Propozycja na nowe logo klubu

Pomysły dotyczące działania Klubu

Logo klubu

Stare, klasyczne, towarzyszące nam od przeszło trzech lat
18
64%
Nowe, z bajerami, nickiem i sylwetką kangura zamiast Kangoora
10
36%
 
Liczba głosów : 28

Postprzez yagrafbis środa, 20 grudnia 2006, 18:08

zuwik napisał(a):
Jednak myślę, że temat ma miejsce bo niektórzy myślą o zmianie logo przy "produkcji" naklejek. I tu już Twój opis ręcznej roboty naklejki staje się trochę tematem pobocznym, nie sądzisz?



a może :?: spytajmy za ile :?:

Lucass sam z siebie się opowiedział :!: i za to Go lubię :D :D :D :D :oops:

Zbyszek
Joanna na pokładzie


http://www.klubsuzuki.pl
Avatar użytkownika
yagrafbis
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 354
Dołączył(a): wtorek, 21 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Patrzy na nas gdzieś z góry...

Postprzez zuwik środa, 20 grudnia 2006, 18:21

Hmmm, no w sumie....
Nie zajarzyłem tej aluzji, że sprej mu jeszcze został :D
Było też coś, że ma za dużo wolnego czasu... 8)
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Lucass środa, 20 grudnia 2006, 19:01

zuwik jak zawsze masz rację :mrgreen:
Plotę całkiem OT od kilkunastu postów razem zresztą z paroma innymi, bo cały temat nicków jest OT i to nie ja go zacząłem.
Tylko że shotiego jakoś od paru dni nie ma więc to mnie się dostało.
Notabene sam ten mój OT wywołałeś pisząc o trudnościach, kosztach i oszczędnościach. Chciałem tylko pokazać, że wcale tak być nie musi.

Już chcę widzieć jak kwitniesz w Wawie gdzieś na ulicy przez 3 godziny i czekasz na nieznanego klubowicza po czym okazuje się, że właśnie pożyczył auto szwagrowi koleżanki :twisted:
A z Robertem wymieniamy korespondencję nie tylko na forum, bo mamy wspólne doświadczenia w pewnym temacie i to jest powodem, że akurat jego szczególnie chciałbym poznać w realu.

A co do wolnego czasu - uwierz - gdyby to nawet było możliwe za żadne pieniądze nie chciałbyś się ze mną zamienić!
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Postprzez zuwik środa, 20 grudnia 2006, 19:16

Ja tu nic o OT nie pisałem. Jest mała różnica między OT, a czymś co nie zmienia postaci rzeczy. Czytaj.

Jak pokwitniesz 3h przy aucie ROBAKa, a pożyczy je akurat szwagrowi koleżanki.... I czemu sądzisz, że mam coś do Twojej znajomości z przypadkowo wkręconym we wszystko wyżej wymienionym?
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Lucass środa, 20 grudnia 2006, 19:34

zuwik napisał(a):I tu już Twój opis ręcznej roboty naklejki staje się trochę tematem pobocznym, nie sądzisz?
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Postprzez zuwik środa, 20 grudnia 2006, 20:08

Dyskusja ma temat główny, tematy poboczne i gadanie nie na temat...
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez keszamot środa, 20 grudnia 2006, 20:25

Lucass napisał(a):
bercik70 napisał(a):witam.ta dyskusja zaraz skonczy się rozłamem na nowe i stare tandury,a to nie oto biega.logo fajne ale chyba widziałem podobną naklejkę na szybie jakiegoś autka (ale samego czarnego kangura na żółtym tle).ja osobiście podzielam zdanie większości.
pozdrawiam bercik70. :D

keszamot to Ty byłeś :?: :lol:

no chyba ze krecil sie w mojej okolicy bo ja tam nie bywam a przynajmniej zadko
Kangoo ze śląska. 1.6 16V expression 04r. czerwień wiśni/oklejony
Avatar użytkownika
keszamot
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 263
Dołączył(a): poniedziałek, 13 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez KiK poniedziałek, 25 grudnia 2006, 01:33

No to i moje kilka groszy w temacie :)

Naklejki mam - gorzej było z czasem, ale już się poprawiam ... oj przyjdzie mi za to "zapłacić" - zaległości w ramach rekompensaty wysyłam na własny koszt ... takie moje noworoczne postanowienie :oops:

Projekty naklejek jakie Darko przedstawił są ogólnie OK ... jest jednak pewne ale.

Koszty - do tej pory nie poznaliśmy kosztów powstania takiej naklejki. Może Darko nam napisze jakie one są - bez marży tylko poproszę. Na obecnych też nikt nie zarabia.

Widoczność - jak wielka musiałaby być naklejka by można było podczas drogi przeczytać to co się na niej znajduje? Sprawdzić można to przypatrując się innym autom jakie oklejone jeżdżą po naszych drogach - mi mało udaję się przeczytać. Klubowe rozpoznaję bo je znam :P

Jako druga naklejka - a co jeżeli wożę naklejkę KKP, PIKUR'a; PL, rybkę ... to mam jeszcze jakieś inne naklejać?

Rozpoznawalność - no cóż, jak to napisał któryś z kolegów. Klubowicz bez problemu rozpozna klubowego kangoorka :D

Reasumując - stare naklejki są OK i tej wersji się trzymajmy :P

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez keszamot wtorek, 26 grudnia 2006, 16:40

KiK napisał(a):No to i moje kilka groszy w temacie :)

Naklejki mam - gorzej było z czasem, ale już się poprawiam ... oj przyjdzie mi za to "zapłacić" - zaległości w ramach rekompensaty wysyłam na własny koszt ... takie moje noworoczne postanowienie :oops:

Projekty naklejek jakie Darko przedstawił są ogólnie OK ... jest jednak pewne ale.

Koszty - do tej pory nie poznaliśmy kosztów powstania takiej naklejki. Może Darko nam napisze jakie one są - bez marży tylko poproszę. Na obecnych też nikt nie zarabia.

Widoczność - jak wielka musiałaby być naklejka by można było podczas drogi przeczytać to co się na niej znajduje? Sprawdzić można to przypatrując się innym autom jakie oklejone jeżdżą po naszych drogach - mi mało udaję się przeczytać. Klubowe rozpoznaję bo je znam :P

Jako druga naklejka - a co jeżeli wożę naklejkę KKP, PIKUR'a; PL, rybkę ... to mam jeszcze jakieś inne naklejać?

Rozpoznawalność - no cóż, jak to napisał któryś z kolegów. Klubowicz bez problemu rozpozna klubowego kangoorka :D

Reasumując - stare naklejki są OK i tej wersji się trzymajmy :P

Kuba

święte słowa :wink:
Kangoo ze śląska. 1.6 16V expression 04r. czerwień wiśni/oklejony
Avatar użytkownika
keszamot
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 263
Dołączył(a): poniedziałek, 13 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez ROBAK wtorek, 26 grudnia 2006, 20:55

zuwik napisał(a):Ja tu nic o OT nie pisałem. Jest mała różnica między OT, a czymś co nie zmienia postaci rzeczy. Czytaj.

Jak pokwitniesz 3h przy aucie ROBAKa, a pożyczy je akurat szwagrowi koleżanki.... I czemu sądzisz, że mam coś do Twojej znajomości z przypadkowo wkręconym we wszystko wyżej wymienionym?


Powiem tak , STAREJ NIE ZERWĘ a nową CHĘTNIE PRZYKLEJĘ :) :) :)
(przypadkowo wkręcony ROBAK) :wink: :wink: :wink:
(Oczywiście mam na myśli NICK dodany :) :) :) )

PS- Łukaszu miło mi słyszeć , JA TEŻ BYM NIE ODPUŚCIŁ nawet gdyby to był "szwagier koleżanki lub kolaski" :) :) :)
Pozdrawiam - ROBAK
Moja strona - WWW - serdeczne zapraszam.

Obrazek
Avatar użytkownika
ROBAK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1130
Dołączył(a): wtorek, 2 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Warszawa-BEMOWO

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości