!!
zeby zadac pytanie na forum nie trzeba byc czlonkiem KKP - tyz jestem za
!!


pozdrawiam

jas
Avatar użytkownika
jas
II Vice Kangoomistrz 2008
II Vice Kangoomistrz 2008
 
Posty: 985
Dołączył(a): wtorek, 10 maja 2005, 23:00
Lokalizacja: z nienacka ;o)

Postprzez zuwik czwartek, 24 listopada 2005, 19:44

jas napisał(a):wiesz chcialem sie jakos dolozyc ... ale ja tam sie nie znam na PHP, serwerach, mySQL czy czyms takim i w tej materii niestety Wam nie pomoge choc bardzo bym chcial ...
A ja się znam? :lol: Chodzi o jakieś pomysły, co można by poprawić na forum, moe coś jest nie jasne, może gdzieś indziej jest coś, czego u nas nie ma itp. :wink: A gadżety jeszcze będą, więc się nie smuć :lol:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości