KANGOO 4X4 wymiana tylnego mostu od A do Z

Szeroko pojęta tematyka dotycząca modelu Kangoo 4x4 w wersjach Ph I i Ph II (2001 - 2008)

KANGOO 4X4 wymiana tylnego mostu od A do Z

Postprzez Powrobud piątek, 18 lipca 2014, 12:00

Witam serdecznie wszystkich użytkowników kangoo 4x4. Jestem nowy więc proszę mnie poprawić jeśli umieściłem źle post czy coś takiego. Mam problem z Kangoo 1.6 benzyna 16v 4x4 2007r. Najpierw jak zapewne większość z was zrobiłem wał z nierozbieralnego rozbieralny i wymieniłem podpory na nowe. Lecz teraz mam gorszy problem ponieważ słychać przeraźliwe stukanie z tylnego mostu a konkretnie z wiskozy znajdującej się wewnątrz tego mostu. Olej był czysty a most nie huczał. Objawiało się to stukaniem tak jakby tłumik był luźny czy coś takiego i przy prędkościach między 70 - 80 km/h drżał cały samochód. Pomóżcie mi co robić czy szukać gdzieś drugiego mostu do kangoo czy robić tak jak co nie którzy przeszczep na most z x traila? Jeśli tak to jak się do tego zabrać jaki konkretnie most od jakiego modelu kupić a może ma ktoś z was taki pewny most przy którym nie ma za dużo przeróbek ? Jak jest z przełożeniami? Może ma ktoś dokumentację fotograficzną z przeprowadzonego szczepu??
Powrobud
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 18 lipca 2014, 11:46

Re: KANGOO 4X4 wymiana tylnego mostu od A do Z

Postprzez Nevada piątek, 29 sierpnia 2014, 11:33

Poszukaj moje posty.
Most z pierwszego X-Traila.
Musisz go rozebrać i włożyć w niego przełożenie (wałek i koło) z Kangura- mechaniczną część robił mi warsztat.
Potem zostaje elektryka.

Ja całość roboty miałem z niemieckiego forum Kangoo.
było: Kangoo 2006, 1.6 4x4 X-TRAIL version :)
Nevada
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 23
Dołączył(a): sobota, 5 listopada 2011, 10:07


Powrót do Kangoo 4x4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość