Informacja dla niepoinformowanych wlascicieli kangoorkow

Pomysły dotyczące działania Klubu

Postprzez joanna czwartek, 17 sierpnia 2006, 22:10

kavka po prostu czai się i czeka na tych, którzy podchodząc do kangoosia najpierw czule go witają, potem głaszczą i pytają czy się dobrze stało i czy się za bardzo nie stęsknił a dopiero potem wsiadają ;)
no niestety aktualnie w rodzinie kangurów brak (a szkoda, szkoda...)
Masaccio, pogłaszcz ją od czasu do czasu ode mnie ;)
Avatar użytkownika
joanna
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 336
Dołączył(a): poniedziałek, 15 maja 2006, 23:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez kavka czwartek, 17 sierpnia 2006, 22:16

tzn jak...sledzisz delikwenta Very Happy ?

Nie ale czasami widuje te same Kangoorki po pare razy na dzień i moge zaobserwować zachowanie właścicieli :lol: :wink: Jest jeszcze pare sztuk pasujących mi na klubowiczów ale jakoś nie mam szczęścia ich teraz złapać tym bardziej że teraz coś mniej na rowerze jeżdże :lol: :wink:
kavka po prostu czai się i czeka na tych, którzy podchodząc do kangoosia najpierw czule go witają, potem głaszczą i pytają czy się dobrze stało i czy się za bardzo nie stęsknił a dopiero potem wsiadają Wink

No właśnie :D :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez shoti czwartek, 17 sierpnia 2006, 23:02

kavka napisał(a): tym bardziej że teraz coś mniej na rowerze jeżdże :lol: :wink:


podkłada sie pod koła nadjeżdzających kangoorów. Po wypadku kierowca leci albo do rannego Kavki albo obekrzeć zderzak kangoorka....ci drudzy nadają sie do klubu :D:D:D
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez KiK piątek, 18 sierpnia 2006, 07:10

shoti napisał(a):podkłada sie pod koła nadjeżdzających kangoorów. Po wypadku kierowca leci albo do rannego Kavki albo obekrzeć zderzak kangoorka....ci drudzy nadają sie do klubu :D:D:D


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: jakiś czarny humor się Ciebie shoti trzyma...

Kuba

ps: :lol: :lol: :lol:
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez lam3r piątek, 18 sierpnia 2006, 08:27

A kwestia legalności takich działań? Sprawdzcie czy prawo pozwala umieszczać cokolwiek za wycieraczką. Z tego co się orientuję (jakiś tam program w TV), to niestety nie.
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez shoti piątek, 18 sierpnia 2006, 09:10

KiK napisał(a):
shoti napisał(a):podkłada sie pod koła nadjeżdzających kangoorów. Po wypadku kierowca leci albo do rannego Kavki albo obekrzeć zderzak kangoorka....ci drudzy nadają sie do klubu :D:D:D


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: jakiś czarny humor się Ciebie shoti trzyma...

Kuba

ps: :lol: :lol: :lol:



hej, chodziło mi o to ,że do klubu nadają sie ci troskliwi (o swoje torbacze) nie ci którzy chcą rozjechać kavke. Sorki jeśli kogoś uraziłem. Kavka - no offence :wink:
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez PanKot piątek, 18 sierpnia 2006, 11:01

Już od dawna jeżdżę z zapasem wizytówek. Jedne są pozdrowieniami dla klubowicza a drugie zachęcające do zerknięcia na naszą stronkę.
Jak na razie to pozdrowienia udało mi sie wetknąć trzem klubowiczom z czego tylko jeden się odezwał. Inni pewnie wyrzucili razem z ulotkami agencji towarzyskich.
Zaproszenia do odwiedzenia naszej strony rozdałem w wiekszej ilości ale chyba nikt się nie odezwał.
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rycho piątek, 18 sierpnia 2006, 12:08

Sławku, Twój sposób jest super, muszę przećwiczyć w najbliższych dniach :lol: :lol: na szczęście mam hak :twisted:

Ja stosuję metodę parkowania mozliwie blisko i demonstrowania naklejek.

Ale macie rację, że zazwyczaj widać czy kagoorzysta lajfstajlowy czy pragmatyk...
Rysiek
Żółta samiczka Pampa 1.4 2001
Biketransporter ;-)
Avatar użytkownika
Rycho
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 116
Dołączył(a): środa, 21 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Warszawa - Tarchomin

Postprzez sw piątek, 18 sierpnia 2006, 12:55

Jeśli kto ma wiadomą antenkę z tyłu, to można na jej końcu przyczepić naklejkę na tekturze. Taka bujająca się naklejka na pewno zostanie zauważona.
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Postprzez sw piątek, 18 sierpnia 2006, 12:56

Jeszcze jeden pomysł:

Niech każdy kupi spray i wymaluje na najbliższym salonie Renault adres strony.

Swoją drogą, możnaby do serwisów podrzucić reklamówki w formacie A4 - może by powiesili na jakiejś tablicy ogłoszeń.
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron