Montaz gazu w Warszawie - jaki warsztat polecacie?

Szukasz warsztatu lub sklepu z częściami - dobrze trafiłeś - tu możesz o nie zapytać

Re: Montaz gazu w Warszawie - jaki warsztat polecacie?

Postprzez Lucass sobota, 15 stycznia 2011, 10:07

Arturo napisał(a):Witam mam Kangoo z 2002 roku, silnik 1.6 (110km),
A skąd masz te dodatkowe 15?
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Montaz gazu w Warszawie - jaki warsztat polecacie?

Postprzez AdamGa poniedziałek, 11 kwietnia 2011, 12:09

no ja właśnie tez się zastanawiam skąd te 15 koni więcej ale ok:) może miały miejsce jakieś drobne modyfikacje ^^ co do LPG to właśnie Energy Gaz Polska zamontowało mi instalacje gazowa Stag 300-4 w bardzo konkurencyjnej cenie - około 2400zł, dokładnie w Kangoo 1.6 ale z końca 2001 roku. Nie dziwie się czemu Twój znajomy ich zachwala bo sam się przekonałem że do sprawy montażu LPG podchodzą naprawdę profesjonalnie! Nie ma problemu z omówieniem się na dowolny pasujący Ci termin, auto tego samego dnia jest gotowe do odbioru. Tylko wsiadać i jeździć:) Samo Kangoo w gazie sprawuje się równie dobrze, nie czuć utraty mocy, autko nie szarpie ani nie przerywa, spalanie gazu delikatnie większe od benzyny ale przy obecnych cenach paliw gaz to najlepsze rozwiązanie! Pozdrawiam i polecam Ci tą instalacje jak i również gazownika!

Post śmierdzi na kilometr białym PR-em. Potencjalnych klientów proszę o wzięcie tego pod uwagę! (admin/mod)
AdamGa
 

Re: Montaz gazu w Warszawie - jaki warsztat polecacie?

Postprzez darekkangur czwartek, 5 lipca 2012, 11:37

No ja tez w swoim kangurze montowalem gaz. mialem nieprzyjemna sytuacje bo kupilem go juz w gazie i niestety instalacja byla tak zwalona ze musialem robic nowa. kolezka polecil mi to energy bo mi zalezalo na czasie i szybkosci. umowilem sie na termin na 2 dzien nie bylo problemu. auto zrobione szybko. dostalem gratis olej. teraz nie psuje sie nic jezdze coroku na serwis. zdecydowanie polecam w wawie egp bo uratowali mi zycie a ze jestem kurierem w moim kango to musialem miec na wczroaj zrobiona fure. polecam epg!
darekkangur
 


Powrót do Szukam sklepu, warsztatu, specjalisty...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron