witam i pozdrawiam z Tychów

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

witam i pozdrawiam z Tychów

Postprzez loocky poniedziałek, 21 lutego 2005, 20:59


Witajcie mieszkam w Tychach. Od listopada jestem posiadaczem Kangoo 1.2 z 1998 roku i jestem bardzo zadowolony. Autko kupilem używane tj. poleasingowe i nie żałuję. Obecnie jest osobówką. Sprawuje się super. Jedyne moje uwagi dotyczą wody jaka się pojawia pod dywanikami z przodu auta. Jak go kuilemPostanowiłem przyłączyć do waszej rodziny jak tylko trafiłem na waszą stronkę. Jak go kupiłem to miał przejechane 155 tys km, ja przejechalem nim kolejne 25 tys km. Wymieniłem mu olej w silniku i tylne hamulce (tak prowizorycznie). Obecnie zastanawiam się nad wymianą rozrządu (z tym to lepiej nie zartować). Jak tylko trafiłem na ta stronke to postanowiłem się przyłączyć do waszej rodzinki. Mam nadzieje że mnie przyjmiecie.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
loocky
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 493
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lutego 2005, 00:00
Lokalizacja: Tychy

Postprzez AdiK poniedziałek, 21 lutego 2005, 21:37

Witamy nastepnego zadowolonego Kangomaniaka i zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w Klubie :D
Pozdrawiam Adrian

Był KaleidoGwiezdnyPył 1.5dci75
Jest Peugeot 5008 2.0HDI
Avatar użytkownika
AdiK
Kangoomistrz 2009
Kangoomistrz 2009
 
Posty: 1033
Dołączył(a): środa, 7 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: poszukiwana

Postprzez MK wtorek, 22 lutego 2005, 06:47

Witamy i zapraszamy do czytania i pisania.
Pozdrowienia Marcin
CLIO 3 1,6 16v 128KM GORDINI 2012r. - LPG STAG
Kangoo II 1,5dCi 115KM PRIVILEGE+ TomTom Edition 31.XII.2010r. srebrny
Porzuciłem akordeon, a szkoda.
Focenie wciąga!!! Jestem szumofobem i maniakiem ostrości!!!
Nikon D7100 Nikon D50


CHEVROLET SPARK M300 LS 1,2 16v 85KM 2010r. - LPG STAG - BYŁ!!!!
Avatar użytkownika
MK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2004
Dołączył(a): poniedziałek, 24 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Cieszyn-Gród Trzech Braci

Postprzez PanKot wtorek, 22 lutego 2005, 09:57

Witamy, witamy.
Cieszy nas każdy nowy klubowicz. Poczytaj o spotkaniu majowym kanguromaniaków - może dołączysz. Klapa czy drzwi? Co Cię skłoniło do zakupu Kangoorka?
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jon104 wtorek, 22 lutego 2005, 10:42

:lol: Witam po sąsiedzku :lol:
A co do przyjęcia, to oczywiście serdecznie, tylko dlaczego tak długo kazałeś na siebie czekać :wink::?:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

więcej o mnie

Postprzez loocky wtorek, 22 lutego 2005, 13:52


jon104 jako ciekawostkę powiem ci, że swojego Kangura kupiłem w Bielsku :D . Do kupienia kangoo zachęcił mnie duży bagażnik i duże możliwości samochodu oraz niskie spalanie ot średnio pali mi 6 literków benzynki.
PanKot chętnie bym sie pojawił, ale musze sie przyznać do wieku ot mam 19 lat i w maju pisze mature, a potem maturka ustna i obrona pracy dyplomowej i dlatego raczej nic nie planuję na maj. Ale może pojawie się na kolejnym spotkaniu kto wie. A jako ciekawostke powiem, że pisze jeszcze stra mature.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
loocky
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 493
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lutego 2005, 00:00
Lokalizacja: Tychy

Postprzez zuwik wtorek, 22 lutego 2005, 17:01

No proszę. Ktoś młody z okolic szaleje torbaczem :) Podkarpacki Oddział Klubu kangoomaniaków chętnie ugości nowego w swej stolicy, mam nadzieję, że niedługo. Powiedz jeszcze, że żółty z drzwiami to będą bliźniaki :wink:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

nie bliźniak

Postprzez loocky wtorek, 22 lutego 2005, 18:48

Niestety nie żólty, biały ale musze pomyśleć nad pomalowaniem niektórych elementów, ponieważ poprzedni właściciel troche o to nie zadbał, a ja tylko zabezpieczyłem przed korozją. Troche to szpeci autko i trzeba będzie to w końcu zrobić. Ale za to z drzwiami. Więc może nie bliźniaki ale może rodzeństwo :?: :D
Avatar użytkownika
loocky
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 493
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lutego 2005, 00:00
Lokalizacja: Tychy

Postprzez jon104 wtorek, 22 lutego 2005, 19:59

zuwik napisał(a):No proszę. Ktoś młody z okolic szaleje torbaczem :) Podkarpacki Oddział Klubu kangoomaniaków chętnie ugości nowego w swej stolicy,


Grzegorz, cóś przestawiłeś regiony :lol: jak już to Podbeskidzki, ale proponuje dla ścisłości, jako że kaszubi zagarneli skrót POKK (Pomorski...), przejść na srót BOKK. (oczywiście - Beskidzki Oddział Klubu Kangura.)

A tak na marginesie, to zgadnij kogo ostatnio moja żona werbowała do członkostwa w Klubie :?:


P.S. Dla ułatwiena dodam, że jest bardzo wysoki i .... :roll: hi, hi
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zuwik wtorek, 22 lutego 2005, 20:56

jon104 napisał(a):Grzegorz, cóś przestawiłeś regiony :lol: jak już to Podbeskidzki, ale proponuje dla ścisłości, jako że kaszubi zagarneli skrót POKK (Pomorski...), przejść na srót BOKK. (oczywiście - Beskidzki Oddział Klubu Kangura.)

Ech ta sesja.... Gdzież ja nas na otwarte morze pcham?:? :lol:
Może być też ŚOKK - fajnie się wymawia :wink:

jon104 napisał(a):A tak na marginesie, to zgadnij kogo ostatnio moja żona werbowała do członkostwa w Klubie :?:
P.S. Dla ułatwiena dodam, że jest bardzo wysoki i .... :roll: hi, hi

A gdzież go dorwała :) dał się zwerbować? :wink: Czy dobrze myślę - niebiesko-zielony z blachą z tyłu? Bo już w końcu nie wiem czym to on jeździ... Znaczy wiem - kangoo :lol:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości