czesc!

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

czesc!

Postprzez punio sobota, 11 grudnia 2004, 13:04

Hej!

Bardzo dziękuję za zainteresowanie i już podaję więcej szczegółów.

Używanego Kangoora (granatowy z klapą) 1.2 RNA 8v, z 05/98 z przebiegiem 124ooo, kupiłem w Rawiczu od pierwszego właściciela (starszy gościu, ogłoszenie na allegro), trzy tygodnie temu i do tej pory przejechałem blisko 3ooo km, bez żadnych problemów. (czasem włącza się kontrolka airbag'u, ale po poruszaniu złączką napinacza pasów i ponownym uruchomieniu gaśnie). Zatankowałem trzy zbiorniki po 40 litrów, do pełna i na każdym przejechałem 800 km, tak że kangoor pali mniej od mojego starego uno.

Już się z nim bardzo zżyłem, jest świetną koncepcją samochodu dla małej rodziny (w czerwcu urodził nam się synek). Choć nigdy wcześniej nie prowadziłem żadnego kangoorka, od razu się do niego przyzwyczaiłem.

Na swoim koncie mam już około pół miliona kilometrów, różnymi samochodami, głównie służbowymi (corsa, focus), ale najprzyjemniej prowadzi mi się kangoo. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Mój kangoor jest w bardzo dobrym stanie (pochwała dla poprzedniego właściciela). Chociaż, już trzeba w nim coś poprawić.

Tutaj prośba do was koledzy, czy możecie polecić kogoś kto w miarę tanio i solidnie w Warszawie lub okolicy, albo w pobliżu Oświęcimia (będę tam na święta), wymieni sworznie, łączniki stabilizatora, nagrzewnicę i uszczelkę pod deklem zaworów? Serwis Sapiński na Modlińskiej zaśpiewał za to wszystko blisko 2ooo PLN, a jestem pewien, że nie jest to warte nawet tysiaka. Wiem, że jest dziurawa nagrzewnica, miałem pecha, że dopiero jak go kupiłem to to wyszło, ale w miarę wcześnie to zauważyłem (zaczęło śmierdzieć starą babcią i ubywać płynu), tak, że wlałem jakiegoś stop leak'a, ale nie wiem na jak długo to wystarczy. Może macie jakieś doświadczenia w tym zakresie, to będę wdzięczny za podzielenie się nimi ze mną.

Serdecznie pozdrawiam!
Marcin (32 lata)
Ostatnio edytowano niedziela, 12 grudnia 2004, 11:22 przez punio, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
punio
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 24
Dołączył(a): sobota, 11 grudnia 2004, 00:00
Lokalizacja: wszawa

Re: czesc!

Postprzez yasak sobota, 11 grudnia 2004, 15:20

Witaj, może coś więcej o sobie i o swoim Kangoorku.

Pozdrawiam Yasak
Blue Privilege 1,2 16V
Avatar użytkownika
yasak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 27 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Alberciak sobota, 11 grudnia 2004, 16:46

Ja również witam w naszym klanie i pozdrawiam ale może troszkę więcej szczegółów :P
POZDRAWIAM
_______________________________________
1,5 dCi Privilege
Gwiezdny Pył
Avatar użytkownika
Alberciak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 368
Dołączył(a): sobota, 22 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa - BEMOWO

Re: czesc!

Postprzez punio niedziela, 12 grudnia 2004, 19:04

punio napisał(a):Hej!

Bardzo dziękuję za zainteresowanie i już podaję więcej szczegółów.

Używanego Kangoora (granatowy z klapą) 1.2 RNA 8v, z 05/98 z przebiegiem 124ooo, kupiłem w Rawiczu od pierwszego właściciela (starszy gościu, ogłoszenie na allegro), trzy tygodnie temu i do tej pory przejechałem blisko 3ooo km, bez żadnych problemów. (czasem włącza się kontrolka airbag'u, ale po poruszaniu złączką napinacza pasów i ponownym uruchomieniu gaśnie). Zatankowałem trzy zbiorniki po 40 litrów, do pełna i na każdym przejechałem 800 km, tak że kangoor pali mniej od mojego starego uno.

Już się z nim bardzo zżyłem, jest świetną koncepcją samochodu dla małej rodziny (w czerwcu urodził nam się synek). Choć nigdy wcześniej nie prowadziłem żadnego kangoorka, od razu się do niego przyzwyczaiłem.

Na swoim koncie mam już około pół miliona kilometrów, różnymi samochodami, głównie służbowymi (corsa, focus), ale najprzyjemniej prowadzi mi się kangoo. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Mój kangoor jest w bardzo dobrym stanie (pochwała dla poprzedniego właściciela). Chociaż, już trzeba w nim coś poprawić.

Tutaj prośba do was koledzy, czy możecie polecić kogoś kto w miarę tanio i solidnie w Warszawie lub okolicy, albo w pobliżu Oświęcimia (będę tam na święta), wymieni sworznie, łączniki stabilizatora, nagrzewnicę i uszczelkę pod deklem zaworów? Serwis Sapiński na Modlińskiej zaśpiewał za to wszystko blisko 2ooo PLN, a jestem pewien, że nie jest to warte nawet tysiaka. Wiem, że jest dziurawa nagrzewnica, miałem pecha, że dopiero jak go kupiłem to to wyszło, ale w miarę wcześnie to zauważyłem (zaczęło śmierdzieć starą babcią i ubywać płynu), tak, że wlałem jakiegoś stop leak'a, ale nie wiem na jak długo to wystarczy. Może macie jakieś doświadczenia w tym zakresie, to będę wdzięczny za podzielenie się nimi ze mną.

Serdecznie pozdrawiam!
Marcin (32 lata)
Avatar użytkownika
punio
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 24
Dołączył(a): sobota, 11 grudnia 2004, 00:00
Lokalizacja: wszawa

Postprzez jon104 niedziela, 12 grudnia 2004, 20:07

:) Witaj Marcinie :D

Niech Ci kangoo-rek służy jak najdłużej :lol:
Co do zakładu mechanicznego to nie bardzo mogę Ci coś polecić w swoich okolicach, ponieważ uważam, że takie (jakby nie było :? ) poważne naprawy powinno sie wykonywać w pobliżu miejsca zamieszkania bo jakby co ... :?
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez yasak poniedziałek, 13 grudnia 2004, 00:22

Ja osobiście korzystałem wiele razy z serwisu nieautoryzowanego w miejscowości Zakręt. Wylotówka prosto na Białystok w prawo na Lublin zaraz za Mcdonaldem. Teraz nazwali się Auto Mazowsze Hunday. Dużo części nowych orginalnych, używanych orginalnych oraz zamienniki. Polecam.

Pozdrawiam Yasak
Blue Privilege 1,2 16V
Avatar użytkownika
yasak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 27 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez yasak poniedziałek, 13 grudnia 2004, 00:29

Znalazłem dokładny adres:
Sulejówek k/Warszawy ul. Trakt Brzeski 172, tel. 783 00 45.

Pozdrawiam Yasak
Blue Privilege 1,2 16V
Avatar użytkownika
yasak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 27 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MK poniedziałek, 13 grudnia 2004, 06:57

Witaj w klubie wariatów z PLECAKIEM :P :?: :P
Pozdrowienia Marcin
CLIO 3 1,6 16v 128KM GORDINI 2012r. - LPG STAG
Kangoo II 1,5dCi 115KM PRIVILEGE+ TomTom Edition 31.XII.2010r. srebrny
Porzuciłem akordeon, a szkoda.
Focenie wciąga!!! Jestem szumofobem i maniakiem ostrości!!!
Nikon D7100 Nikon D50


CHEVROLET SPARK M300 LS 1,2 16v 85KM 2010r. - LPG STAG - BYŁ!!!!
Avatar użytkownika
MK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2004
Dołączył(a): poniedziałek, 24 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Cieszyn-Gród Trzech Braci

Re: czesc!

Postprzez kriskomp niedziela, 26 grudnia 2004, 10:45

Witam i ja :D
Krzysztof
kriskomp
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 67
Dołączył(a): środa, 11 lutego 2004, 00:00
Lokalizacja: Magnuszew

dzięki Yasak!

Postprzez punio poniedziałek, 28 marca 2005, 20:14

Parę dni temu skorzystałem z tego warsztatu w Sulejówku. Polecam również i dziękuję. Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
punio
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 24
Dołączył(a): sobota, 11 grudnia 2004, 00:00
Lokalizacja: wszawa

Następna strona

Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości