Czy warto kupić kangura 4x4 benzyna

Szeroko pojęta tematyka dotycząca modelu Kangoo 4x4 w wersjach Ph I i Ph II (2001 - 2008)

Czy warto kupić kangura 4x4 benzyna

Postprzez maniach czwartek, 21 stycznia 2021, 11:54

Witam. Jestem tutaj nowy i niewiem czy w dobrym miejscu zadaje pytanie. Rozglądam się za Reno Kangoo z napędem 4x4 ze silnikiem benzynowym. I tu kilka pytan głównie kieruje o sam napęd gdyż silnik jest mi znany. Na co zwrócić przy oględzinach takiej renowki?? Czy są różnice pomiędzy Kangoo z pierwszych lat produkcji a tymi poliftowymi?? Cały czas pytam się o zespół napędowy. Czy to prawda że wał jest nie rozbieralny?? Jak wypada pod względem trwałości i eksploatacji
maniach
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 21 stycznia 2021, 09:07

Re: Czy warto kupić kangura 4x4 benzyna

Postprzez PhoenixDL czwartek, 21 stycznia 2021, 14:05

maniach napisał(a):Witam. Jestem tutaj nowy i niewiem czy w dobrym miejscu zadaje pytanie. Rozglądam się za Reno Kangoo z napędem 4x4 ze silnikiem benzynowym. ...

bardzo fajne auto.

maniach napisał(a): ... I tu kilka pytan głównie kieruje o sam napęd gdyż silnik jest mi znany. Na co zwrócić przy oględzinach takiej renowki??...

zobacz czy podpory są w dobrym stanie. czy z krzyżaków nie ma żadnych wycieków. ogólnie stan zawieszenia. i czy przy obrotach nie słychać żadnych stuków z tylnego mostu.

maniach napisał(a):... Czy są różnice pomiędzy Kangoo z pierwszych lat produkcji a tymi poliftowymi?? Cały czas pytam się o zespół napędowy. Czy to prawda że wał jest nie rozbieralny?? Jak wypada pod względem trwałości i eksploatacji

Ja mam z 2006 czyli po lifcie i zauważyłem że jest trochę wyższa od innych. nie wiem czym to może być spowodowane. oryginalny nie jest. natomiast ja mam bardzo dobrą naszą polską robotę i jestem mega zadowolony.
co do trwałości to .... zależy jak dbasz i od tego co kupisz. to może przede wszystkim.
// Phoenix

------------------------------------
Było Clio 2 ph3 1,2,
Było Scenic 1 ph2 1,6 16V
Jest Kangoo 4x4 '06 LUX PRIVILEGE
Avatar użytkownika
PhoenixDL
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 97
Dołączył(a): poniedziałek, 12 lutego 2018, 12:21
Lokalizacja: WROCŁAW


Powrót do Kangoo 4x4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości