nowe oblicze klubu

Pomysły dotyczące działania Klubu

Postprzez PanKot poniedziałek, 13 marca 2006, 20:27

Taaak, teraz wlazłem na dyskusję o wyglądzie nowego forum - jest tam już wszystko powiedziane. To ja strasznie dużo przegapilem.
Już czytam. Jednakże z tego co widzę to zapowiada sie , że bedzie fajnie.
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KiK poniedziałek, 13 marca 2006, 20:29

PanKot

Odwiedzilem niedawno "martwe" forum PIKUR'a. Aktywny i bieżący jest tam tylko jeden wątek: forum, czy grupa dyskusyjna.
Ale tak na prawdę to chyba chodzi im to kto będzie rżadzil. Wyzywają się, przekrzykują - horror. Chyba szykuje się im jakiś rozłam. W każdym bądź razie atmosfera jest gorzej niż niemiła. Jest ich tam za dużo i nie panują już chyba nad sytuacją.


Forum PIKUR`a wymyśliły osoby które do klubu dołączyły znacznie później i w porównaniu z całą rzeszą starych klubowiczów są "raczkującymi" - nie chcę urazić nikogo. Jak sobie podpatrzycie grupę PIKUR`a to poza klikoma "wyjadaczami" jest masa przypadkowych osób niekiedy wszczynających kłótnie. Kiedy ja trafiłem do PIKUR`a to było miło i przyjemnie ale to było jakies trzy lata temu - teraz tylko czytam grupę bo na niektóre dyskusje ciężko coś konkretnego powiedzieć :cry:

Jakby ktoś pytał po co to napisałem to odpowiadam - dla potomoności ;)

PanieKocie - masz cztery koła mojego torbacza. Wyraziłeś również moje zdanie. W imię przyszłej klubowej zgody zapraszam Zuwika i Rafała na piwo podczas ogólnopolskiego zlotu - a wierzę, że się odbędzie :D

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez branio poniedziałek, 13 marca 2006, 20:54

W imię przyszłej klubowej zgody zapraszam Zuwika i Rafała na piwo podczas ogólnopolskiego zlotu

Coś mi się wydaje że obaj zostaną w nim utopieni :lol:
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez czerja poniedziałek, 13 marca 2006, 21:50

zszokowało mnie to co przeczytałem w tym temacie!jak dojdę do siebie to odpiszę!
żółty 1.2RN oklejony klubowo!
przebieg 202546
Avatar użytkownika
czerja
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 945
Dołączył(a): poniedziałek, 19 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Boguszów Gorce

Postprzez Bullitt wtorek, 14 marca 2006, 08:07

KiK napisał(a):Forum PIKUR`a wymyśliły osoby które do klubu dołączyły znacznie później i w porównaniu z całą rzeszą starych klubowiczów są "raczkującymi" - nie chcę urazić nikogo. Jak sobie podpatrzycie grupę PIKUR`a to poza klikoma "wyjadaczami" jest masa przypadkowych osób niekiedy wszczynających kłótnie. Kiedy ja trafiłem do PIKUR`a to było miło i przyjemnie ale to było jakies trzy lata temu - teraz tylko czytam grupę bo na niektóre dyskusje ciężko coś konkretnego powiedzieć :cry:
Kuba


Bo jakoś dziwnie sie składa, ze podobnie jest na (prawie)wszystkich forach. Po 2-3 latach jakoś umieraja. Zostaje grupa ludzi (czesto już przyjaciól) kontaktujących sie w inne sposoby niż forum. Na forum szaleją młodzi gniewni (nie mylić z młodym_gniewnym, ktorego niniejszym pozdrawiam :wink: ) Panowie (o przepraszam panie tez) postarajmy się zrobić wszystko, żeby utrzymać nasz klub w dobrej formie. Może niekoniecznie drogą drastycznego moderowania (zuwik mogę Ci podać przykład pięknego forum, które umarło przez takie zabiegi). Uważam, ze aktywny moderator jest konieczny, ale jednocześnie dobry moderator to taki którego interwencji nie widać.
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez zuwik wtorek, 14 marca 2006, 12:08

Dopóki będą tacy, którzy każdy krok wywalą na światło dzienne z hukiem godnym komisji śledczej ds. orlenu nici z dyskrecji ;) Koledzy spokojnie :) Przecież jeszcze nic nie zrobiłem, a wy już niemal zarzucacie mi przyszły upadek naszego forum :) Już wiem skąd mała ilość chętnych do pomocy ;) Tylko czy przez wprowadzenie gadżetów klub upadnie? Encyklopedii? Kasowania martwych userów? Przecież mówię tyle razy - nie będzie żadnej cenzury :) Dajcie mi szansę (i innym, jeśli znajdą się chętni)
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez kavka wtorek, 14 marca 2006, 15:42

Dopóki będą tacy, którzy każdy krok wywalą na światło dzienne z hukiem godnym komisji śledczej ds. orlenu nici z dyskrecji Wink

Szczerze powiedziawszy to gdyby nikt tu nie napisał ze jesteś modem to do dziś nic bym nie wiedział :wink: Co do zaszłej sytuacji to jestem w szoku , ale wierze w Ciebie Żuwik że podołasz wszystkim zadaniom :wink:

Pozdrawiam ...
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron