nowe oblicze klubu

Pomysły dotyczące działania Klubu

nowe oblicze klubu

Postprzez Rafal sobota, 11 marca 2006, 15:39

Jak ja nie lubie zamykania tematu...
Zuwik zeby Ci tylko palma nie odbiła... robic "porzadki" dla samego robienia "porzadków" to bez sensu... albo cos twórczego albo nasz klub strci swa niepowtarzalnosc
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez AdiK niedziela, 12 marca 2006, 11:56

Jeszcze jeden taki numer i trzeba będzie go zdegradować :twisted:
Pozdrawiam Adrian

Był KaleidoGwiezdnyPył 1.5dci75
Jest Peugeot 5008 2.0HDI
Avatar użytkownika
AdiK
Kangoomistrz 2009
Kangoomistrz 2009
 
Posty: 1033
Dołączył(a): środa, 7 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: poszukiwana

Postprzez zuwik niedziela, 12 marca 2006, 23:04

Jak ja nie lubie zamykania tematu...
Zuwik zeby Ci tylko palma nie odbiła... robic "porzadki" dla samego robienia "porzadków" to bez sensu... albo cos twórczego albo nasz klub strci swa niepowtarzalnosc
O co biega? Temat był nieaktualny i zamieszanie mógł robić. Bo wersja stawiania wszystkiego od nowa została (przez Ciebie też, co było brane pod uwagę) obalona (bo historia, bo kłopot). Bardzo chcesz to masz go spwrotem, tylko po co. Po co się mnie czepiasz dla samego się czepiania. Ah, no chyba że dlatego, że Ty nie lubisz....
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Rafal poniedziałek, 13 marca 2006, 08:59

Zuwiku, zrozum jedną rzecz:
Pisuje sobie tutaj posty mniej lub bardziej regularnie od 3 lat (pierwszy raz w sierpniu 2003). I od 3 lat, klub jako chyba jedyny w internecie, nie skazony byl sieczka polmozgow ktorze sa uzaleznieni od internetu i pisza trzy po trzy zeby tylko pisac...
dlatego na forum nie trzeba bylo moderatora ani podobnego wynalazku...
zdarzylo sie raz w histori ze temat zosatal zamkniety, ale powod byl naprawde istotny
Zaczalem ten temat od poczatku z przekory, bo dla mnie zupelnie niepotrzebnie zamknales go tylko dla samego zamykania...
Jezli chcesz ulepszac cos w klubie Kangoo, masz czas i znasz sie na tym to jest pare rzeczy ktore moznaby zmienic na lepsze:
- wez photoshopa i namaluj jakies nowe logo... bo to nasze na stronie jest "lekko" podstarzale
- zrob w menu opcje zakupu naklejek, zainwestuj 50 pln i wydrukuj pare sztuk, tak zeby kazdy nowy (i stary) mogl szybko i bezproblemowo oznaczyc kangoora
- mozesz wiecej, za 18 pln plus cena t-shirta mozesz zaoferowac koszulke z kangoorem (taka jak na zlocie tylko dodac logo klubu)
- mozesz zajac sie sprawa zlotu ogolnopolskiego, bo jak narazie to zlot po prostu sie nie odbedzie...
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez KiK poniedziałek, 13 marca 2006, 09:59

Rafal nie bym się wtrącał między "młot a kowadło" ale kilka uwag mam ;)

Myślę, że nasze logo jest OK - trzeba tylko nieco poprawić. Obiecuję że się tym zajmę bo mimo, że w KKP młody jestem to z Renufkami juz dość długo [PIKUR]
Koszulki są w trakcie "tworzenia" wysłałem już kilka zapytań o orientacyjny koszt powstania takiej koszulki do kilku firm z mojego regionu i nie tylko - zreztą temat prowadzony jest TUTAJ. Jak tylko dostanę jakąś odpowiedź napiszę co i jak
W kwestii naklejek myślałem nad zrobieniem wewnętrznych. Też nad tym pracuję.

Co do zlotu ogólnopolskiego ... hmmm - tutaj nie moge za bardzo pomóc :( Z chęcią jednak wezmę w nim udział :D

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bullitt poniedziałek, 13 marca 2006, 10:16

Rafal napisał(a):Zuwiku, zrozum jedną rzecz:
Pisuje sobie tutaj posty mniej lub bardziej regularnie od 3 lat (pierwszy raz w sierpniu 2003). I od 3 lat, klub jako chyba jedyny w internecie, nie skazony byl sieczka polmozgow ktorze sa uzaleznieni od internetu i pisza trzy po trzy zeby tylko pisac...
dlatego na forum nie trzeba bylo moderatora ani podobnego wynalazku...
zdarzylo sie raz w histori ze temat zosatal zamkniety, ale powod byl naprawde istotny


Podpisuje sie pod tym. Siedze (ale przestałem sie udzielać z powodu na atmosferę) na różnych forach, ale tu jest inaczej. Chciałbym bardzo, zeby tak zostało. Jest to jedyne forum na które warto zagladać.
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez zuwik poniedziałek, 13 marca 2006, 11:19

Rafal napisał(a):Zuwiku, zrozum jedną rzecz:
Pisuje sobie tutaj posty mniej lub bardziej regularnie od 3 lat (pierwszy raz w sierpniu 2003). I od 3 lat, klub jako chyba jedyny w internecie, nie skazony byl sieczka polmozgow ktorze sa uzaleznieni od internetu i pisza trzy po trzy zeby tylko pisac...
dlatego na forum nie trzeba bylo moderatora ani podobnego wynalazku...
zdarzylo sie raz w histori ze temat zosatal zamkniety, ale powod byl naprawde istotny
Rafalku, zrozum ze czepiajac sie mnie logo sie nie zmieni. Masz photoshopa? Moze sam zrob? Nie wiesz co robie, wiec oszczedz sobie krytyki. Zamkniecie przeze mnie jednego tematu tak zeby nikogo w blad nie wprowadzac nie oznacza ze zamkne zaraz cale forum (wbrew opinii jaka mnie darzysz juz od dawien dawna - mozesz mnie nie lubic, ale oszczedz innym i wysylaj to na PW). Nie bylo bezmozgow, owszem, o czym swiadczy multum tematow o rzeczach przerabianych juz setki razy (moze przegapiles) i niektorym to przeszkadzalo. Ah, pytalem o sugestie. Gdzie wtedy byles ze swoimi pomyslami? Czyzbys mial to w d a teraz Ci sie nagle odmienilo?
Teraz zaewne pokazesz wszystkim jaki ze mnie kretyn kolejnym postem pt. co ja to robie zle i wszystkim wszystko psuje, ja tymczasem pogadam z tymi, ktorzy zaoferowali swoja pomoc i popracujemy nad stonka. OK? papatki
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Rafal poniedziałek, 13 marca 2006, 13:43

Zuwiczku,
Tak naprawde to nie mam niczego w dupie i nic mi sie nie odmienilo...
Zaznaczylem tylko ze Swoje wielkie zmiany zaczales od ingerencji w forum... tak prawda, i dlatego zwracam uwage ze moze lepiej robic cos tworczego niz zamykac tematy, ale jak chcesz to mozemy podrazyc temat:
:arrow:
od kiedy istnieje klub bylo wiele pomysłów, wypalal dokładnie jeden na sto!! byly juz obramowki na tablice, koszulki, polary, smycze, pomysl nadania klubowi statusu organizacji, pomysl "zaczepienia" renault polska, wielkie plany na zloty itd nic z tego nie wyszlo.
Na zlot robiłem koszulki z kangoorem:
tanie, trza bylo tylko dac znac, dowóz do grotnikow, i zaplata przy odbiorze, nachodziłem sie, robilem 2 kolory i co?
skorzystało chyba ze 3 osoby, wiec pomysl zamawiania koszulek czy innych gadzetow w firmie gdzie dyskusja zaczyna sie od 100 sztuk jest lekko chybiona, chyba ze ktos chce ulokowac gdzies troche wlasnej kasy.
Zlot 2005: Malo brakowalo i musialbym doplacac z wlasnej kasy, bo czesc nie przyjechala, pozatym srednio fajne bylo liczenie ile kto zjadl objadow i chodzenie: -Pan placi 56,43pln, a Pan 32,23
Pozatym program byl raczej ubogi, bo nikomu nie chcialo sie zaryzykowac i poswiecic czasu na zaplanowanie jakiejs sprawnosciowki lub czegokolwiek innego
Ale ok, nie poddawalem sie, mysle sobie nauczka w 2006, zorganizuje noclegi, grill i piwo, moze ktos podejmie sie reszty i co?? klapa, na dzien dzisiejszy to wg zlotu nie bedzie, kompletny brak konkretow (z Twojej strony takze), zamiast zajac sie zlotem to widze ze zamykasz jakis temat- wiec napisalem ze nie tedy droga i tyle
Odnosnie tego ze sie odzywam w dziale nowe pomysly- nie odzywam sie bo pomyslow bylo juz dosc, zamiast gadac mozna by cos zrobic, a druga sprawa ze nie odzwywam sie bo wiem ze nie mam czasu na ich realizowanie a jak ktos ma to niech sie wykazuje...
Ja sobie nie mam nic do zarzucenia:
- pomagalem w organizacji spotu 2005
- bylem 2 razy na rajdzie w pulawach
- lokolnie oragnizujemy sobie rajdy lesne raz na 2 miesiace,ostatnio nawet z grillem i bardzo przyjazna atmosfera 5 kangoorow
- na samym poczatku wysylalem naklejki (ale z powodu rejsu, przejął to korabl)
- dla chetnych zrobilem koszulki z kangoorem itd

Dalej, odnosnie jak to nazwales "bezmozgow ktore pisza setki razy o tym samym" - odp. nie zauwazylem!!! na tym wlasnie polegala magia naszego forum, co z tego ze jak ktos jest nowy i jeszcze nie kuma wszystkiego, nie wiem ze jest torba, albo sobie nie radzi, zapyta sie po raz drugi jak wymienic zarowke??? jak mu napiszesz ze jest bezmozgiemi zeby sobie poszukal, zamkniesz temat i najlepiej skasujesz jego posyta zeby byl sztuczny porzadek to juz bylo to mamy klubowicza z glowy (i bedziemy mieli "internetowy service martwego klubu kangoo")... przez 3 lata jakos z tym zylismy, moze pisanie o blokujacych sie zima drzwiach przesuwanych to przesada ale jak chcesz i umiesz (a tak mi sie wydaje) to zrob w menu poradnik i opisz 10 podstawowych problemow i nie wracajmy juz do tego tematu


[/u]
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez zuwik poniedziałek, 13 marca 2006, 14:00

Widzisz, masz jeden problem: wolisz wyjechać że ja nic nie robię zamiast spytać co robię. Jestem moderatorem od 3ch dni, przecież nie wyczaruję wszystkiego od razu.
Zlot 2005 mimo swej skromnej formy był *** (w tym przypadku nawet nietaktem byłoby cenzurować) i chwała Ci za to. To, że organizujesz świetne spoty lokalne też jest miłe, choć moja wina że mieszkam daleko i mnie na nich nie ma, ale naprawdę dajcie mi zbędne 400PLN to się zjawię. Ale przecież nie o to mam do Ciebie pretensje. Słuchaj Rafał, właśnie są możliwości, żeby coś zrobić. Starm się zmobilizować kogoś do pomocy i współtwozrenia, narazie mam dwóch klubowiczów którzy chętnie zrobią z naszym forum ciekawe rzeczy. Pomysł z encyklopedią jest równoznaczny z olaniem tych, co się powtrarzają, bo się ich wyśle do encyklopedii i spokój, a tak to chciało się takiemu pomóc wpisujesz w szukaju o co chodzi a tu dup - 58 tematów z czego połowa nie na temat, a połowa to te w stylu nie chce się nam powtarzać, użyj szukaj (bo nikt ich nie skasował, żeby nie robić sztucznego porządku). No to zawężasz poszukiwania do Wiem i Pytam i nie znajdujesz, bo temat znajduje się w dziale Pomysły. Czy dalej twierdzisz, że moderacja jest zła? :) Ale jak będą chętni do współtworzenia na bieżąco encyklopedii będzie to dobry kompromis (choć ja bym równolegle i moderował). Ale wracając do sedna sprawy: teraz są wreszcie możliwości, zacząłem nad tym pracować (nim zwróciłeś mi uwagę, że nic nie robię wyobraź sobie) a Ty mi wypalasz żebym dał sobie spokój bo tylko zamykam tematy. Wiem, że jestem młodszy i nie mam tak wycackanego Kangoora jak Ty, tylu fajnych zlotów i innych bajerów, ale to nie czyni mnie gorszym klubowiczem niż Ty więc traktujmy się może jak ludzie, co? Nie liczę na to, że czytasz w myślach i wiesz co robię a czego nie, ale skoro nie wiesz to najpierw zapytaj, potem krytykuj. Będzie może nawet milej :?:

I może niekoniecznie zwalaj całą robotę na mnie, wszystko co napisałeś jest w drugiej osobie liczby pojedynczej, a myślałem, że też jesteś w klubie?
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez KiK poniedziałek, 13 marca 2006, 14:06

zuwik, Rafal - nie obraźcie się, ale może przeniesiecie się ze swoją "sprzeczką" na temat: kto co ma w d...e na PW? Bo to chyba nie miejsce.

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości