Nie polecam wręcz ostrzegam!

Szukasz warsztatu lub sklepu z częściami - dobrze trafiłeś - tu możesz o nie zapytać

Nie polecam wręcz ostrzegam!

Postprzez Jarson piątek, 10 lipca 2015, 21:46

Właściciele Kangurków i innych aut ostrzegam przed Blacharzem z Żar z ulicy Brzozowej to jak zrobił mi naprawę blacharską to po prostu
jedna wielka amatorszczyzna w najbliższym czasie wrzucę fotki pracy Pana zawodowego jak się to ten fachowiec nazywa blacharza..... :oops:
Kangoo 1.9 "kadzidełko"D65, 1998 r +dwie poduchy+elektryczne szyby+wsp.kierownicy+hak+halogeny przeciw mgłowe+belki dachowe+halogeny drogowe+obrysówki boczne i dachowe
CB radio President LINCOLN + Leem at 2001 turbo w dziurce+FD 2060
Avatar użytkownika
Jarson
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 186
Dołączył(a): niedziela, 6 września 2009, 22:38
Lokalizacja: Żagań

Re: Nie polecam wręcz ostrzegam!

Postprzez Stiopa sobota, 11 lipca 2015, 16:01

No to faktycznie problem. :roll:
Co Ci ten blacharz robił?
Kangoo I 1.2 8V 60KM '98r
Jedyny MV941 z takim zderzakiem :D

Chcesz pomocy - uzupełnij profil o dane samochodu. Nie każdy ma czas na grzebanie po Twoich postach za modelem samochodu i silnika.
Avatar użytkownika
Stiopa
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 668
Dołączył(a): niedziela, 5 października 2014, 10:03

Re: Nie polecam wręcz ostrzegam!

Postprzez Jarson sobota, 11 lipca 2015, 21:03

Wstawiał mi progi i reperaturki nadkoli tylnych.tak wstawił reperaturkę prawą że drzwi prawe odsuwane ocierają plastikiem o nadkole.a podłogę miał odbudować a powspawywał blachę ocynk na wierzch dziur bez wycinania zgniłych elementów na rdze na konserwację ku......wa masakra szlak mnie trafia jak o tym myślę......... :oops:
Kangoo 1.9 "kadzidełko"D65, 1998 r +dwie poduchy+elektryczne szyby+wsp.kierownicy+hak+halogeny przeciw mgłowe+belki dachowe+halogeny drogowe+obrysówki boczne i dachowe
CB radio President LINCOLN + Leem at 2001 turbo w dziurce+FD 2060
Avatar użytkownika
Jarson
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 186
Dołączył(a): niedziela, 6 września 2009, 22:38
Lokalizacja: Żagań


Powrót do Szukam sklepu, warsztatu, specjalisty...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości