WITAM..

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

WITAM..

Postprzez BULI niedziela, 21 listopada 2004, 13:14

..od dwóch miesięcy jestem posiadaczem "KANGURA" 99r. 1,4 RTE(czy szczęśliwym ? .. to się dopiero okaże ). Dopiero teraz zdecydowałem się na wstąpienie "OFICJALNE" do klubu. Tak więc jeszce raz serdecznie witam .Myślę ,że będę mógł liczyć na ewentualną pomoc w sprawie autka, a i ja będę będę starał się pomóc drugim.W chwili obecnej zajmuję się montażem zabezpieczeń antykradzieżowych w samochodach. :D
BULI- MORSKI 1,4 RTE
Avatar użytkownika
BULI
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 2 października 2004, 23:00
Lokalizacja: RADOM

Re: WITAM..

Postprzez yasak niedziela, 21 listopada 2004, 14:20

Witaj Buli!
Sam byłem użytkownikiem Kangoo 1,4 RTA z 99r., przejechałem 140 000 km i praktycznie nic się nie działo, normalna obsługa eksploatacyjna. Napisz coś więcej , jaki przebieg, jaki stan, klapa czy dzwi.

Pozdrawiam Yasak
Blue Privilege 1,2 16V
Avatar użytkownika
yasak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 27 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: WITAM..

Postprzez Rafal_B niedziela, 21 listopada 2004, 14:25

BULI napisał(a):..od dwóch miesięcy jestem posiadaczem "KANGURA" 99r. 1,4 RTE(czy szczęśliwym ? .. to się dopiero okaże ).

Witaj!

Co prawda ja też tu jestem od niedawna (07-11-2004), ale Kangoorkiem śmigam od marca 2003. Mimo, że autko jest z drugiej ręki a poprzednie (126p, Cinquecento 700, Skoda Felicja, Fiat Siena HL) były "salonowe", właśnie z obecnego autka jestem zadowolony najbardziej (jak dotąd). Jeśli chodzi o awaryjność to z tej kolekcji tylko CC bylo zupełnie bezawaryjne przez trzy lata, na i po gwarancji. Kangoorek urzekł mnie gdy po raz pierwszy jechałem na urlop do Chorwacji, gdy na austriackiej autostradzie wyprzedził mnie z wdziękiem. Pomyślałem wtedy, że coś w tym autku jest... I tak to się zaczęło.

Pozdrawiam
Rafał B.
Grand Scenic 1.9 dCi '04 (F) srebrny metalik
Twingo Liberty Easy '98 (D) turkusowy
Obrazek
Avatar użytkownika
Rafal_B
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 154
Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2004, 00:00
Lokalizacja: Piaski k/Gostynia

Re: WITAM..

Postprzez BULI niedziela, 21 listopada 2004, 19:40

yasak napisał(a):Witaj Buli!
Sam byłem użytkownikiem Kangoo 1,4 RTA z 99r., przejechałem 140 000 km i praktycznie nic się nie działo, normalna obsługa eksploatacyjna. Napisz coś więcej , jaki przebieg, jaki stan, klapa czy dzwi.

Pozdrawiam Yasak
Blue Privilege 1,2 16V


Samochodzik jest w stanie technicznym ok,zakupiłem go z przebiegiem 63000 km. mało zjeżdżony, część ładunkowa prawie "nówka" , jedynie w chwili obecnej musiałem zakupić akumulator - raz że był już taki sobie , a drugie wydawał mi się za mały do tego autka (35 ah), więc zamieniłem go na 55-tkę. Kankurek jest z klapą. Jedynie co mi przeszkadza w
wyglądzie zewnętrznym to tylne lampy są czerwone ,a kolor mojego samochodu - morski . Zjrzałem do klocków hamulcowych ,okładziny są jeszcze grube ,natomiast odklejają się od blach. Poprzedni właściciel chyba kupił najtańsze na rynku, już kupiłem nowe "JURID" i czekają na sposobność wymiany.
Pozdrawiam BULI
BULI- MORSKI 1,4 RTE
Avatar użytkownika
BULI
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 2 października 2004, 23:00
Lokalizacja: RADOM


Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości