REKLAMA

Pomysły dotyczące działania Klubu

REKLAMA

Postprzez detinka czwartek, 6 listopada 2003, 22:53

Mnie już chyba znacie trochę się powylewałam na forum i wypocinkami zasypałam galerię. Podoba mi się stronka /świetnie zrobiona !!!/ i zakochałam się w kangoorku /choć go jeszcze nie mam :cry: / i z tych właśnie powodów mam propozycję ! Propozycja dotyczy logo, reklamy, nalepek, gadżetów ...... Taaaaaaaak troszkę sie na tym znam :oops: Jeżeli szybciutko zapadnie jakaś konkretna decyzja /tzn. max. 7 dni/ to zareklamuję stronę i nasz klub /mogę chyba tak pisać :?: :wink: / w informatorze który wydaję. W ten sposób może przybędzie nam ludzików ze Śląska bo informatorek ukarze się w Chorzowie, Siemianowicach i Świętochłowicach w nakładzie 15 000 egz. w pełnym kolorze i formacie 10,5 cm x 21 cm Normalnie reklamka kosztuje 1100 zł netto a ja umieszczę reklamkę za kompletna darmochę :lol: No może przesadziłam liczę na pomoc w realizacji swojej stronki www, reklamę mojej firmy na stronce itp.
Jeżli zdecydujemy sie juz na logo, chętnie porozmawiam o nalepkach, ulotkach, koszulkach, znaczkach, kubkach, kurtkach, parasolach....... he he he ale się rozpędziałam :oops:
Serio pomogę ile się da .......
Ale deklaracja ..... ups ..... poprostu teraz lepiej sie czuje bo wcześniej męczył mnie I trymestr :?
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
detinka
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 5 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: BYTOM

Postprzez jon104 piątek, 7 listopada 2003, 08:28

Witaj nasza Rodzynko

No jeżeli tak dalej pójdzie to wyjdzie na to, że będziemy najprężniej działającym w necie klubem miłośbników (oczywiście kangoo-rki są tego
warte).
Ale poważnie, popieram taką możliwość, zwłaszcza że pierwsze ciekawe projekty logosów już się pojawiły. Ja niestety nie dysponuję możliwościami (czyt. zdolnościami :oops: ) graficznymi dlatego prawie wszystkie mi się podobają. Proponuję jednak aby utrzymane były w tonacji zółto-szarej (tak jak na stronce).
Mam nadzieję, ze zdolniejsi graficznie koledzy wyrobią się w terminie i że do Bielska-Białej jakiś z tych folderków dotrze :lol:

Pozdrawiam i życzę dużo dobrego samopoczucia.
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

logo

Postprzez tomasz_pekala piątek, 7 listopada 2003, 09:00

Witam!!!

Ja rozumiem, że logo bardzo potrzebne, ale nie śpieszmy się z jego wyborem, bo to dopiero poczatek ;))) i może wymyślimy lepsze ;))
... Albo przyjmijmy tymczasowe logo a potem go zmienimy, gdzy wyłoni sie już to właściwe.

Pozdrawiam
Tomasz Pękala
Rodzina Pękala
1,4, RTE, 2000, 5/5
Avatar użytkownika
tomasz_pekala
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 15 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Podkowa Leśna

Postprzez Lukasz_Kangoo piątek, 7 listopada 2003, 09:21

Detinko - Rodzynko :wink: :
No to mnie zaskoczyłaś. Spróbuj tylko nie kupić Kangoorka :twisted:
Ten informatorek to super sprawa. Myślę, że może to spowodować zasilenie szeregów naszego Klubu znaczną ilością ludzi :D
Także pomysł z gadżetami klubowymi zasługuje na brawa.
Oczywiście na pomoc możesz z naszej strony także liczyć :D W końcu my kangooromaniacy musimy trzymać się razem :)

jon104:
Mam nadzieję, że nigdy nie wątpiłeś w kangooromaniaków :wink:

Tomku:
Widzę głos rozsądku :wink:
Owszem nie ma co się spieszyć. W końcu to co wybierzemy będzie zdobiło naszą stronkę oraz autka na zawsze :twisted:
Pomysł z czasowym logo (wykorzystanym na razie tylko do celów reklamowych przez Detinkę) jest moim zdaniem doskonały.
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

REKLAMA informator stop

Postprzez detinka piątek, 7 listopada 2003, 14:54

Heyka faceci :wink: he he he Kangoomaniacy !!!
Więc wrzucamy reklamę do informatorka STOP i podbijamy Śląsk!!!
Bardzo mi sie podoba pomysł z logo tymczasowym ale żeby wybrać jakiekolwiek czy też udoskonalać musimy się wypowiadać co nam sie podoba a co jest to bani :? A jeśli o takowe komentarze chodzi to np. w galeri jest ich maleńko.....niestety. A czas nas goni.
Napiszcie co powinno się znaleźć w reklamie klubu na stronce informatora. Przypominam format 21 cm to wysokość a 10,5 cm to szerokość :idea: Wiadomo że nie może tam zabraknąć tymczasowego logo, adresu stronki i zdjęcia admina he he he :lol:
Tak poważnie to mysle że można wypracować dwa znaki graficzne o tej samej stylistyce z tymi samymi elementami graficznymi ale z różnym przeznaczeniem tzn:
1/ logo proste najlepiej w kole czy kwadracie łatwe do skojarzenia, identyfikujące że w tym autku jeźci kangoomaniak
2/ logo podłużne reklamowe typ I'love Mc Donald zachęcające do zajrzenia na stronkę :-)
ale to już pozostawiam do waszej decyzji, choć wiem z doświadczenia że najbardziej wpada w oko coś wielkości płyty CD albo DVD he he :lol:
Kolorki jak na mój gust głosuję na ciepły żółty /dla niektórych pomarańczowy :wink: / C:0 M:20 Y:100 K:0 z nadrukiem w kolorze szarym 80 % czarny .
Oki czekam na komentarze dotyczące logo i reklamy.
Pozdrawiam all
Avatar użytkownika
detinka
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 5 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: BYTOM

Postprzez Lukasz_Kangoo piątek, 7 listopada 2003, 15:16

Co do zawartości reklamy, to jeszcze pomyślimy. Mojego zdjęcia nie ma co wysyłać, bo będzie efekt przeciwny do zamierzonego :lol:

Co do logo, to ja generalnie miałem inną koncepcję :wink:
Przygotować dwie wersje jednokolorowych naklejek na auto, na folii samoprzylepnej przeźroczystej albo w ogólel na ploterze tnącym. Jedna jasna na ciemne auta, druga ciemna na jasne. Najlepiej jednej wielkości Naklejane albo na tylnej szybie (wtedy jasna wersja) albo na klapie/drzwiach po prawej stronie auta.
Ewentualne dodatkowe reklamy klubowe we własnym zakresie i zgodnie z własną inwencją :wink:
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez detinka piątek, 7 listopada 2003, 17:08

aaaa ja mam zupełnie inną koncepcję. Przedewszystkim należy przed projektem pomyślećo cenie. Ploter jest znacznie droższy i bardziej skomplikowany do naklejania /dla niewtajemniczonych/ Naklejka owszem z sitodrukiem w jednym kolorze. To jest o wiele tańsze ...... A jeśli chodzi o podkład to można zrobić na wielu różnych kolorach i przeźroczysty też !!!
OOOOO więc ja mówię NIE !!! jeśli chodzi o ploter.
:-)
Uparciuch /kobieta/
Avatar użytkownika
detinka
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 5 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: BYTOM

logo

Postprzez tomasz_pekala piątek, 7 listopada 2003, 17:49

Hej!

Całuje rączki Detinko!
No właśnie czasem niektórych rzeczy sobie nie uświadamiamy.
Dlatego powtarzam - przygotujmy cos tymczasowego do reklamy, ale o wyborze nie decydujmy pochopnie.
Czasem kombinowanie z pomysłami wyłoni wynik.
Detinko - proponuje zrezygnować ze smoka (a'la kangoo-r) :? - używanego zresztą w reklamie cezexu na rzecz lepszego przedstawienia samochodu, bo tu o to bardziej chyba chodzi. Tak mnie się nasuwa ;)
Pomysł z kołem jak najbardziej - tylko wypełnić go czymś.... innym!!!
Myślmy dalej - każdy pomysł na wagę złota!!! :idea:

Pozdro - do środy po południu mnie nie ma.

3m ta się!!!

Ps. Detinko skasuj jednego z powtórnie wysłanych maili. Możesz to zrobić.
Tomasz Pękala
Rodzina Pękala
1,4, RTE, 2000, 5/5
Avatar użytkownika
tomasz_pekala
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 15 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Podkowa Leśna

Postprzez Lukasz_Kangoo piątek, 7 listopada 2003, 19:12

Uparciuchu :wink:

Zapewne ploter jest droższy ale ładniej wygląda naklejka na nim zrobiona :)
I teraz taka sprawa. W zależności od tego jak będą przygotowywane naklejki (czy grupowo, czy każdy sobie indywidualnie) to pewnie zapadnie i decyzja o technologii jej wykonania. Ja osobiście bym wolał ploterem i jeżeli zdecydujemy się, że każdy robi sobie sam naklejeczkę to tak ją wykonam. :)
Zresztą myślę, że najpierw powinniśmy mieć logo, a potem w zależności od jedo wyglądu i możliwości wybrać formę realizacji nakelki i innych gadżetów :lol:

PS. Pozwoliłem sobie skasować Twojego zdublowanego maila :twisted:
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jon104 piątek, 7 listopada 2003, 21:30

:) Wcinając sie w tę pasjonującą dyskusję pokuszę się o podsumowanie:

1. Do folderku logo tymczasowe
2. Na samochód raczej jednakowe niezzleżnie od koloru autka i przyklejane na tylna szybę.
3. Sposób wykonania zalezny jednak od ceny ale jednorodny dla wszystkich.
4. Co do kolorku optuję za propozycją Detinki, podobnie zresztą co do formy (świetna propozycja z kołem, ale za mało tam autka).
5. Trzeba też pomyśleć o wprasowankach.

Generalnie wszystkie projekty są świetne..... czyli potrzebna ankieta! :lol:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości