wrocław-wtryski

Szukasz warsztatu lub sklepu z częściami - dobrze trafiłeś - tu możesz o nie zapytać

Re: wrocław-wtryski

Postprzez pchlistosc wtorek, 7 maja 2013, 21:41

Szumak napisał(a):Jeżeli jest to dla Ciebie powód do śmiechu to przed założeniem instalacji zacznij od remontu silnika, bo niestety jego niedomagania nasilą się 2-krotnie po założeniu LPG.


OK dobra wyjaśnię w rodzinie mamy dwa kangury, ja jeżdżę 1.5 105KM drugi to benzyna żony. Jak wsiadam czasami do jej samochodu to dla mnie jest trochę mółowaty.
Dla mojej żony prędkość 100 km/h jest ekstremalna :lol:
Benzynke kupiliśmy od pierwszego właściciela i wydaje się zadbana 2004 rok ok. 170 tys. przebiegu.
Jedna rzecz która mnie zaniepokoiła to po zakupie wymieniałem olej (syntetyk) jakieś 2 miesiące pozniej filtry, świece i cewkę (padła). W filtrze powietrza był olej (nie za dużo ale jednak). Wszystkie filtry dość mocno brudne. Szczerze to trochę mnie zaniepokoiłeś tym remontem silnika :?
Jutro się benzynką przejadę zobaczymy co ona może.
Jeżeli chcesz wykonać ozonowanie lub skorzystać z usługi pranie tapicerki samochodowej Wrocław. Zapraszam :-)
pchlistosc
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 29
Dołączył(a): niedziela, 16 grudnia 2012, 18:30

Re: wrocław-wtryski

Postprzez Szumak środa, 8 maja 2013, 16:12

W obudowie filtra może być trochę oleju (tam w którymś miejscu jest przetoka do odpowietrzania skrzyni korbowej), sam wkład filtra powinien być jednak suchy, jeśli tak nie jest to jest już powód by zacząć szukać przyczyny.
Swojego, po wymianie silnika, mogłem na autostradzie rozbujać do około 160 na liczniku (jakieś 152kmph) i na prostym trzymał prędkość jeśli nie było wiatru od czoła ;) normalnie staram się nie przekraczać 110 bo wir w baku...
Suzuki Marauder [2001]:
Obrazek
Suzuki Burdelmam C50 [2006]
Obrazek
Był: Kangur Polarny 1.2 16V LPG [2002]:
Obrazek
Była: Babcia Asia 1.8 [1994]:
Obrazek
Avatar użytkownika
Szumak
Vice Kangoomistrz 2012
Vice Kangoomistrz 2012
 
Posty: 1963
Dołączył(a): piątek, 27 czerwca 2008, 11:26
Lokalizacja: SBI - GMB - GWE

Re: wrocław-wtryski

Postprzez pchlistosc środa, 8 maja 2013, 19:54

Samochód przetestowany pojechał 150 KM/h myslę że dobił by do 160 km/h :D
Jeżeli chcesz wykonać ozonowanie lub skorzystać z usługi pranie tapicerki samochodowej Wrocław. Zapraszam :-)
pchlistosc
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 29
Dołączył(a): niedziela, 16 grudnia 2012, 18:30

Re: wrocław-wtryski

Postprzez pchlistosc środa, 12 czerwca 2013, 19:51

Instalacja gazowa ostała zamontowana. Instalacje zamontowałem LPGTECH:
listwa wtryskowa Dragon
Sterownik Tech 304
Reduktor LT10

Montaż V-Gaz Wilczyce.
Wizualnie bardzo ładnie zmontowana montaż trwał prawie dwa dni (samochód odstawiony wczoraj rano, odebrany dzisiaj o 15).

Opinie z użytkowania już wkrótce :D
Jeżeli chcesz wykonać ozonowanie lub skorzystać z usługi pranie tapicerki samochodowej Wrocław. Zapraszam :-)
pchlistosc
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 29
Dołączył(a): niedziela, 16 grudnia 2012, 18:30

Poprzednia strona

Powrót do Szukam sklepu, warsztatu, specjalisty...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości