Zaświadczenie o demontażu kratki we Wrocławiu

Szukasz warsztatu lub sklepu z częściami - dobrze trafiłeś - tu możesz o nie zapytać

Zaświadczenie o demontażu kratki we Wrocławiu

Postprzez ChomiczyGniew wtorek, 5 sierpnia 2014, 14:42

Witam. Poszukuję warsztatu we Wrocławiu, który wydaje zaświadczenia o demontażu kratki w zamian za rozsądne wynagrodzenie. Niestety u "osiedlowego mechanika" usłyszałem, że jest to wydatek rzędu 250 zł, przy czym kratę mogę sobie zdemontować sam. O ile informacja o samodzielnym demontażu nie wywołała u mnie dużego szoku, o tyle wycena ugięła kolana :shock: . Zwracam się zatem z pytaniem czy ktoś z Was zna warsztat we Wrocku, w którym usługę taką można nabyć w niższej cenie. W tym wypadku chociaż połowa tej kwoty zrobiłaby różnicę, w szczególności gdy przerejestrowanie skoczka z ciężarowego na osobowy nie kończy się wyłącznie na tym wydatku...
ChomiczyGniew
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 0
Dołączył(a): poniedziałek, 7 lipca 2014, 13:58

Re: Zaświadczenie o demontażu kratki we Wrocławiu

Postprzez Marek_Bielsko wtorek, 5 sierpnia 2014, 19:54

Pojedź do stacji kontroli pojazdów i tam zapłacisz 35-50 zł za takie coś. :)
Marek_Bielsko
Antykangoorowicz
Antykangoorowicz
 
Posty: 2019
Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2008, 13:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zaświadczenie o demontażu kratki we Wrocławiu

Postprzez ChomiczyGniew środa, 6 sierpnia 2014, 14:28

Też o tym pomyślałem i zadzwoniłem do SKP, w której robię przeglądy okresowe - niestety powiedzieli mi, że się tym nie zajmują. Spróbowałem jeszcze w Hyundai na Kochanowskiego - z kolei tutaj usłyszałem, że mogą wydać takie zaświadczenie tylko raz do roku :lol: i że raczej by mi i tak nie wydali bo to Kangoor (na szersze uzasadnienie niestety nie mogłem liczyć). Istotną kwestią jest tu na pewno posiadanie w przedmiocie działalności gospodarczej odpowiedniego PKD 4520Z. W związku z powyższym temat jest nadal aktualny.
ChomiczyGniew
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 0
Dołączył(a): poniedziałek, 7 lipca 2014, 13:58

Re: Zaświadczenie o demontażu kratki we Wrocławiu

Postprzez ChomiczyGniew czwartek, 7 sierpnia 2014, 11:06

Po wielu bezskutecznych telefonach udało mi się znaleźć miejsce, w którym świadczą kompleksową usługę w tym zakresie: OSKP Halm przy ul. Metalowców 25. Zaświadczenie o demontażu to koszt 120 zł (a więc o połowę mniej niż usłyszałem za pierwszym razem) i 180 zł za rozszerzone badanie techniczne. Oczywiście wydają wszystkie dokumenty niezbędne do przerejestrowania samochodu w WK. Zatem jak widać różnica może być spora.
ChomiczyGniew
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 0
Dołączył(a): poniedziałek, 7 lipca 2014, 13:58

Re: Zaświadczenie o demontażu kratki we Wrocławiu

Postprzez roman123456 piątek, 8 lipca 2016, 22:39

Witam,ja bodajże za 270zl dokładnie nie pamiętam,zrobiłem demontaż kratki zaświadczenia wszystkie i przegląd,dodatkowo kratkę dali mi do bagażnika i sprzedałem za 250zł.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Renault Kangoo Helios 1.5 dCi 85KM 5-os wersja 2010rok przebieg 124.000tys.km.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Avatar użytkownika
roman123456
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 127
Dołączył(a): czwartek, 7 stycznia 2016, 22:29
Lokalizacja: Bielsko Biała


Powrót do Szukam sklepu, warsztatu, specjalisty...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości