Rajd "Integracyjny Most"

Pomysły dotyczące działania Klubu

Rajd "Integracyjny Most"

Postprzez Lukasz_Kangoo wtorek, 20 kwietnia 2004, 13:06

Właśnie jestem na gorąco po spotkaniu z naszym klubowiczem z Puław (broda), który jest jednocześnie prezesem Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Fortis".
Spotkanie to odbyło się w siedzibie Automobilklubu "Rzemieślnik" i dotyczyło organizowanego w październiku X rajdu osób niepełnosprawnych "Integracyjny Most".
No i właśnie w związku z tym zrodził się mój pomysł, żebyśmy jako Klub było nie było związany z motoryzacją, wsparli organizatorów swoją obecnością na imprezie. Nasz udział miałby polegać na pomocy na samej trasie rajdu (ustawianie prób, działania logistyczne itp).
Przy okazji mielibyśmy możliwość spotkać się i pokazać światu :D
Co Wy na to szanowne koleżanki i koledzy :?: 8)
Aaa i najważniejsze - impreza ma się odbyć w dniach 15-17 października w okolicach Puław.
Czekam na Wasze komentarze itp :wink:

PS. Paweł, dzięki za spotkanie i jak coś pokręciłem, to mnie popraw, bo relacja jak widzisz na gorąco, więc o błędy łatwo :lol:
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Rajd "Integracyjny Most"

Postprzez broda środa, 21 kwietnia 2004, 10:59

Witaj Łukaszu !

Wzorowo ujołeś to o czym mówiliśmy. O szczegółach będę Ciebie informował.

Pozdrawim

Broda
Avatar użytkownika
broda
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 128
Dołączył(a): czwartek, 19 lutego 2004, 00:00
Lokalizacja: Puławy

Re: Rajd "Integracyjny Most"

Postprzez komor środa, 21 kwietnia 2004, 20:42

Lukasz_Kangoo napisał(a):Właśnie jestem na gorąco po spotkaniu z naszym klubowiczem z Puław (broda), który jest jednocześnie prezesem Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Fortis".
Spotkanie to odbyło się w siedzibie Automobilklubu "Rzemieślnik" i dotyczyło organizowanego w październiku X rajdu osób niepełnosprawnych "Integracyjny Most".
No i właśnie w związku z tym zrodził się mój pomysł, żebyśmy jako Klub było nie było związany z motoryzacją, wsparli organizatorów swoją obecnością na imprezie. Nasz udział miałby polegać na pomocy na samej trasie rajdu (ustawianie prób, działania logistyczne itp).
Przy okazji mielibyśmy możliwość spotkać się i pokazać światu :D
Co Wy na to szanowne koleżanki i koledzy :?: 8)
Aaa i najważniejsze - impreza ma się odbyć w dniach 15-17 października w okolicach Puław.
Czekam na Wasze komentarze itp :wink:

PS. Paweł, dzięki za spotkanie i jak coś pokręciłem, to mnie popraw, bo relacja jak widzisz na gorąco, więc o błędy łatwo :lol:


Podpisujęsię obiema rękami.
Pozdrowienia Bartek
" Helios 1.6 "CB
Avatar użytkownika
komor
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 112
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Lublin

Postprzez jon104 czwartek, 22 kwietnia 2004, 10:30

:lol: Pomysł świetny i jeżeli tylko nic nie stanie na przeszkodzie to się zamelduję (chociaż to prawie 400 km od B-B:( )
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez korabl czwartek, 22 kwietnia 2004, 17:52

:D Na mnie oczywiście też możecie liczyć, jeśli nie wypadną mi jakieś nieprzewidziane przeszkody. Juz wpisuję datę do kalendarza i zacieram ręce, choć wierzę , że do jakiegoś spotkania dojdzie jeszcze przed październikiem! :!: :!:
Korabl 4x4
Avatar użytkownika
korabl
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 84
Dołączył(a): czwartek, 6 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez drewniaq piątek, 23 kwietnia 2004, 14:02

JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA. PISZE SIE NA TO CALYM SWOIM KANGUREM, JAK TYLKO BEDE MOGL TO NA PEWNO PRZYJADE, A JAK NIE BEDE MOGL TO TEZ PRZYJADE. mUSIMY SIE TYLKO JAKOS ZORGANIZOWAC. MOIM ZDANIEM TO BARDZO SZCZYTNY CEL I POMYSL BARDZO MI SIE PODOBA
NIE ma TO jak KANGUR
1.5 dci 80KM BIAŁY cały obklejony
Warszawa

GG#2068052
Avatar użytkownika
drewniaq
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 28
Dołączył(a): środa, 4 lutego 2004, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd "Integracyjny Most"

Postprzez komor piątek, 20 sierpnia 2004, 12:18

[quote="Lukasz_Kangoo"]Właśnie jestem na gorąco po spotkaniu z naszym klubowiczem z Puław (broda), który jest jednocześnie prezesem Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Fortis".
Spotkanie to odbyło się w siedzibie Automobilklubu "Rzemieślnik" i dotyczyło organizowanego w październiku X rajdu osób niepełnosprawnych "Integracyjny Most".
No i właśnie w związku z tym zrodził się mój pomysł, żebyśmy jako Klub było nie było związany z motoryzacją, wsparli organizatorów swoją obecnością na imprezie. Nasz udział miałby polegać na pomocy na samej trasie rajdu (ustawianie prób, działania logistyczne itp).
Przy okazji mielibyśmy możliwość spotkać się i pokazać światu :D
Co Wy na to szanowne koleżanki i koledzy :?: 8)
Aaa i najważniejsze - impreza ma się odbyć w dniach 15-17 października w okolicach Puław.
Czekam na Wasze komentarze itp :wink:

Wracam do tematu może już zapomnianego ale potrzebnego.
Zacznijmy zbieranie zgłoszeń o ile temat jest aktualny. Wiem,że z Lublina i okolic jest nas paru a i może reszta zaszczyci wschodnią Polskę swoją obecnością. Jak pisałem już wcześniej wchodzę w ten temat. Pokażmy się na publicznym forum.
Pozdrowienia Bartek
" Helios 1.6 "CB
Avatar użytkownika
komor
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 112
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Lukasz_Kangoo piątek, 20 sierpnia 2004, 12:34

Wcale nie zapomnianego ;)
W tym tygodniu wysłałem do Brody maila z zapytaniem co słychac w tym temacie. Jednak nie dostałem jeszcze odpowiedzi.
Jak tylko będe coś wiedział, na pewno dam znać ;)
A może sam Broda się wypowie na Forum w tej sprawie.
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rafal piątek, 27 sierpnia 2004, 12:55

Tak jak powiedzialem na spotkaniu w Dębkach ja napewno przyjade 16 i 17. Nie wiem jak z 15 pazdziernika (bo to piatek) najwyzej popoludniu. pozdrawiam, Raf
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez drewniaq piątek, 27 sierpnia 2004, 13:44

tez bede chcial przyjechac. Nie wiem cholera czy sie uda bo 15 października będę odbierał nowego Kangura. Może uda mi się go odebrać wcześniej. Generalnie jestem za, tylko jak ktoś powiedział musimy się zorganizować.
NIE ma TO jak KANGUR
1.5 dci 80KM BIAŁY cały obklejony
Warszawa

GG#2068052
Avatar użytkownika
drewniaq
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 28
Dołączył(a): środa, 4 lutego 2004, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości