Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez skarb poniedziałek, 31 maja 2010, 06:28

OK, ja jednak bardzo proszę administratora o nie kasowania wpisów - bo nie mamy przecież takich zwyczajów - tylko umieszczenia widocznej informacji - że w związku z naszą akcją - po upływie roku firma Kangoor zdecydowała się jednak na naprawę autka naszego kolegi.

Plus dla firmy Kangoor - że się jednak zdecydowali.

Wielki minus za to że po tak długim okresie czasu i po ogólnoposkiej akcji internetowej o wielkim zasięgu i to na wielu portalach.

Wydaje mi się - że gdyby nie ta akcja firma Kangoor nigdy nie naprawiła by autka naszego kolegi.

Niech ten temat pozostanie jako przestroga dla innych nieuczciwych firm.
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez Szumak poniedziałek, 31 maja 2010, 08:24

Widoczną informację wypada umieścić ale dostęp do wątku trzeba ograniczyć by automaty indeksujące przestały go odczytywać - inaczej lansat nie wywiąże się ze swojej części umowy.
Suzuki Marauder [2001]:
Obrazek
Suzuki Burdelmam C50 [2006]
Obrazek
Był: Kangur Polarny 1.2 16V LPG [2002]:
Obrazek
Była: Babcia Asia 1.8 [1994]:
Obrazek
Avatar użytkownika
Szumak
Vice Kangoomistrz 2012
Vice Kangoomistrz 2012
 
Posty: 1963
Dołączył(a): piątek, 27 czerwca 2008, 11:26
Lokalizacja: SBI - GMB - GWE

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez Masaccio poniedziałek, 31 maja 2010, 09:09

Wywiąże się, miał się zwrócić z pismem do administratorów i to zrobił. Decyzja należy do administratorów, czyli na dobrą sprawę nie muszą nic z tym robić.
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez stefan poniedziałek, 31 maja 2010, 20:30

zakupilem autko od firmy kangoo mieszczacej sie w bydgoszczy przy ul moniuszki . jestem zadowolony z obslugi mimo wczesniejszych komentarzy. Ponadto iz nie mam gwarancji jak przyjade z jakim kolwiek problemem autko jest przegladane od reki i mam udzielane kompetentne informacje i w miare potrzeby naprawione . Byc moze ktos mial kiedys problemy z ta firma ( MATEO) ale tej firmy juz nie ma i sie nie dziwie !!!!!! teraz jest inny podwykonawca. Wiec po krotce jezeli bede mial jaki kolwiek klopot ze swoim autkiem napewno zawitam w firmie DUO- TRANS przy ul. Moniuszki w Bydgoszczy
stefan
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 12 czerwca 2009, 16:51

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez stefan poniedziałek, 31 maja 2010, 20:52

Dodam jeszcze do wczesniejszego komentarzu iz moze Pani zle odczytala przebieg wymiany oleju . Zazwyczaj olej zmienia sie co 10 tys. km wiec moze przebieg 100tys byl rzeczywistym czasem wymiany tego oleju. Ponadto dodam iz decydujemy sie na zakup uzywanego auta liczmy sie z konsekwencjami. Jezeli chcemy tego uniknac zawsze mozna zakupic auto nowe z salonu ale niebardzo stac nas na to wiec pomyslmy nad tym co piszemy a nie pochopnie oceniajmy sprzedawce naszego auta. On w rzeczywistosci tez nie ma ostatecznego pojecia co sie z tym autem dzialo . Moze ktos mnie sprostuje ale moje podejscie do zakupu uzywanego auta wlasnie jest takie. POZDRAWIAM.
stefan
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 12 czerwca 2009, 16:51

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez skarb poniedziałek, 31 maja 2010, 21:49

stefan napisał(a):zakupilem autko od firmy kangoo mieszczacej sie w bydgoszczy przy ul moniuszki . jestem zadowolony z obslugi mimo wczesniejszych komentarzy. Ponadto iz nie mam gwarancji jak przyjade z jakim kolwiek problemem autko jest przegladane od reki i mam udzielane kompetentne informacje i w miare potrzeby naprawione . Byc moze ktos mial kiedys problemy z ta firma ( MATEO) ale tej firmy juz nie ma i sie nie dziwie !!!!!! teraz jest inny podwykonawca. Wiec po krotce jezeli bede mial jaki kolwiek klopot ze swoim autkiem napewno zawitam w firmie DUO- TRANS przy ul. Moniuszki w Bydgoszczy


Z uwagi na śmieszną próbę "wybielenia" się przez firmę Kangoor z Bydgoszczy poprzez niniejszy post proponuje nie kasować tematu. Do tej pory tematy na forum nie były kasowane.

Miałem nie zabierać więcej głosu w tej sprawie, ale z uwagi na powyższy post jednak powiem tak - jak złodziej coś ukradnie i go złapią na tym, że ukradł - a on potem odda to coś co ukradł to nie jest tak, że sprawa idzie w niepamięć tylko złodziej idzie do więzienia i odbywa karę. Nikt po tym go nie przeprasza - a tak zwane "zatarcie" jest po 10 latach.

Proponuje w związku z tym wykasować ten temat ale za 10 lat !

W akcie łaski można temat zamknąc , umieścić informację, że samochód został naprawiony - jednak należy pamiętać o tym, że, firma Kangoor zrobiła cokolwiek w sprawie po upływie roku albo lepiej i to dzięki szeroko zakrojonej akcji w necie i uporze kolegi "lansata".

Ja tam bym w tej firmie samochodu nie kupił napewno !!!


Kolega troll "stefan" zarejestrował się rok temu i teraz nagle mu się przypomniało że jest megazadowolonym klientem firmy Kangoor.

No szkoda że nareszcie !
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez hulltaj wtorek, 1 czerwca 2010, 04:54

Hej!!!
A wystarczyłoby napisać,że firma przeprasza z zaistniałą sytuację i dołoży wszelkich starań,by owa sytuacja już się nie powtórzyła i że firma
zmieniła swą filozofię obsługi klienta.
A ty Stefciu nie pitol,tylko idź we wskazanym kierunku!!!!

Po długiej nieobecności przy klawiszach(ale czytam),pozdrawiam wszystkich kangoomaniaków!!!!
1,5dci-z salonu wyjechał w styczniu 2005.
hulltaj
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 182
Dołączył(a): poniedziałek, 18 stycznia 2010, 14:06
Lokalizacja: Wałbrzych Zdolny Śląsk

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez Lucass wtorek, 1 czerwca 2010, 15:00

Będzie tak, jak stanowi nasz Regulamin.
W związku z tym poniżej publikuję oficjalne stanowisko administracji:

Informuję iż administrator forum internetowego Klubu Kangoo Polska jest zobowiązany do prowadzenia działań moderacyjnych w oparciu o przyjęty i obowiązujący Regulamin. W związku z powyższym :
1. Administrator nie ma prawa kasować pojedynczych postów nienaruszających innych postanowień Regulaminu, ponieważ taka operacja naruszyłaby logiczny ciąg dyskusji, a takie działanie byłoby sprzeczne z §19 pkt 9 Regulaminu.
2. Administrator nie może również skasować całości wątku, ponieważ nie ma prawa do kasowania czy moderowania postów poza wypadkami ujętymi w §17 Regulaminu, tj naruszających inne postanowienia Regulaminu. Skasowanie całego wątku jest równoznaczne ze skasowaniem wielu postów więc wiązałoby się z wielokrotnym złamaniem Regulaminu przez administratora.
Jedynym przypadkiem, w którym wątek mógłby zostać skasowany w całości jest taki, gdy wszyscy autorzy postów zgłoszą je poprzez raport do usunięcia.
3. Administrator nie widzi uzasadnienia do wprowadzenia blokady dla wyszukiwarek. Byłoby to sprzeczne z interesem potencjalnych klientów i zafałszowywałoby faktyczny obraz działalności firmy. W kontekście dziwnych wpisów usiłujących ją wybielić wydaje się to szczególnie nieuzasadnione. Posługując się przysłowiami - łyżka dziegciu zepsuje beczkę miodu, a jedna jaskółka wiosny nie czyni. Teraz czas na wypracowanie sobie nowej, pozytywnej opinii. Ale na pewno nie jednym uczynkiem i nie wyłącznie naszymi rękami.
4. Zostanie wprowadzony wpis w pierwszym poście wątku informujący, że po ponad roku firma Kangoor w końcu zobowiązała się do wypełnienia obowiązków wynikających z umowy z klientem i obowiązki te wypełniła.
5. Wątek już jakiś czas temu (dokładnie po inicjatywie polubownego zakończenia sporu ze strony f-my Kangoor) został usunięty z ogłoszeń globalnych, co powoduje, iż jest widoczny dopiero po wejściu do macierzystego działu


HOWGH!

A kolega stefan na kilometr "pachnie" tzw szeptaną reklamą, czy jak kto woli białym PRem.
stefanowi już dziękujemy...Obrazek

hulltaj napisał(a):A wystarczyłoby napisać,że firma przeprasza z zaistniałą sytuację i dołoży wszelkich starań,by owa sytuacja już się nie powtórzyła i że firma
zmieniła swą filozofię obsługi klienta.
Święte słowa... :)
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez michalxtreme wtorek, 1 czerwca 2010, 15:18

Może będę okrutny ale wywalcie wogóle tego stefcia kłamczuszka z tego klubu bo inaczej ja się chyba wypisuję.Ode mnie dostaje czerwoną karkę i kopa w rurę wydechową.GAMOŃ JEST I TYLE!!!!!!BA!!!OBRAŻĘ NAWET BARDZIEJ!!CITROEN!!!!A co do dalszych kroków z tym wątkiem i jakimś blokowaniem by go wyszukiwarki nie widziały proponuję zaczekać te pół roku co kolega szanowny lansat ma jako gwarancję na wykonane naprawy.
Renault Kangoo 1,4 RT + całe mnóstwo "hand made" - zwierz to mój pupil !! Dbam jak mogę !! :-D
Avatar użytkownika
michalxtreme
Kangoexpert(em się nie czuję!)
Kangoexpert(em się nie czuję!)
 
Posty: 661
Dołączył(a): czwartek, 17 września 2009, 18:53
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez lam3r wtorek, 1 czerwca 2010, 16:37

Cieszę się, że właśnie taki mamy regulamin:-)
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kujawsko-pomorskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość