[b]Witam wszystkich kangurzystów !![/b]

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

[b]Witam wszystkich kangurzystów !![/b]

Postprzez osa-ozo czwartek, 6 stycznia 2005, 19:51

:D Witam was wszystkich,niedawno a dokladnie tydzien temu zakupiłem kangura,z silnikiem 1.9diesel z 98r.Stronke znalazlem przypadkowo ale widze ze jest jak najbardziej spox,bo ogolnie chyba w sieci malo info o tym aucie.Ciesze sie ze jest taki kacik,szcezgolnie download opcja jest ekstra.Moze na poczatku nie wiele w nim potrafie zrobic,ale przygladam sie uwaznie jego naprawom(wymiana plynow,rozrzadu itd,jak to w sprowadzonym aucie).No wlasnie autko jest z francji.To chyba tyle na poczatek.Pozdrawiam was wszystkich i mam nadzieje ze bede mogl na was liczyc,z gory dzieki.
Avatar użytkownika
osa-ozo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 49
Dołączył(a): czwartek, 6 stycznia 2005, 00:00

Postprzez jon104 czwartek, 6 stycznia 2005, 20:25

Witamy serdecznie i zapraszamy do jak najczęstszych odwiedzin. :lol:

Jak zwykle - napisz coś więcej o swoim kangoo-rku i przyczynach zakupu, które spowodowały, że dołączyłeś do grupy użytkowników... . No cóż nie będę się powtarzał :wink:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Rafal czwartek, 6 stycznia 2005, 22:20

bardzo ladnie, gratuluje wyboru, 1,9 diesel, marzylem o takim, ale jeszce w lipcu wogole niebylo wyboru...
pozdrawiam, i szerokiej drogi
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez osa-ozo czwartek, 6 stycznia 2005, 22:28

For jon104
Jak zwykle - napisz coś więcej o swoim kangoo-rku i przyczynach zakupu, które spowodowały, że dołączyłeś do grupy użytkowników... . No cóż nie będę się powtarzał
>>Powtorze sie,ale co tam.Moj kangur to rok 98,z silnikiem 1.9d,zakupiłem go do 2 celow:1-przewoz towaru,ale atkiego lekkiego,2-to opcja wczasy,wypady itd.bo auta ktore posiadam sie do tego nie nadaja,sa zbyt małe-lanos,lub zbyt duze ww t4.Jest on ladnego koloru srebrnego,prezentuje sie dosc okazale.Przyjechal niedawno z francji i ma 150 tys.przebiegu.Narazie jest dwuosobowy ale bedzie 5.Zaczalem juz naprawy(naprawy zapobiegajace ewentualnym awariom na drodze),takze niedlugo bedzie w pelni sprawny.Wiec forum bedzie jak najbardziej ok dla mnie.

for Rafał
no silnik chyba ok,moze troche duzy bo to 1.9,ale sie okaze jeszcze na co go stac.Nawzajem-szerokiej drogi !!
Avatar użytkownika
osa-ozo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 49
Dołączył(a): czwartek, 6 stycznia 2005, 00:00


Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości