REKLAMA

Pomysły dotyczące działania Klubu

ZA I PRZECIW

Postprzez detinka sobota, 8 listopada 2003, 15:37

HEJKA CHŁOPAKI-KANGooMANIAKI !!!

Coraz sympatyczniej, bo nareszcie jakieś opinie ;-) Jak to zwykle bywa ilu nas tyle opinii ale poczekajmy jeszcze i dążmy do celu...... Mało komentarzy jest pod samymi logo a z pewnością wyznaczyłyby jakiś kierunek !!! Więc do dzieła.
Jak już powiedziałam, chętnie pomogę w naklejkach, ulotkach, znaczkach, koszulkach i całej reszcie więc aż tak o ceny sie nie martwmy :wink:

Acha a jeśli robimy już jakieś projekty to zwróćmy uwagę by były w jednolitej kolorystyce bez wypełnień tonalnych bo takie nie nadają się do sitodruku /raster jest brzydki/ oraz na to żeby bez zbednego wysiłku z jpg zrobić rysunek wektorowy.

A co do smoka przerobionego na kangura - mnie się podoba przynajmniej nie jest typowym klipartem którego każdy może użyć.

Podoba mi się pomysł przerabiania już zrobionych projektów i łączenia.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
detinka
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 5 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: BYTOM

Postprzez Lukasz_Kangoo sobota, 8 listopada 2003, 17:54

Jak już powiedziałam, chętnie pomogę w naklejkach, ulotkach, znaczkach, koszulkach i całej reszcie więc aż tak o ceny sie nie martwmy

Super :)

Acha a jeśli robimy już jakieś projekty to zwróćmy uwagę by były w jednolitej kolorystyce bez wypełnień tonalnych bo takie nie nadają się do sitodruku /raster jest brzydki/ oraz na to żeby bez zbednego wysiłku z jpg zrobić rysunek wektorowy.

Nie sposób się nie zgodzić. Jednolite wypełnienie i jak najmniej kolorów. A jeżeli chodzi o grafikę wektorową, to ja się na to od razu przygotowałem :) Wszystkie moje projekty powstały w Corelu :D

A co do smoka przerobionego na kangura - mnie się podoba przynajmniej nie jest typowym klipartem którego każdy może użyć.

Smok a'la kangur wygląda nieźle, ale jak napisał Tomek za bardzo przypomina tego z reklamy Cezexu. Myślę, że powinniśmy z niego zrezygnować (no wiesz prawa autorskie itp.).
Mam pewne podejrzenia, że mówiąc o klipartach miałaś na myśli moje projekty :? Jeżeli tak, to oświadczam, że wszystkie elementy w nich wykorzystane są od początku do końca mojego autorstwa 8) (oczywiście jeżeli tak nie myślałaś to sorrki :oops: )
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: REKLAMA

Postprzez detinka wtorek, 18 listopada 2003, 19:47

Witam troszke mnie nie było !!!! Komputerek zachorował zaatakowały go wirusy, ale juz OK ! Miałam nadzieję że dostanę jakieś wskazówki co do reklamy a tu CISZA :cry: No cóż może jeszcze poczekam a może już macie to w nosie ?
Avatar użytkownika
detinka
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 5 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: BYTOM

Poprzednia strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości