Informacja dla niepoinformowanych wlascicieli kangoorkow

Pomysły dotyczące działania Klubu

Informacja dla niepoinformowanych wlascicieli kangoorkow

Postprzez karlo333 czwartek, 17 sierpnia 2006, 20:41

witam
Mam propozycje dla szanownego grona.Mozna by np.wlozyc ulotke reklamowa informujaca o portalu klubu kangoo wlascicielom skoczków np.wkladajac im za wycieraczke ulotke informacyjną "jest to napewno lepszy sposób niz zaczepianie ich na ulicy lub parkingu" a ciekawosc napewno kaze im sprawdzic stronke.Jak wiadomo nie jest dla mnie problemem wykonanie takowych ulotek "oczywiscie gratisowo".Dlatego prosze o zdanie jakie macie na ten temat.pozdrawiam karol
Avatar użytkownika
karlo333
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 20
Dołączył(a): niedziela, 13 sierpnia 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez joanna czwartek, 17 sierpnia 2006, 20:51

pomysł chyba już się przewijał... wiesz generalnie to tu jest nas duuuużo zarejestrowanych ale już o wiele mniej aktywnych. taki pomysł zapewne ściągnąłby tu i jednych i drugich... ja generalnie ufam, że ci co mieli i mają tu trafić jakoś dadzą sobie radę :D
no niestety aktualnie w rodzinie kangurów brak (a szkoda, szkoda...)
Masaccio, pogłaszcz ją od czasu do czasu ode mnie ;)
Avatar użytkownika
joanna
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 336
Dołączył(a): poniedziałek, 15 maja 2006, 23:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez shoti czwartek, 17 sierpnia 2006, 21:22

pozatym większośc właścicieli kangoorów ma je ....hm.... bo ma, bo tak sie złożyło, czysto pragmatyczny wybór ( w końcu to najlepsze auto "ever design" jak powiedział pewien znany polityk samoobrony :P ) a ci co mają kangoorki z prawdziwej miłości to już tu sa. To chyba żadna filozofia znaleźć to forum 3 minuty na google :P
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez karlo333 czwartek, 17 sierpnia 2006, 21:25

Poddaje sie ale intencje miałem naprawde szczere.Oczywiscie wpełni macie racje.pozdrawiam karol
Avatar użytkownika
karlo333
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 20
Dołączył(a): niedziela, 13 sierpnia 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez KiK czwartek, 17 sierpnia 2006, 21:27

Cieszymy się, że jest inicjatywa ... czas teraz by dyskutować. :D Tak jak pisała joanna, pomysł już rozważaliśmy.

Kuba

PS: Tylko się nie poddawaj - czekamy na kolejne :)
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kavka czwartek, 17 sierpnia 2006, 21:31

Ja druknąłem sobie 4 uloteczki z downloadu i jak widze jakiegoś efektownego kangoora albo jak widze po kimś że pasuje do klubu (po niektórych widać czy podchodzi do autka po służbowemu czy z miłością :wink: ) to wsadzam za szybke :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez joanna czwartek, 17 sierpnia 2006, 21:37

kavka! ja nie wiedziałam, że my tu mamy człowieka od reklamy! tylko wiesz, jak sie trafi jakiś postrzelony z Twoich okolic to my będziemy wiedzieli czyja to wina ;)

karlo333, nie poddawaj się :D my jesteśmy otwarci na pomysły!!
no niestety aktualnie w rodzinie kangurów brak (a szkoda, szkoda...)
Masaccio, pogłaszcz ją od czasu do czasu ode mnie ;)
Avatar użytkownika
joanna
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 336
Dołączył(a): poniedziałek, 15 maja 2006, 23:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez sw czwartek, 17 sierpnia 2006, 21:43

Ja na przykład wyprzedzam na wariata każdego spotkanego kangura i hamuje ostro przed nosem, aby mógł wpatrzyć się w moją naklejkę. :twisted:
Nawet zacząłem się zastanawiać czy by nie skrócić adresu strony do np. http://www.kangoo.pl, no bo jednak hamując i gwałtownie kręcąc kierownicą nie ma się zbyt dużo czasu na czytanie...


PS. Ok, już będę grzeczny i wracam do swojego pokoju obitego gąbką... Nie, proszę nie wykręcać rąk... Nie wiązać tak mocno...
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Postprzez kavka czwartek, 17 sierpnia 2006, 21:47

kavka! ja nie wiedziałam, że my tu mamy człowieka od reklamy! tylko wiesz, jak sie trafi jakiś postrzelony z Twoich okolic to my będziemy wiedzieli czyja to wina Wink

Niestety póki co nikt z tych co im wsadziłem uloteczki nie zajrzeli :cry: :wink: Ale trzeba być wytrwałym :wink:
Ja na przykład wyprzedzam na wariata każdego spotkanego kangura i hamuje ostro przed nosem, aby mógł wpatrzyć się w moją naklejkę. Twisted Evil

Też dobre :D :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez shoti czwartek, 17 sierpnia 2006, 22:06

kavka napisał(a):Ja druknąłem sobie 4 uloteczki z downloadu i jak widze jakiegoś efektownego kangoora albo jak widze po kimś że pasuje do klubu (po niektórych widać czy podchodzi do autka po służbowemu czy z miłością :wink: ) to wsadzam za szybke :wink:


tzn jak...sledzisz delikwenta :D ?


p.s. oooookangooekspert jestem :P
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Następna strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości