Kangoorek z przodu

Pomysły dotyczące działania Klubu

Kangoorek z przodu

Postprzez Lukasz_Kangoo poniedziałek, 14 lutego 2005, 08:19

Podczas sobotniego spotkania w Warszawie powstał projekt oznakowania naszych Plecaczków także z przodu tak, aby jadący z naprzeciwka widział, że nadjeżdża klubowicz.
Inspiracją do tego stała się sylwetka kangura (zwierzaczka) naklejona na aucie Komor'a.
Generalnie wyglądałoby to tak, że z udostępnionego szablonu każdy mógłby sobie sam wyciąc taką sylwetkę i nakleić na auto. Są dwa pomysły na naklejenie kangurka. Albo lewe lusterko, albo przednia szyba w miejscu gdzie od wewnątrz przyklejone jest lusterko wewnętrzne (jest tam takie ciemne pole)
Naklejka nie byłaby dużej wielkości (myślę, że ok 5-6 cm wysokości).

No i co Wy na to??
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez _ONE_ poniedziałek, 14 lutego 2005, 08:45

Moim skromnym zdaniem lewe lusterko...
Obrazek
Avatar użytkownika
_ONE_
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1819
Dołączył(a): środa, 24 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez zuwik poniedziałek, 14 lutego 2005, 10:58

Albo maska koło lewego reflektora? Też rzucające się w oczy miejsce. To nawet nie musi być jakiś kangoor, na przykład taki łuk na dolny prawy róg maski (patrząc od przodu, dla starego kangoo), lub na "prostokącik" między reflektorem a wlotem powietrza (dla nowego), np. w kolorze czerwonym, czy dowolnym. Może to zbyt kontrowersyjny pomysł... Ale mi by asymetria nie przeszkadzała, wręcz dobrze (łatwiej się rzuca w oczy). Jak dorwę programik graficzny (zaginął :( ), zrobię małe demo mojego pomysłu. Mam jeszcze drugi pomysł - inwestycja w plakietkę kangoo (jak ta z tyłu) i przyczepić pod reflektorem na zderzaku. Oryginalne i fajne :)
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez yasak poniedziałek, 14 lutego 2005, 11:51

Ja po sobotnich konsultacjach też jestem za naklejką na lewym lusterku, chociaż lewy narożnik maski przedniej również mi się podoba.
Pozdrawiam Yasak
Blue Privilege 1,2 16V
TYP MĘSKI
Avatar użytkownika
yasak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 27 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rafal poniedziałek, 14 lutego 2005, 12:53

Jako prowodyla, moje zdanie to juz chyba znacie: lewe lusterko z sylwetka kangoor. (kangoor komoraprezentuje sie naprawde ładnie).
mysle wiec ze trza sie brac do roboty.
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Kangurek

Postprzez komor poniedziałek, 14 lutego 2005, 14:13

Witam Dziękuję za miłe przyjęcie w W-wie. :D :D :D Niestety nie znalazłem pliku z kangurkiem :? - chyba że Łukasz odnalazł w archiwum. Znalazłem natomiast dwa gotowe szablony 6 cm i 9 cm 8) . Większy będzie chyba lepszy. Jeśli Łukasz nie znajdzie to albo zrobę xero :D szablonu i wyślę do potrzebujących albo :idea: sam sie pobawie i wykonam pewną ilość :D .
Pozdrowienia Bartek
" Helios 1.6 "CB
Avatar użytkownika
komor
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 112
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Lukasz_Kangoo poniedziałek, 14 lutego 2005, 14:42

Jeszcze poszukam.
Jak znajdę, to na pewno umieszczę na stronie ;)
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PanKot wtorek, 15 lutego 2005, 07:17

odkąd tylko zafundowałem sobie naklejki jeżdżę obustronnie oklejony. Z tyłu - w dolnym prawym rogu szyby a z przodu centralnie w środku, na szybie w miejscu lusterka. Słabo - ale widać to na fotach ze spotu 23 stycznia. Mój żółty kangoorek stoi na końcu parkingu a naklejkę i tak widać. W ruchu ulicznym chyba nie oberwujemy lusterek ale na pewno patrzymy na przednią szybę - tak jest chyba nalejka bardziej wyraźna. A poza tym na szybie lepiej się trzyma.
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zuwik wtorek, 15 lutego 2005, 14:07

Tył jest ok, bo tak szybko nie "przemija" :wink: Ale nie wiem jak z przodem, bo jeszcze żadnego okljonego kangoo nie widziałem. To były tylko moje propozycje, choć w sumie naklejka na szybie powinna być dostatecznie widoczna, co fakt to fakt...
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Rafal wtorek, 15 lutego 2005, 19:41

No to problem rozwiazany, skoro Zuwik nie zauwazyl zoltej naklejki z przodu mojego kangoo tzn ze na szybie jest malo widoczne!!!
8) 8) 8) 8) 8) 8)
A tak serio to dam sobie .... obciac ze lusterko 1000 razy bardziej przyciagnie uwage niz szyba na ktorej sa naklejone, assistance pzu, winietka-minetka, nazwa alarmu itp.
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Następna strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości