Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez czART niedziela, 28 lutego 2010, 22:16

Kurde, Lucass - skąd masz takiego diabełka? :D Wygląda PRAWIE jak ja... ;) Też chcę takiego. Niech to będzie oficjalny wniosek do admina :D ;) :lol:

"Również chciałem baaaardzo ciepło (tak po czARTowsku) pozdrowić firmę Kangoor z Bydgoszczy mającą adres internetowy http://www.kangoor.pl znajdującą się na ulicy Moniuszki 12 w Bydgoszczy, a posiadającą filie w Warszawa ul. Łomianki Trasa Gdańska nr 7, której właścicielem jest Pan Grzegorz Markunas, posiadający email sprzedaz@kangoor.pl, a która to firma współpracuje bądź współpracowała z firmą MATEO Z Bydgoszczy znajdzie się na pierwszym miejscu GOOGLA za to, że lekceważy swoich klientów, firma Kangoor z Bydgoszczy mająca adres internetowy http://www.kangoor.pl znajdująca się na ulicy Moniuszki 12 w Bydgoszczy, a posiadająca filie w Warszawa ul. Łomianki Trasa Gdańska nr 7, której właścicielem jest Pan Grzegorz Markunas, posiadający email sprzedaz@kangoor.pl, a która to firma współpracuje bądź współpracowała z firmą MATEO Z Bydgoszczy"
- my pamiętamy o niej i raczej prędko nie zapomnimy

czART :evil:
BYŁO:
Zielony(?) Kaleido - ofcorz 1.2 (75KM) :D 2004r. :D Oklejony jakoś od 10.2009r.
JEST:
...........................................................................................................................................
Jak komuś nie przywalisz to Ci wejdzie na głowę... Obrazek
Avatar użytkownika
czART
KangooczART
KangooczART
 
Posty: 444
Dołączył(a): sobota, 8 sierpnia 2009, 15:34
Lokalizacja: Radom (łotewer)

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez lansat niedziela, 11 kwietnia 2010, 14:44

Witam

Jak obiecałem -nie natarczywie ,powolutku będę dodawał materiały o firmie Kangoor :

http://www.forumkierowcow.pl/showthread.php?s=b7ed3d09b810868802566aa557c1bd49&t=4711&page=2
03-15-2010, 20:57
Stefan Malicki Stefan Malicki jest off-line
Junior Member

Domyślnie
Witam wszystkich
Ostatnio będąc w komisie byłem świadkiem dziwnego zdażenia a mianowicie oglądałem samochód i było kilku innych klientów a w komisie był jeden pracownik który starał się wszystkim dogodzić. W pewnym momencie chyba kierowca komisu "KAMIL" tak było na lawecie którą przyjechał zaczoł szarpać się z Panem który tam pracuje albo jest szefem nie wiem a następnie pobił go tak że wszędzie był krew facet miał rozwalony łuk i jeszcze dostał pare kopów jak leżał oczywiście. Normalnie porażka co to za komis gdzie pracownik bije drógiego i to przy klientach marna reputacja komisu tak samo jak marne są ich samochody.
W komisię piją może i coś biorą bo naprawde nie wyglądało to za ciekawie co pomyślą klienci: "Banda idiotów a nie komis".
Nie polecam tego komisu ze względu na stan samochodów i stan pracowników aż przykro na to patrzeć ale może da to Państwu do myślenia czy jechać tam czy nie.
Im zależy tylko na pieniądzach a nie na kliencie i jego zadowoleniu bo zadowolony klient to kolejny klient.

Pozdrawiam
Stefan Malicki


i z tego samego forum :
http://www.forumkierowcow.pl/showthread.php?t=4711

02-13-2010, 18:03
niezadowolony klient niezadowolony klient jest off-line
Junior Member

Domyślnie
niedawno byłam klientką firmy Kangoor samochody dostawcze oczywiście tak jak większość jestem nie zadowolona samochody poprostu tragedia nie dość że przebieg jest oszukany to jeszcze te samochody są w większości malowane ceny jak z kosmosu a towar z dolnej półki. Oprucz tego obsługa to wogóle szkoda mówić żadnego zainteresowania klientem. Wracając do przebiegu spodkałam tam nawet samochód w którym na liczniku było 90 tys. przebiegu a na etykietkach pod maską było napisane że olej był wymieniany po przejechaniu 100 tys. i to w 2008 roku to dopiero numer dlatego też nie polecam nikomu korzystać z usług tej firmy




Pozdrawiam

Marcin
Avatar użytkownika
lansat
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 29
Dołączył(a): niedziela, 19 lipca 2009, 11:02
Lokalizacja: Trójmiasto- Gdańsk Stogi

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez jacQ niedziela, 11 kwietnia 2010, 15:56

Ja też chciałem ciepło pozdrowić firmę Kangoor z Bydgoszczy mającą adres internetowy http://www.kangoor.pl znajdującą się na ulicy Moniuszki 12 w Bydgoszczy, a posiadającą filie w Warszawa ul. Łomianki Trasa Gdańska nr 7, której właścicielem jest Pan Grzegorz Markunas, posiadający email sprzedaz@kangoor.pl, a która to firma współpracuje bądź współpracowała z firmą MATEO Z Bydgoszczy znajdzie się na pierwszym miejscu GOOGLA za to, że lekceważy swoich klientów, firma Kangoor z Bydgoszczy mająca adres internetowy http://www.kangoor.pl znajdująca się na ulicy Moniuszki 12 w Bydgoszczy, a posiadająca filie w Warszawa ul. Łomianki Trasa Gdańska nr 7, której właścicielem jest Pan Grzegorz Markunas, posiadający email sprzedaz@kangoor.pl, a która to firma współpracuje bądź współpracowała z firmą MATEO Z Bydgoszczy"
jacQ
ex 1.2/D4F 730/Campus'07 oklejony srebrny
ex 1.9D/F8Q 632/RN'01 biel lodówki
Avatar użytkownika
jacQ
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 294
Dołączył(a): czwartek, 9 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Kielce / Piaseczna Górka

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez TomekCh niedziela, 11 kwietnia 2010, 17:44

A ja dla odmiany nie pozdrawiam firmę Kangoor z Bydgoszczy mającą adres internetowy http://www.kangoor.pl znajdującą się na ulicy Moniuszki 12 w Bydgoszczy, a posiadającą filie w Warszawa ul. Łomianki Trasa Gdańska nr 7, której właścicielem jest Pan Grzegorz Markunas, posiadający email sprzedaz@kangoor.pl, a która to firma współpracuje bądź współpracowała z firmą MATEO Z Bydgoszczy znajdzie się na pierwszym miejscu GOOGLA za to, że lekceważy swoich klientów, firma Kangoor z Bydgoszczy mająca adres internetowy http://www.kangoor.pl znajdująca się na ulicy Moniuszki 12 w Bydgoszczy, a posiadająca filie w Warszawa ul. Łomianki Trasa Gdańska nr 7, której właścicielem jest Pan Grzegorz Markunas, posiadający email sprzedaz@kangoor.pl, a która to firma współpracuje bądź współpracowała z firmą MATEO Z Bydgoszczy"

Strach pomyśleć, ale mało brakowało, a byłbym ich klientem, ale miałem szczęście i do tego nie doszło. Oby jak najmniej takich firm.
Avatar użytkownika
TomekCh
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 41
Dołączył(a): piątek, 31 lipca 2009, 10:47
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez lansat poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 08:24

Witam
W minionym tygodniu wydarzyła sie nieoczekiwana rzecz .Otóż skontaktował się ze mna przedstawiciel firmy KANGOOR -po ponad roku od ostatniego kontaktu .Przepraowadziłem z nim bardzo długą rozmowę .Efektem końcowym tego ma byc bezpłatna naprawa mojego auta jeszcze w tym miesiącu.
Nie ukrywam ,ze czekam na to z niecierpliwoscią .Firma KANGOOR w nastepny dzień po wspomnianym telefonie przysłała lawete ,zabrała auto do naprawy .
Czekam na jej zakończenie o szczegółach bedę informował

Marcin
Avatar użytkownika
lansat
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 29
Dołączył(a): niedziela, 19 lipca 2009, 11:02
Lokalizacja: Trójmiasto- Gdańsk Stogi

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez Marek_Bielsko poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 11:25

Chyba troszkę stracili na czarnym PR robionym przez KKP i muszą się odbić. Nie znaczy to, że będą naprawiać auto każdego klienta.
Jak naprawią, to ciekawe czy dobrze, czy też coś zrobią na odwrót ;)

Nie pozdrawiam firmy Kangoor z Bydgoszczy mającej adres internetowy http://www.kangoor.pl znajdującą się na ulicy Moniuszki 12 w Bydgoszczy, a posiadającą filie w Warszawa ul. Łomianki Trasa Gdańska nr 7, której właścicielem jest Pan Grzegorz Markunas, posiadający email sprzedaz@kangoor.pl, a która to firma współpracuje bądź współpracowała z firmą MATEO Z Bydgoszczy znajdzie się na pierwszym miejscu GOOGLA za to, że lekceważy swoich klientów, firma Kangoor z Bydgoszczy mająca adres internetowy http://www.kangoor.pl znajdująca się na ulicy Moniuszki 12 w Bydgoszczy, a posiadająca filie w Warszawa ul. Łomianki Trasa Gdańska nr 7, której właścicielem jest Pan Grzegorz Markunas, posiadający email sprzedaz@kangoor.pl, a która to firma współpracuje bądź współpracowała z firmą MATEO Z Bydgoszczy.
Marek_Bielsko
Antykangoorowicz
Antykangoorowicz
 
Posty: 2019
Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2008, 13:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez Lucass poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 12:26

Proponuję wstrzymać się z wszelkimi dalszymi negatywnymi komentarzami do czasu zakończenia naprawy i ujawnienia jej efektów.
Może (choć to baaaardzo poniewczasie) mają chęć załatwić sprawę pozytywnie.
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez czART poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 12:56

To tym razem nie wklejam "cytatu" :D Choć już weszło mi to w krew hyhyhy
Może FAKtycznie trzeba dać szansę na rehabilitację.

Pozdr
czART :twisted:
BYŁO:
Zielony(?) Kaleido - ofcorz 1.2 (75KM) :D 2004r. :D Oklejony jakoś od 10.2009r.
JEST:
...........................................................................................................................................
Jak komuś nie przywalisz to Ci wejdzie na głowę... Obrazek
Avatar użytkownika
czART
KangooczART
KangooczART
 
Posty: 444
Dołączył(a): sobota, 8 sierpnia 2009, 15:34
Lokalizacja: Radom (łotewer)

Kangoor Bydgoszcz

Postprzez lansat niedziela, 30 maja 2010, 20:32

Witam
Tak jak wspomniałem w poprzednim wpisie po otrzymaniu propozycji ze strony firmy Kangoor oddałem autko do naprawy .Wspomniałem także , ze poinformuję jak zakończyła się naprawa . A wiec kilka dni temu odebrałem moje autko - obecnie przechodzi test ,uznałem ,że w taki sposób najlepiej sprawdzę je po naprawie .Autko zrobiło wiec już troszkę kilometrów po rożnych nawierzchniach do tego postało w korkach i jak naradzie nie mam uwag co do działania i niesprawności .
Co zostało zrobione:przedstawię wg protokołu ,który otrzymałem po naprawie:
-remont kapitalny głowicy-planowanie
-wymiana zaworów i gniazd zaworowych
-wymiana komór spręzania świec żarowych i uszczelniaczy
-wymiana uszczelki pod głowica
-wymiana sprzęgła kompletnego tarcza+docisk
-naprawa sterownika pompy wtryskowej
Na chwile obecna auto odpala bezproblemowo ,silnik pracuje równomiernie .Na wykonane prace udzielono mi 6 miesięcy gwarancji i przez ten czas zapewne przekonam się jak autko funkcjonuje ponieważ u mnie autka pokonują znaczne ilości kilometrów

Zgodnie z zawartą umową firma KANGOOR oddział Bydgoszcz całą naprawę przeprowadziła na własny koszt ,ja zaś jeśli naprawa zostanie wykonana prawidłowo
zobowiązałem się do tego ,żę -tu zacytuje zapis z umowy:

§ 8.
W przypadku wywiązania się przez KANGOOR z niniejszej umowy, LANSAT zobowiązuje się do wystosowania pism do administratorów wszystkich forów internetowych z prośbą o zamknięcie i usunięcie tematów i postów zamieszczonych na forach internetowych przez firmę LANSAT dotyczących opinii na temat firmy KANGOOR.

Firma LANSAT nie ma technicznej możliwości monitorowania wszystkich zapisów internetowych np. archiwum Google, gdzie nadal mogą znajdować się jakieś informacje negatywne. Ponadto przez tak długi czas informacje mogły zostać przekopiowane bez zgody LANSATU przez innych użytkowników i zamieszczone na nieznanych mi stronach.

Zobowiązuję się tylko do usunięcia wpisów zamieszczonych przez LANSAT , pod warunkiem zgody administratorów forów na których informacje zamieściłem.




Tak więc tak jak się zobowiązałem do administratorów forum kieruje oficjalna prośbę i proszę o odpowiedz w możliwie szybkim terminie

Pozdrawiam

Marcin
Avatar użytkownika
lansat
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 29
Dołączył(a): niedziela, 19 lipca 2009, 11:02
Lokalizacja: Trójmiasto- Gdańsk Stogi

Re: Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez branio niedziela, 30 maja 2010, 20:37

Jednak internet to potęga :mrgreen:
Gratulacje
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kujawsko-pomorskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość