[S] Auto Mazowsze Awissa ul. Trakt Brzeski 172, Sulejówek

[S] Auto Mazowsze Awissa ul. Trakt Brzeski 172, Sulejówek

Postprzez mello niedziela, 10 stycznia 2010, 16:07

Ze spokojnym sumieniem mogę polecić zakład obsługi samochodów francuskich w Sulejówku :
http://www.automazowsze.pl/
Robię u nich prawie wszystko z wyjątkiem przegubów.( które można naprawić po sąsiedzku w firmie Auto-Przegub gdzie Pan Radziszewski ma wszystko w małym paluszku)
Niemal zawsze jestem zapraszany na warsztat aby na własne oczy przekonać się co dolega mojemu kangurkowi.
Ręczę własnym kangurkiem :)
pozdrawiam
1.5 dCi Kaleido
Avatar użytkownika
mello
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 64
Dołączył(a): środa, 9 kwietnia 2008, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Auto Mazowsze Awissa

Postprzez MaciekR4 niedziela, 10 stycznia 2010, 17:18

również polecam...a może jak powiecie, że polecił ich chłopak od R4 (tej co ją kiedyś mieli), to może jakiś rabat się uda wytargować :)
Obrazek
Avatar użytkownika
MaciekR4
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 628
Dołączył(a): sobota, 11 lipca 2009, 22:28
Lokalizacja: WOT - Otwock

Re: Auto Mazowsze Awissa

Postprzez MiGo środa, 11 sierpnia 2010, 12:09

MaciekR4 napisał(a):również polecam...a może jak powiecie, że polecił ich chłopak od R4 (tej co ją kiedyś mieli), to może jakiś rabat się uda wytargować :)

A ja bym jednak dał sobie z nimi na wstrzymanie z pochwałami - 3 wizyty, 3 wnioski.
1). Zrobią tylko to co palcem pokażę, brak własnej inwencji w poszukiwaniu rozwiązań (choć były zauważalne)
2). Nie sprawdzają wyników swojej pracy - auto zjedzie z kanału i nic się nie leje lub nie odpada od razu to uznają że osiągneli sukces. Efekt jest taki że taką "diagnostykę" można wsadzić sobie w buty (w moim przypadku łącznie z silnikiem, który można załatwić tą metodą).
3). Lubią się "pomylić". O przykładach nie chciałbym pisać, bo może 3 razy z rzędu miałem pecha, ale wydrenowanie portfela źle odbieram (zainteresowani dostaną info na priv).
4). Auto zastępcze to puste hasło, podobnie jak rabaty, podobnie jak "Pan przyjedzie to poprawimy".

Reasumując przeciętny warsztat francuzów, z dużym składem części, ale z zupełnym brakiem zapału do ich sprzedaży (dziwna firma, chciałem kupić kanapę od Megane, którą ponoć mieli...).
Aby nie zdziwić się w trasie trzeba kilka dni po naprawie sumiennie oglądać auto. Spodziewałem się czegoś więcej czytając rady i opinie na forum.

Michał
jest:
P 206
Było:
Kangur Klekot 1.9 bez dopingu
Fiat Bravo II 1.4 16V
MiGo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 91
Dołączył(a): środa, 14 kwietnia 2010, 20:07
Lokalizacja: Piaseczno i okolice


Powrót do Mazowieckie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość