Kangurzyca :)

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

Kangurzyca :)

Postprzez kevin137 wtorek, 4 maja 2004, 14:53

Witam Wszystkich! Nazywam sie Karolina i mieszkam w Krakowie. Moj Tata ma Kangurka, wiec postanowilam sie tu do Was zapisac bo Kangoo jest fajne no i wogole. "Nasza" zabka jest koloru zielonego i ma silnik (tylko nigdy nie pamietam czy 1.9 czy 1.8) Turbo Diesel. Jezdzi sie wspaniale i pewnie zostanie z Nami jeszcze dlugo :) Na codzien jednak jezdze Lanoskiem 1.6 DOHC i siedze czesto na forum Lanosa :) Ale wszystkimi doswiadczeniami odnosnie Kangoo chetnie sie podziele i wierze ze tez duzo nowego sie dzieki Wam naucze :) Pozdrawiam serdecznie!
Avatar użytkownika
kevin137
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Kangurzyca :)

Postprzez Bullitt wtorek, 4 maja 2004, 16:44

kevin137 napisał(a):Witam Wszystkich! Nazywam sie Karolina i mieszkam w Krakowie. Moj Tata ma Kangurka, wiec postanowilam sie tu do Was zapisac bo Kangoo jest fajne no i wogole. "Nasza" zabka jest koloru zielonego i ma silnik (tylko nigdy nie pamietam czy 1.9 czy 1.8) Turbo Diesel. Jezdzi sie wspaniale i pewnie zostanie z Nami jeszcze dlugo :) Na codzien jednak jezdze Lanoskiem 1.6 DOHC i siedze czesto na forum Lanosa :) Ale wszystkimi doswiadczeniami odnosnie Kangoo chetnie sie podziele i wierze ze tez duzo nowego sie dzieki Wam naucze :) Pozdrawiam serdecznie!


Witamy Cie serdecznie. Liczymy, że tu będzie jescze lepsza atmosfera jak na AK :mrgreen: A pare znanych Ci osób juz tu jest
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez kevin137 wtorek, 4 maja 2004, 17:32

Witaj :)
No to szybciutko, odzywac sie: kto tu jest z AK? :) Pozdrowka dla wszystkich!
Avatar użytkownika
kevin137
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Juri wtorek, 4 maja 2004, 18:27

Witaj Kevinko! Jesteś bodajże drugą Kangoo funką. Napisz jakie masz doświadczenia z Kangurem? Czy tylko same pozytywy , czy też są jakieś minusiki. Model którym jeździsz to chyba diesel sądząc po pojemności silnika. Pozdrawiam JURI.
Avatar użytkownika
Juri
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 90
Dołączył(a): sobota, 13 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez kevin137 wtorek, 4 maja 2004, 21:29

Hello :D

Wiem na 100% ze moj Kangoorek jest Turbo Dieslem, wiecej niezbyt wiem, bo malo sie troche znam :) A odnosnie doswiadczen niemilych... no bylo jedno... otoz wpadlo nam sie do rowu :/ Niestety droga byla waska, zasypana, oblodzona wogole kongo. No i wpadlo mi jedno koleczko w koleine i klap byl row. Ale Kangurkowi nic sie nie stalo, bo bylo tam duzo swiezego sniegu. Odnosnie mniej "wyjatkowych" doswiadczen ;) Otoz wydaje mi sie ze cos za szybko sie zuzywa pasek klinowy, czy przyczyna tego moze byc fakt ze Kangurek byl tluczony?? (kupilismy go rozbitego)
Co o tym sadzicie? Pozdrawiam! Karo
Avatar użytkownika
kevin137
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Juri środa, 5 maja 2004, 15:09

Witaj Kevinko! Piszesz , że dosyć szybko zużywa się w Twoim Kangurku pasek klinowy ( czy aby napewno klinowy) , może chodzi Ci o pasek rozrządu? Pasek klinowy może ulegać szybkiemu zużyciu np. na wskutek za mocnego naciągnięcia. Myślę , że gdyby Torbacz był np. "tłuczony" , to i tak by to nie miało wpływu na zużycie paska. Może przyczyną być również uszkodzone koło pasowe. Po jakim przebiegu trzeba wymieniać ten nieszczęsny pasek? A teraz z innej beczki. Czy Ty nie masz na imię Karolina? Pozdrowienia JURI.
Avatar użytkownika
Juri
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 90
Dołączył(a): sobota, 13 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez kevin137 środa, 5 maja 2004, 15:44

Hello :)
Zdecydowanie jest to pasek klinowy :) A i owszem, mam na imie Karolina, tak jak napisalam w pierwszym swoim poscie :) Pozdrawiam! Karo
Avatar użytkownika
kevin137
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości