Dobry wieczór wszystkim. Jestem nowy na Waszym forum, mam na imię Maciek, jestem ze Szczecina. Od nieco ponad miesiąca jestem posiadaczem Kangoo 1,5 dci 65KM z 2003 roku w wersji dostawczej. Niestety przejechałem nim 1200 km i dosięgnęła mnie "magia" 1,5 dci, efekt: 4 wtryski do wymiany oraz zawór egr, może coś jeszcze. Ale Kangoo się leczy, czeka na nowe wtryski i mam nadzieje, że będzie służył później jak trzeba:)
Dołączyłem do Was, ponieważ wcześniej przeglądałem forum i bardzo dużo informacji mi pomogło, dziękuję. Myślę, że zostanę na dłużej z Wami, może czasem coś pomogę.
Pozdrawiam.
P.S. Czy jest jakiś dział (np. Moje auto?) gdzie dodajemy zdjęcia naszych Kangoorów i jakieś krótkie opisy? Pytam, ponieważ np. na forum BMW jest coś takiego i ciekawie śledzić zmiany w autach niektórych użytkowników.