Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Uwaga na firmę Kangoor Bydgoszcz - przeczytaj przed kupnem

Postprzez czART poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 14:06

również uważam, że:

[/quote]firma MATEO Bydgoszcz ul. MONIUSZKI warta jest szczególnej uwagi za swój niewątpliwy wkład w nauki techniczne, w postaci innowacyjnej metody wymiany rozrządu polegającej na odwrotnym zakładaniu paska.

Nie dajmy firmie MATEO Bydgoszcz ul. MONIUSZKI popaść w zapomnienie[/quote]


hehehe nie dajmy IM "umyć rąk" w spokoju...
czART :evil:
BYŁO:
Zielony(?) Kaleido - ofcorz 1.2 (75KM) :D 2004r. :D Oklejony jakoś od 10.2009r.
JEST:
...........................................................................................................................................
Jak komuś nie przywalisz to Ci wejdzie na głowę... Obrazek
Avatar użytkownika
czART
KangooczART
KangooczART
 
Posty: 444
Dołączył(a): sobota, 8 sierpnia 2009, 15:34
Lokalizacja: Radom (łotewer)

Re: Firma Kangoor z Bydgoszczy - zanim tam kupisz przeczytaj!!!

Postprzez skarb poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 15:18

No faktycznie jak ja mogłem zapomnieć o :

firmie MATEO Bydgoszcz ul. MONIUSZKI,

która razem z firma Kangoor z Bydgoszczy http://www.kangoor.pl posiadająca filie w Warszawa ul. Łomianki Trasa Gdańska nr 7, której właścicielem jest Pan Grzegorz Markunas i posiada email sprzedaz@kangoor.pl

zachowała się nieuczciwie wobec naszego kolegi.

Chamstwo i nieróbstwo !!!
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Firma Kangoor z Bydgoszczy - zanim tam kupisz przeczytaj!!!

Postprzez Marek_Bielsko poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 17:39

CzyżbyFirma Kangoor z Bydgoszczy mająca adres internetowy www.kangoor.pl znajdująca się na ulicy Moniuszki 12 w Bydgoszczy a posiadająca filie w Warszawa ul. Łomianki Trasa Gdańska nr 7, której właścielem jest Pan Grzegorz Markunas i posiada email sprzedaz@kangoor.pl oszukała naszego kolegę wraz z firmą MATEO Bydgoszcz ul. MONIUSZKI, która to w sposób dziwny i bardzo "nowatorski" naprawia samochody?

Ponadto właściciele tych firm zasługują na podziw, ze względu na obojętność względem pokrzywdzonych klientów.

Polskie ludowe porzekadło mówi: "Nasz klient, nasz Pan". Niestety w tych firmach jak widać nie szanuje się tradycji.
Marek_Bielsko
Antykangoorowicz
Antykangoorowicz
 
Posty: 2019
Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2008, 13:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Firma Kangoor z Bydgoszczy - zanim tam kupisz przeczytaj!!!

Postprzez lansat poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 19:20

Jako że temat się rozwija w bardzo szybkim tempie ,pozwole sobie dorzucić cos o
firmie MATEO Bydgoszcz ul. MONIUSZKI,
która razem z firma Kangoor z Bydgoszczy http://www.kangoor.pl posiadająca filie w Warszawa ul. Łomianki Trasa Gdańska nr 7, której właścicielem jest Pan Grzegorz Markunas i posiada email sprzedaz@kangoor.pl
Otóż jak już się do nich wybrałem w momencie gdy odbierałem od nich autko usłyszałem , ze tak naprawdę natychmiastowo powinienem wymienić sprzęgło , bo jak to określili " bardzo wysoko bierze " , spytali się mnie ile mam kilometrów przed sobą , jak im powiedziałem że ok 170 km to mechanik tam pracujący stwierdził ,że może tak być ,ze nie uda mi się dojechać a oni są skłonni nawet natychmiastowo się zabrać za wymianę . Grzecznie podziękowałem i pojechałem do domu . Do domu dojechałem , od tego czasu auto zrobiło juz ponad 30tysięcy kilometrów a sprzęgło wciąż to które było . I bardzo dobrze że nie wymienili - bo znając fachowość firmy MATEO -BYDGOSZCZ ul.MONIUSZKI mogliby oczywiscie przez przypadek założyć odwrotnie.......... :lol:

Pozdrawiam
Marcin

ps : w chwili wolnej powrzucam korespondencję jaką z nimi prowadziłem .....
Avatar użytkownika
lansat
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 29
Dołączył(a): niedziela, 19 lipca 2009, 11:02
Lokalizacja: Trójmiasto- Gdańsk Stogi

Re: Firma Kangoor z Bydgoszczy - zanim tam kupisz przeczytaj!!!

Postprzez reno poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 22:51

Czyżby naprawdę Firma Kangoor z Bydgoszczy mająca adres internetowy www.kangoor.pl znajdująca się na ulicy Moniuszki 12 w Bydgoszczy a posiadająca filie w Warszawa ul. Łomianki Trasa Gdańska nr 7, której właścielem jest Pan Grzegorz Markunas i posiada email sprzedaz@kangoor.pl oszukała naszego kolegę wraz z firmą MATEO Bydgoszcz ul. MONIUSZKI, która to w sposób dziwny i bardzo "nowatorski" naprawia samochody?
Zalecana ostrożność przy zakupach w firmie Kangoor z Bydgoszczy - nierzetelne podejście i lekceważenie klientów.

Pozwoliłem sobie lekko zmoderować dwa posty :) Nie chcemy przecież żeby Firma Kangoor z Bydgoszczy mająca adres internetowy www.kangoor.pl znajdująca się na ulicy Moniuszki 12 Bydgoszcz a posiadająca filie w Warszawa ul. Łomianki Trasa Gdańska nr 7, której właścielem jest Pan Grzegorz Markunas i posiada email sprzedaz@kangoor.pl razem z firmą MATEO Bydgoszcz ul. MONIUSZKI, pozwała nas do sądu :mrgreen: (admin/mod)
"Nowy" Helios, dCi 105 KM 2008, kobitka - już u nowego pana
Jeep GC 5,7 HEMI, 330 KM, '05
MB ML 350, '07 - prezent od żonki :)
Fiat Panda 1,3 JTD, '06
Wypoczynek nad morzem: http://www.marine24.pl"
Avatar użytkownika
reno
Pierwszy Kangoo 2 w rodzinie ;)
Pierwszy Kangoo 2 w rodzinie ;)
 
Posty: 332
Dołączył(a): piątek, 14 marca 2008, 00:45
Lokalizacja: Mielno

Re: Firma Kangoor z Bydgoszczy - zanim tam kupisz przeczytaj!!!

Postprzez Marek_Bielsko wtorek, 25 sierpnia 2009, 11:12

Czy to prawda, że Firma Kangoor z Bydgoszczy mająca adres internetowy www.kangoor.pl znajdująca się na ulicy Moniuszki 12 w Bydgoszczy a posiadająca filie w Warszawa ul. Łomianki Trasa Gdańska nr 7, której właścielem jest Pan Grzegorz Markunas i posiada email sprzedaz@kangoor.pl oszukała naszego kolegę wraz z firmą MATEO Bydgoszcz ul. MONIUSZKI, która to w sposób dziwny i bardzo "nowatorski" naprawia samochody?
Zalecana ostrożność przy zakupach w firmie Kangoor z Bydgoszczy - nierzetelne podejście i lekceważenie klientów. Jednym z klientów był nasz klubowy kolega i nie potraktowano go w należyty sposób.

Pozycja w Goglach rośnie...

Jeszcze kilka tysięcy postów i będziemy na pierwszym miejscu :!:
Marek_Bielsko
Antykangoorowicz
Antykangoorowicz
 
Posty: 2019
Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2008, 13:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Firma Kangoor z Bydgoszczy - zanim tam kupisz przeczytaj!!!

Postprzez Masaccio wtorek, 25 sierpnia 2009, 15:35

Czy to prawda, że Firma Kangoor z Bydgoszczy mająca adres internetowy www.kangoor.pl znajdująca się na ulicy Moniuszki 12 w Bydgoszczy a posiadająca filie w Warszawa ul. Łomianki Trasa Gdańska nr 7, której właścielem jest Pan Grzegorz Markunas i posiada email sprzedaz@kangoor.pl oszukała naszego kolegę wraz z firmą MATEO Bydgoszcz ul. MONIUSZKI, która to w sposób dziwny i bardzo "nowatorski" naprawia samochody?
Zalecana ostrożność przy zakupach w firmie Kangoor z Bydgoszczy - nierzetelne podejście i lekceważenie klientów. Jednym z klientów był nasz klubowy kolega i nie potraktowano go w należyty sposób.

Myślę, że nawet ta pozycja w zupełności wystarczy :)
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Firma Kangoor z Bydgoszczy - zanim tam kupisz przeczytaj!!!

Postprzez kucanty wtorek, 25 sierpnia 2009, 21:11

Firma Kangoor z Bydgoszczy mająca adres internetowy www.kangoor.pl znajdująca się na ulicy Moniuszki 12 w Bydgoszczy a posiadająca filie w Warszawa ul. Łomianki Trasa Gdańska nr 7, której właścielem jest Pan Grzegorz Markunas i posiada email sprzedaz@kangoor.pl wraz z firmą MATEO Bydgoszcz ul. MONIUSZKI, która to w sposób dziwny i bardzo "nowatorski" naprawia samochod naprawiła samochód kolegi, naprawa i obsługa pozostawia wiele do życzenia
Zalecana ostrożność przy zakupach w firmie Kangoor z Bydgoszczy - nierzetelne podejście i lekceważenie klientów.
kucanty
...Óć ...(miasto w remoncie)
kangoo I 1.2 98 r. ...bardziej czerwony i większy jest tylko tramwaj...chyba!
...i nikt nie traktuje mnie poważnie...może i dobrze!
kucanty
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 644
Dołączył(a): czwartek, 29 stycznia 2009, 13:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Firma Kangoor z Bydgoszczy - zanim tam kupisz przeczytaj!!!

Postprzez avi01 środa, 26 sierpnia 2009, 15:22

Tomasz
Kangooo 1,9dTi RXE '01 srebrny

Avatar użytkownika
avi01
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 48
Dołączył(a): sobota, 1 listopada 2008, 13:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Firma Kangoor z Bydgoszczy - zanim tam kupisz przeczytaj!!!

Postprzez skarb środa, 26 sierpnia 2009, 15:28

Panowie - co tak cienko ?

Jak się zapytać jak autko naprawić to tak , ale jak koledze pomóc i głos w ważnej dyskusji zabrać to już gorzej.

Przypominam - najpierw cytujemy adres i dane firmy - a potem piszemy co o tym sądzimy.

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W DYSKUSJI !!! :lol: :lol: :lol:

POZYCJONUJEMY SIĘ CAŁKIEM NIEŹLE - ALE JESZCZE NIE NA 1 MIEJSCU. :lol:

Nie obijać się tylko pisać !
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kujawsko-pomorskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość