1.5dci, wtryskiwacze Delphi, problem

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

1.5dci, wtryskiwacze Delphi, problem

Postprzez Mimar niedziela, 10 stycznia 2021, 17:51

Witam, jestem nowy na forum, mam problem ze swoim Kangoo 1.5 dci,2008r, konkretnie układ paliwowy, także od początku:
Około pół roku temu podczas jazdy autostradą zaczęła migać kontrolka czerwona silnika+STOP, po chwili gdy zdjąłem nogę z gazu kontrolki zgasły ( objaw zapalonych kontrolek - wyłączenie turbiny ), kontrolki zapaliły się przy prędkości ok. 140/h.
Potem sytuacja zaczęła się powtarzać, ale przy coraz mniejszej prędkości, nawet przy 70/h.
Podczas jednej z tras przy migających kontrolkach samochód zgasł w trasie, oczywiście można go znowu odpalić.
No to czas na komputer - wyszło, że problem z regulatorem ciśnienia paliwa, zamówiłem, wymieniłem ( musiałem odkręcić 2 przewody w. ciśnienia do wtryskiwaczy ), niestety samochód nie chce zapalić, kręci, kręci i nic. Elektryka ok, sprawdzone miernikiem. Odpowietrzony, przelany przy wyjętych kablach od świec. Spróbowałem odpalić go tzw. Plakiem, oczywiście odpalił ale nic nie pomogło... po zużyciu całego opakowania Plaka próbowałem go odpalić, zaczął coś tam łapać, ale nie jest w stanie się uruchomić.
Jak może być przyczyna, co robić?
Mimar
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 0
Dołączył(a): niedziela, 10 stycznia 2021, 17:39

Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości