Naklejki

Pomysły dotyczące działania Klubu

Naklejki

Postprzez Wiz czwartek, 5 sierpnia 2010, 17:06

Szanowni klubowicze.
Mam prosbe. Wielu z was korzystajac z kangoorka okleja go stosownymi naklejkami. Chwalebne to czyny gdyz pozniej mozemy sie latwo rozpoznac na drogach. Jednak pamietajcie prosze by w momencie gdy sprzedajecie swojego skoczka zdjac naklejki :!: :!:
Moj apel popra napewno inni uczestnicy spotu katowickiego, na ktorym to tuz obok nas zaparkowal zolty torbacz na numerach SK.... z silnikiem diesla i byl oznakowany na malej szybce tylnych drzwi naszym rombem a na lewej bocznej-tylnej (bagaznikowa) mial Muminowego skoczko-wiatra.
Powyzszy uzytkownik byl nadwyraz wystraszony gdy 3 typow dosyc ciekawsko sie na niego patrzylo. Pewnikiem my bylismy jeszcze bardziej zdziwieni ze oklejony, nieznany i nawet na spot sie nie stawil.
Jak widac pozostawienie naklejek nie propaguje klubu tylko wprowadza nas (klubowiczow) w blad.

Pamietajcie wiec: zerwijcie naklejki przed sprzedaza :!: :!: :!:
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Re: Naklejki

Postprzez lam3r czwartek, 5 sierpnia 2010, 17:23

Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Naklejki

Postprzez koniuadam sobota, 7 sierpnia 2010, 18:40

Popieram Wiza.

Członkiem klubu zostaje się w momencie rejestracji na forum, a nie z automatu posiadając kangoo.
Ad@M
1.2-16V zielony OASIS '02
Avatar użytkownika
koniuadam
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 160
Dołączył(a): piątek, 16 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Gliwice

Re: Naklejki

Postprzez nowicjusz czwartek, 12 sierpnia 2010, 16:21

koniuadam napisał(a):Popieram Wiza.

Członkiem klubu zostaje się w momencie rejestracji na forum, a nie z automatu posiadając kangoo.

Nie wiem czy tak naprawdę jest bo z regulaminu wynikałoby, że rejestrujący się na forum jest tylko użytkownikiem Forum Internetowego
Klubu Kangoo Polska
.Dopiero po oklejeniu samochodu naklejką otrzymuje status "KLUBOWICZA". Użytkownikiem forum może być sympatyk tego autka, który go nie posiada, taki jest regulamin http://www.klubkangoo.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=5025&p=61398#p61398.

Inaczej mówiąc członkiem można nazwać użytkownika tegoż forum, który wykupił naklejki i ma oklejonego swojego Kangurka. Ale wydaje się ,że takim członkiem mógłby zostać nawet nie użytkownik tego Forum jeśli po wykupieniu i oklejeniu Kangura dostałby zgodę Administratorów.
Pozdrawiam Bogusław
Bądź tak miły i miej trochę wyrozumiałości dla "nowicjusza" - każdy kiedyś był na samym początku. Kangoo1.9D 1999 r.
Avatar użytkownika
nowicjusz
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 139
Dołączył(a): wtorek, 29 grudnia 2009, 17:05
Lokalizacja: Sławno

Re: Naklejki

Postprzez Marek_Bielsko czwartek, 12 sierpnia 2010, 16:40

Chodziło o skrót myślowy, że ten kto się zarejestruje i kupi naklejkę staje się członkiem klubu, a nie z automatu kupując klubowy samochód.
Marek_Bielsko
Antykangoorowicz
Antykangoorowicz
 
Posty: 2019
Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2008, 13:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Naklejki

Postprzez Lucass poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 16:11

Myślę, że wszyscy wiemy o co chodzi niezależnie od semantycznych interpretacji. ;)
I jest to jak najbardziej słuszna idea. Pozostaje mieć nadzieję, że nabywcy naklejek nie skończą klubowania na kilku postach po czym o forum zapomną, nie przeczytają tego wątku i ...sprzedadzą oklejonego skoczka.
A wiem, że niestety często tak się dzieje.
Zastanawia mnie zawsze po co komuś naklejka skoro wcale się z klubem nie identyfikuje (czytaj nie uczestniczy w życiu realnym ani nawet wirtualnym). Potrzeba przynależności do czegoś czy co? Niezłe pole do snucia teorii dla socjologów :lol:

Swoją drogą Masaccio powinien się w miarę orientować czyj mógłby to być samochód... :roll: On rozprowadzał pędziwiatry.

EDIT:
Zaraz wprowadzimy poprawkę do Regulaminu.
Tylko kto czyta regulaminy...? :lol:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Naklejki

Postprzez Masaccio poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 16:29

Jeśli żółty ph2 z Katowic, to mógł być kangoor użytkownika o nicku "haka". Dość mało aktywny na forum.
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Naklejki

Postprzez Wiz poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 16:32

Jesli mnie pamiec nie myli (a wiek juz mam sluszny) to byla to wersja phI. Maciek ratuj pamietasz dokladnie :?:
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Re: Naklejki

Postprzez Lucass poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 16:41

:lol: :lol: :lol:
To może on go wcale nie sprzedał. Po prostu ma sobie kangurka, nie czyta forum, do wątku spotkań śląskich w ogóle nie dotarł, spoty go nie interesują, a tu nagle podchodzi do niego kilku gości i chcą go...bić? :lol: :lol: :lol:
Wiele wskazuje, że to on. Ale ostatni raz logował się w październiku 2008, a aktywność przejawiał tylko przez 2 tygodnie lipca 08
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Naklejki

Postprzez Maciek_K-ce poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 21:17

Wiz napisał(a):Jesli mnie pamiec nie myli (a wiek juz mam sluszny) to byla to wersja phI. Maciek ratuj pamietasz dokladnie :?:

Ano Wiz dokładnie - wersja ph1 ale po lifcie z nowymi świałami, kolorek żóty a na dodatek chyba drzwi a nie klapa :?:
A idea sluszna - naklejki trzeba zrywać przed sprzedażą. Jak ktoś bedzie zainteresowany klubem to i tak sobie nabędzie.
Kangoo 1.5 DCI 65KM Kaleido 2004r. Niebieskozielony :)
Avatar użytkownika
Maciek_K-ce
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 365
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sierpnia 2006, 23:00
Lokalizacja: wieś zwana Katowicami

Następna strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości