Logo - nasze pomysły

Pomysły dotyczące działania Klubu

Czy nakleisz logo KPP na swoim samochodzie?

Tak
8
62%
Nie
0
Brak głosów
To zależy czy bedzie mi sie podobać.
5
38%
 
Liczba głosów : 13

Logo - nasze pomysły

Postprzez tomasz_pekala poniedziałek, 20 października 2003, 07:07

Witajcie!

Czas zacząć działalność!
Może warto zastanowić się nad naszym logo.
Logo naszego KKP :)
Logo, które będzie nas Kangoo-romaniaków identyfikowało w drodze.
Logo, które z powodzeniem w formie nalepek można nakleić na naszych kangoo-rkach.

Jeśli macie jakieś pomysły, macie graficzne talenta, macie znajomych, którzy lekką ręką nakreślą pomysł - dajcie znać.
Czas byśmy mieli swój symbol.

Każdy pomysł jest cenny - jeśli sam nie przejdzie to może być nadchnieniem dla innych.

Czas na logo!!!

Pozdrawiam serdecznie
Tomasz Pękala
Rodzina Pękala
1,4, RTE, 2000, 5/5
Avatar użytkownika
tomasz_pekala
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 15 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Podkowa Leśna

Postprzez Lukasz_Kangoo poniedziałek, 20 października 2003, 08:48

Hejka,

Dzięki Tomku za inicjatywę (BTW niestety nie miałem czasu, żeby się z Tobą spotkać w niedzielę nad Wisłą :( ).

Pomysł super. Oczywiście ja logo KKP nakleję od razu jak tylko będzie zatwierdzone przez nasze coraz większe grono :D
Ja mam jeszcze jeden pomysł. Moze wzorem Klubu Citroena nakleimy sobie coś na lusterka (oni mają żółte kółko) tak, żeby można było zidentyfikować klubowiczów widząć ich z przodu? Albo może jakiś niewielki element na przedniej szybie?

OK.
Zatem robimy tak. Przysyłajcie pomysły na adres: klub@kangoo.schron.pl
Ja umieszczę je w galerii i jak już się kilka pomysłów zbierze to zrobimy ankietę i wybierzemy wspólnie nasze logo.
Wymagań specjalnych co do formatu i wielkości na razie nie ma, ale ze względów praktycznych proponuję, żeby logo było jednokolorowe. Poza tym koniecznie musi na nim znaleźć się adres strony (to ze względów reklamowych :D )

Życzę owocnej pracy
Pozdrawiam
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

jeszcze, jeszcze

Postprzez tomasz_pekala poniedziałek, 20 października 2003, 11:16

Witajcie!

1. Nie obwieszajmy sie zbytnio.
2. Wystarczy jak na mój gust same logo.
Znak rozpoznawczy. Jesli jeszcze w nim znajdzie się adres www jak najbardziej, ale niekoniecznie. Po za tym może być to logo w różnych wersjach np. grafika i adres www, grafika i KKP, grafika i napis Kangoo-romaniak. (grafika ta sama tylko tresc inna).
3. Myślę, że dopiero rozpoczeliśmy więc i wyłanianie się logo bedzie trwało, ale mamy czas.
4. Rozwiązanie z galerią popieram.


Pozdrawiam 8)
Tomasz Pękala
Rodzina Pękala
1,4, RTE, 2000, 5/5
Avatar użytkownika
tomasz_pekala
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 15 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Podkowa Leśna

Postprzez komor środa, 22 października 2003, 21:23

Lukasz_Kangoo napisał(a):Hejka,

Dzięki Tomku za inicjatywę (BTW niestety nie miałem czasu, żeby się z Tobą spotkać w niedzielę nad Wisłą :( ).

Pomysł super. Oczywiście ja logo KKP nakleję od razu jak tylko będzie zatwierdzone przez nasze coraz większe grono :D
Ja mam jeszcze jeden pomysł. Moze wzorem Klubu Citroena nakleimy sobie coś na lusterka (oni mają żółte kółko) tak, żeby można było zidentyfikować klubowiczów widząć ich z przodu? Albo może jakiś niewielki element na przedniej szybie?

OK.
Zatem robimy tak. Przysyłajcie pomysły na adres: klub@kangoo.schron.pl
Ja umieszczę je w galerii i jak już się kilka pomysłów zbierze to zrobimy ankietę i wybierzemy wspólnie nasze logo.
Wymagań specjalnych co do formatu i wielkości na razie nie ma, ale ze względów praktycznych proponuję, żeby logo było jednokolorowe. Poza tym koniecznie musi na nim znaleźć się adres strony (to ze względów reklamowych :D )

Życzę owocnej pracy
Pozdrawiam


Popieram pomysł logo. Co do oznakowania przodu może to być miniaturka na przedniej szybie lub dachu nad szybą . Pozdrawiam Bartek
Avatar użytkownika
komor
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 112
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości