Odbieram Hiphopka 1.5dci i zaczynam go ubierać.

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

Odbieram Hiphopka 1.5dci i zaczynam go ubierać.

Postprzez skarb niedziela, 17 kwietnia 2005, 18:49

Witam wszystkich ;

W środę odbieram 1.5 dci klima abs prąd - kolorek niebieski
Zaczyna od razu zabawę w celu polepszenia wyglądziku.

Alufelgi - chyba z ATT 14", rurki, ciemne szybki, chlapacze, listwy na błotniki, wyciszenie matami.

Chcę zrobić z kangurka prawie limuzynkę.

Bardzo proszę o wszelkie sugestie i rady co można jeszcze w Kangurku polepszyć.

Będzie to chyba najładniejszy - mam nadzieje Torbacz w Łodzi.

SUPERFORUM, dzięki ADMINOWI , że wpadł na tak genialny pomysł.

Pozdrawiam wszystkich i liczę na ciepłe przyjęcie w zwierzyńcu i dobre rady starszych braci w Kangurze.


Pozdro

Mikołaj






Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Postprzez zuwik niedziela, 17 kwietnia 2005, 22:07

Hiphopek... Dobre :D No więc co trzeba poprawić w Kangoorze? nic :wink: Proste. Zbędny wysiłek, on i tak jest naj :wink: No ale jeśli to ma być limuzyna to może przedłużka do 9metrów? :wink: A tak serio: można się pobawić w skórkę na fotelach, wymianę lampek na te z 4x4, grunt to inwencja :)
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez skarb poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 05:01

Witam znowu '

Skórka to raczej nie, ale napewno zapewnie sobie jakieś ładne pokrowce na siedzonka.

A jakie lampki ma 4*4 ?

Żarówki to odrazu wsadzę ala xenony z bielszym światłem, bo używałem ich rok w escorcie i fenomenalna sprawa - zwłaszcza w nocy w górach zimą - wzrok się zupełnie nie męczy - zdecydowanie przyjemniejsze światło.

Pozdro

Mikołaj
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Postprzez xyz poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 17:02

Witam witam Skarb ! :D Tylko pamiętaj przy tym ubieraniu Kangoorka, że lato idzie, ;) żeby mu za ciepło nie było.
Avatar użytkownika
xyz
KangooróFka
KangooróFka
 
Posty: 548
Dołączył(a): niedziela, 27 marca 2005, 23:00
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez Rafal poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 17:07

witam, witam :D 8O :D 8O :D :D , my sie juz przywitalismy na innej "płaszczyznie", ale wish You all the best.
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez AdiK poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 18:08

Witam i czekam na efekty polepszania :)
Pozdrawiam Adrian

Był KaleidoGwiezdnyPył 1.5dci75
Jest Peugeot 5008 2.0HDI
Avatar użytkownika
AdiK
Kangoomistrz 2009
Kangoomistrz 2009
 
Posty: 1033
Dołączył(a): środa, 7 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: poszukiwana

Postprzez skarb poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 19:30

Dzięk za miłe przyjęcie !!!

Za ciepło mu nie będzie bo ma klimkę. A poza tym jestem przyzwczajony do szybkiej jazdy to się będzie chłodził.

Rafał - dzięki za fotki - widzę, że mamy podobne koncepcje co pasuje a co nie do torbacza.

W temacie ubierania - chcę założyć progi - rurki po bokach - przodu nie zakładam bo przekonało mnie określenie kinderkiller.

Trochę podzwoniłem i ciekawostka - w Warszawie i Piaseczne chcą za rury boczne (stal nierdzewna polerowana fi 60) wraz z montażem 1200 PLN a w Pruszczu Gdańskim 600 PLN. Albo coś nie tak, albo w stolicy na głowę upadli.

Z drugiej strony jakby się uprzeć to można to zrobić samemu.

Myślę, że rurki założe w ciągu 2-3 tygodni. Postaram się obfotografować montaż i same rury przed założeniem i się w galeryjce opublikuje o ile Admin nic naprzeciwko mieć nie będzie.

Pozdro
skarb/Mikołaj

.







[/b]
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Postprzez Rafal poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 19:44

jestes od niedawna wiec pewnie jeszcze nie wiesz ze temat rur jest tu bardzo aktualny. Ja z kinderkillerow tez zrezygnowałem, ale boczne jak najbardziej.... no i okazuje sie ze w pryszczu sa za 600??? daj jakis namiar to sie tam kopsne i obejrze co tam robia!!! Moze sie w koncu skusze!!
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez skarb poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 20:51

Podaje namiary ;

//www.eurostal.za.pl/

Rozmawiałem z kolesiem dzisiaj na 888.

Jak masz ochotę to zadzwoń do niego - tylko bardzo Cię proszę nie spitol tematu - tzn. jak Ci powie 600 za fi60 to nie mdlej, tylko poweidz mu, że się zastanowisz bo trochę drogo i się pokonsultujemy na forum. Myślę, że na 500 też się przyjmą, bo chętni byli bardzo i montaż gratis oferowali.

Możesz mu powiedzieć że 500 dasz bo naprzykład tyle w Katowicach biorą - a kto to sprawdzi. Trzeba wczuć temat.

Przedewszystkim ta firma ma zalętę, że nie jest to typowy tuning auto tylko producent różnego rodzaju pierduł ze stali nierdzewnej - czyli się tak strasznie nie cenią jak artyści i guru od tuningu.

Z drugiej strony nie może taka rura kosztować 1200 bo cała filozofia polega na kupieniu w centrostalu naprzykład, rury, dospawaniu wieszaków - mocowań i polerce.

Polerkę wiem jak zrobić bo bawię się w przetwórstwo tworzyw sztucznych i polerujemy sobie sami formy wtryskowe na lusto nieomal. Jest to pracochłonne dosyć, ale nie trzeba być magistrem jakim żeby to zrobić.

Oferują także osłony pod silnik, jakoś na ich www nie mogę tego znaleźć a gościu mówił że gdzieś jest, może się więcej dowiesz w tym temacie.

Jak przesłuchasz pana na okoliczność rur i osłony to się pochwal.

Jak nie będzie chciał współpracować to proponuje "igły pod paznokcie" lub "wyszedł żuczek na słoneczko" - chociaż dla mnie był bardzo miły i rozmowny.

pozdro
Mikołaj
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Postprzez loocky wtorek, 19 kwietnia 2005, 19:27


Witaj. Widzę, że się szykuje super wypasiony torbacz, choć każdy ma na swój sposób full wypas kangoo :wink: .
Avatar użytkownika
loocky
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 493
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lutego 2005, 00:00
Lokalizacja: Tychy


Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 88 gości