Servis NOR AUTO, Łódź - NIE POLECAM !!!

Servis NOR AUTO, Łódź - NIE POLECAM !!!

Postprzez skarb środa, 28 października 2009, 10:47

Servis NOR AUTO, Łódź, ul. Kolumny 96

Nie potrafili wymienić szczęk hamulcowych w starym kangoorku.

Ciągle biedni nie mogli skasować luzu.

Dopiero Bulitt wytłumaczył panu kierownikowi stacji przez telefon jak się wymienia szczęki w kangoo i jak się kasuje luz i po czwartej poprawce było OK.

Banda ignorantów, pracują tam gówniarze bez żadnego doświadczenia.

Jeszcze jedna perełka - kupione u nich zabezpieczenia do kół okazały się być zrobione z metalizowanego mosiądzu.

Dobrze, że udało mi się koło odkręcić bo nasadka się zdeformowała i zaczął z pod spodu wychodzić mosiądz.

Oczywiści reklamacji nie uznali bo moja wina, że źle odkręcałem.

Najśmiejsze to to, że oni te zabezpieczenia przykręcali. (na co mam Fvat).

NOR AUTO OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!! i SKLEP I SERWIS.

Nie zmieniajcie u nich nawet kół bo mogą odpaść !!!
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Servis NOR AUTO Kolumny 96 NIE POLECAM !!!

Postprzez Masaccio środa, 28 października 2009, 11:03

Norauto to ta sieć ogólnopolska? We Wrocławiu też jakoś nie wzbudzili mojego zaufania. Klocki w kangoo sam zmieniałem bez najmniejszych problemów, także trudne to raczej nie jest :)
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Servis NOR AUTO Kolumny 96 NIE POLECAM !!!

Postprzez Lucass środa, 28 października 2009, 13:42

Klocki to kosmetyka. Ale ze szczękami w tylnych to już trochę inaczej :)
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Servis NOR AUTO Kolumny 96 NIE POLECAM !!!

Postprzez skarb środa, 28 października 2009, 13:49

Tam są ludzie z łapanki.

Kierownikowi z Łodzi na koniec zrobiło się głupio i mnie przepraszał, no i na koniec powiedział:

"No niech pan patrzy i kim ja tu mam robić ? No ale z drugiej strony za takie pieniądze jak centrala płaci to ja się nie dziwie, że żaden dobry mechanik tu nie przyjdzie."

I tyle w temacie.
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Servis NOR AUTO, Łódź - NIE POLECAM !!!

Postprzez ptk poniedziałek, 31 maja 2010, 19:12

Potwierdzam. Kiedyś pojechałem tam zmienić rozwaloną opone. Była niedziele i nikt inny nie pracował. Efekt rozwalili mi alu felge. Upuścili ją i nadawala się do naprawy. Nie polecam serwisu ale np na akcesoria Thule maja dobre ceny a akcesoria firmowane ich logiem np wycieraczki są całkiem niezłej jakości.
2002 Kangoo 4x4 1.9 dCi Privilege
2002 Toyota Rav4 2.0 D-4D 4x4
Avatar użytkownika
ptk
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 16
Dołączył(a): wtorek, 18 maja 2010, 19:54
Lokalizacja: Łódź

Re: Servis NOR AUTO, Łódź - NIE POLECAM !!!

Postprzez karads poniedziałek, 4 listopada 2013, 15:01

to fakt nie polecam tej firmy a znam ją od środka ponieważ w niej pracowałem jako sprzedawca i mechanicy byli od razu po szkole bez wiedzy,doświadczenia a to co czasem robili to masakra że nie kończyło się na sprawach w sądzie. Kiedyś robili zawieszenie w skoczku czegoś nie dokręcili, właściciel odebrał auto i pół godziny po tym mało nie spowodował wypadku na całe szczęście jechał wolno bo koło prawie odpadło i chciało wcisnąć się do środka więc była afera ale dali właścicielowi sporo sprzętu nawigacje CB i coś jeszcze nie wspominając o kosztach związanych z naprawą auta. Kolejną sprawą było jak wymieniali klocki i tarcze w audi chyba A6 robił to kierownik sklepu z jednym ze sprzedawców który był jego jakąś dalszą rodziną masakra wyszła bo jak się okazało właściciel auta jechał gdzieś nad morze i prawie wylądował w rowie chcąc uniknąć wypadku bo hamulce nie zadziałały właściwie co się okazało na jedno koło kierownik sklepu z tym swoim rodzinnym sprzedawcą założyli odwrotnie klocki element ścierny założyli na zewnątrz :( jak już tam nie pracowałem kolejną wtopą było wjechanie przez młodego mechanika autem klienta w ścianę ponieważ mechanik nie potrafił jeździć autami i nie miał prawka a wiem to od znajomych którzy tam jeszcze pracowali :( kolejny numer chcieli zrobić na moim aucie ponieważ nie chciało mi się samemu bawić z wymianą tarcz i klocków a dodatkowo mieli ciekawą promocję więc postanowiłem że zrobię to w norauto dzień wcześniej poszedłem się umówić zamówić właściwe tarcze, klocki i dobrego starego mechanika sprzedawca zamówił co trzeba. Następnego dnia pojechałem na umówioną wymianę okazało się że ten dobry starszy mechanik nie może mi wymienić bo dzień wcześniej przyjęli coś czego nikt inny nie zrobi i do mojej wymiany przyszedł jakiś nowicjusz :( od razu pomyślałem że będę stał i patrzył na ręce koleś poszedł po zamówione dzień wcześniej części przyniósł je i do razu wiedziałem że to nie te więc zaczęli kombinować bo nie mogli już załatwić tych właściwych i w promocji więc zaproponowali mi ze założą te co mają dopasuję je przycinając szlifierką itd. nie dość tego że są drodzy kupując u nich części i cokolwiek innego to jeszcze mają takich pracowników masakra proponuję omijać tą firmę z daleka
Kangoo 1.4 Expression 75KM 2001 Srebrny
Avatar użytkownika
karads
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 103
Dołączył(a): wtorek, 29 października 2013, 19:11
Lokalizacja: Łódź, Rokiciny i okolica


Powrót do Łódzkie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość