[W]"ROMAN" Reczyński Roman Tumlin-Wykień 91

[W]"ROMAN" Reczyński Roman Tumlin-Wykień 91

Postprzez Ludwin poniedziałek, 26 października 2009, 21:44

Gość troszke droższy ale bardzo sumienny,nie wciska byle czego i jak coś robi to robi to dobrze,jak rozbierze to co uszkodzone to nie wali ściemy tylko mówi jak jest,stare uszkodzone podzespoły oddaje żeby mu nikt nic nie zażucił.Robiłem u niego 19, między innymi belke tylnią.
Dojazd: w Miedzianej Górze za szkołą skręcamy w prawo na tumlin,po ok 1,5 km na górce po prawej stronie,wiszą flagi filtrona lub coś takiego, to tam wjechać w podwórko.Gość robi badanie przez kompa,elektromechanike i mechanike.Specjalizacja Renault
Tel 41/303-16-74
Ludwin
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 85
Dołączył(a): sobota, 1 sierpnia 2009, 09:27

Re: [W]"ROMAN" Reczyński Roman Tumlin-Wykień 91

Postprzez jacQ środa, 4 listopada 2009, 22:41

Też o nim słyszałem, lecz nie polecam robić u niego kodowania immo jak się rozjedzie.
Specjalista od dorabiania kluczy z DT Katarzyna wspólpracuje z nim żeby dorobić do kluczyka immobilizer. Gdy mój zaczął szwankować bo cewka w kluczyku się wyeksploatowała to gość miał jedynie do zaoferowania ponowne przyuczenie kluczyka za 100 pln, i tak za każdym razem aż do końca kluczyka i 1 dzień dłużej. Jak zacząłem z nim rozmawiać że zamiast cewki chciałbym tam włożyć plastikowy responder to stwierdził że w takie cuda to on nie wierzy. Responderek wymieniłem o Koseli na ul Skłodowskiej (w uliczce za II Urzędem Skarbowym) i działa.

pozdro
jacQ
ex 1.2/D4F 730/Campus'07 oklejony srebrny
ex 1.9D/F8Q 632/RN'01 biel lodówki
Avatar użytkownika
jacQ
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 294
Dołączył(a): czwartek, 9 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Kielce / Piaseczna Górka

Re: [W]"ROMAN" Reczyński Roman Tumlin-Wykień 91

Postprzez Ludwin poniedziałek, 9 listopada 2009, 06:30

O Koseli słyszałem, ma dobrą opinie, co do kluczyka i immo to ten z DT Katarzyna to troche nie bardzo, byłem u niego raz i jakoś się nie mogłem z nim dogadać. Co do dorabiania kluczyka i transpondera to na Małej jest spec co dorabia klucze i transpondery i naprawde jest dobry.Ma taki mały zakładzik na Małej jadąc od Rynku po prawej stronie tuż za pizzerią na końcu ulicy. Robiłem u niego kilka kluczy i jestem w 100% zadowolony. Robił mi do Kangoo koleżanki kilka lat temu, do Hyundaia, do Punto i kilka innych. Nawet niektóre ASO z Kielc do niego jeżdżą.
Ludwin
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 85
Dołączył(a): sobota, 1 sierpnia 2009, 09:27


Powrót do Świętokrzyskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości