Pozdrawiamy!

Pomysły dotyczące działania Klubu

Czy jesteś za realizacją tego pomysłu?

Taaaaak, jasne !!!
13
52%
Nieeeee, wyjdziemy na idiotów...
12
48%
 
Liczba głosów : 25

Pozdrawiamy!

Postprzez zuwik piątek, 25 lutego 2005, 12:34

Ostatnio wpadłem na pomysł :idea: natury psychologicznej: możemy zacząć machać (nie jak małe dzieci z autobusu, tylko tak, jak kierowcy się pozdrawiają :wink: ) do kangooposiadaczy nie zrażając się ich minami i może sami wykombinują, że coś jest nie tak, co zainspiruje ich do szukania klubu. Ew. sami zaczną odmachiwać, co również będzie miłe :D Wtedy łatwiej będzie o ew. nawiązanie kontaktu na parkingu przed hiperką czy gdzieś indziej. Co wy na to :?: Jesteście za :?:

P.S. Po minucie głosowania 100% jest na tak :lol: Przegłosowano :wink:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Rafal sobota, 26 lutego 2005, 14:16

ida leb w leb. ja osobiscie mam mieszane uczucia, tzn juz probowalem i wydaje misie ze wyszla z tego to mniej optymistyczna wersja z ankiety.
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez zuwik sobota, 26 lutego 2005, 15:02

Na początku napewno. Ale może jakby tak być bardzo upartym?
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez orys sobota, 26 lutego 2005, 17:38

Próbowałem machać i nawet się uśmiechać, ale z drugiej strony tylko kamienne twarze :cry:
Żona cały czas próbuje, ja dałem sobie spokój, chyba że jestem poza podlasiem w jakiejś dłuższej trasie to czasem pomacham ale bez odzewu :wink:
Ale jestem gotów zobowiązać się do machania, jeśli taka będzie wola ogółu :lol:
Pozdrawim orys
Gwiezdny Pył 1.5 dci 65KM (kaleido)
Avatar użytkownika
orys
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 9 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Białystok

Postprzez zuwik sobota, 26 lutego 2005, 18:10

Podejrzewam, że każdy kiedyś próbował, nam (wtedy głównym posiadaczem był ojciec) się udawało: w austrii, czechach i chorwacji :wink: Ale wtedy kangoor to była absolutna nowość. No ale jakby tak zrobić akcję całą masą...
Tak wogóle właśnie wpadłem na coś nowego... Fala pomysłów jakaś :wink: Mianowicie chorągiewki z logo na antenkę. Projekt trudny, bo kwestia czy wiotka (nieczytelna na postoju, ale fajna), czy sztywna (lepiej widoczna, ale troszkę tandetna), czy prostopadła do antenki, czy równoległa do dachu itepe. Jednak będzie baaardzo widoczna na parkingach. Czekam na Waszą opinię i sugestie. Ciekawe gdzie można takie masowo wyprodukować...
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez yasak niedziela, 27 lutego 2005, 12:19

I ja próbowałem, 98% negatywnie może dlatego że bardzo dużo Kangoorków jest firmowych i ich kierowcy mają gdzieś czym jadą.
Pozdrawiam Yasak
Blue Privilege 1,2 16V
TYP MĘSKI
Avatar użytkownika
yasak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 27 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zuwik niedziela, 27 lutego 2005, 15:24

Dziś przez przypdek pomachałem obcemu facetowi, myśląc że to mój kolega. Nie odmachał - oczywiste. Zdębiał trochę i zapewne ponieważ się tego nie spodziewał, po prostu nie zdążył. Ale jakby ta sytuacja się powtarzała, zapewne w końcu by za mną pojechał i zapytał skąd go znam. Dlatego tak wyraźnie zaznaczam: nie zrażając się ich minami, tylko wtedy to ma sens. Ale widzę, że odzew minimalny, więc to tyle, co zrobię w tej sprawie. Teraz tylko poczekam czy poprzecie czy nie. W końcu nie będę nikogo zmuszał.
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez PanKot niedziela, 27 lutego 2005, 18:09

dziś około 11:20 machałem komuś w srebrnym Kangoorku z naszym logo koło giełdy samochodowej na Żeraniu. Nie odmachano mi. Może dlatego, że szedłem pieszo i nie miałem na płaszczu naklejki klubowej.
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rafal niedziela, 27 lutego 2005, 20:52

Ale mnie PanKot rozbawil!!!! :D :D :D :D :D
Mi w trakcie wojazy po Polsce udalo sie namierzyc 2 "obce" kangoory na CB radio. Ale buraki nie zainteresowane. :cry: :cry: :cry: :cry:
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Mona środa, 9 marca 2005, 01:30

Nie wiem jak to jest ale z reguły za kierownicą kangoorków widzę jakichś dziadków w kaszkietówkach z babciami u boku :?: Może to jakiś błąd matriksa czy co, bo z ankiet wynika, że średnia wieku forumowiczów o wiele niższa od sześćdziesiątki :?: My z żonką machamy tym co stoją na światłach na przeciwko ale zwykle bez odzewu i pozostaje niesmak. Najchętniej machamy Kangoorkom o takim samym kolorze jak nasz (patrz fot.). Nie machamy za to tym obklejonym reklamami bo widać, że służbowe i używane bezdusznie jako narzędzie pracy od ósmej do szesnastej. No chyba, że się mylę to mnie wyprowadźcie z błędu.

Ale elaborat o machaniu :lol: :lol: :lol: :lol:
Mona i Paweł--------------------Kaleido dCi 80KM--------------------
Avatar użytkownika
Mona
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 239
Dołączył(a): poniedziałek, 5 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Następna strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości