OT: Shoti & Lucass w zagorzałej dyskusji ... :D

Wycięte posty z innych for, zgłoszone do moderatora jako off-topic

OT: Shoti & Lucass w zagorzałej dyskusji ... :D

Postprzez kavka poniedziałek, 11 grudnia 2006, 21:41

następną rzeczą jaką zrobie będzie podpięcie pod ten guzik starego syntezatora głosu z alarmu ,który po włączeniu guzika zacznie odtwarzać nagranie, na którym w akompaniamencie odgłosu startującego generatora, tudzież rozkręcającej sie turbiny (chodzi o to ,żeby jakiś niepokojący odgłoś narastał w tle Twisted Evil ) odtworzy się nagranie kobiecego głosu mówiącego : reactor...on line, sensors...on line, engine...on line, weapons...on line, all systems nominal... Twisted Evil Twisted Evil

A gdzie komenda "Lucass ready" :lol: :wink:
Ostatnio edytowano środa, 13 grudnia 2006, 13:39 przez kavka, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez shoti wtorek, 12 grudnia 2006, 08:34

kavka napisał(a):
następną rzeczą jaką zrobie będzie podpięcie pod ten guzik starego syntezatora głosu z alarmu ,który po włączeniu guzika zacznie odtwarzać nagranie, na którym w akompaniamencie odgłosu startującego generatora, tudzież rozkręcającej sie turbiny (chodzi o to ,żeby jakiś niepokojący odgłoś narastał w tle Twisted Evil ) odtworzy się nagranie kobiecego głosu mówiącego : reactor...on line, sensors...on line, engine...on line, weapons...on line, all systems nominal... Twisted Evil Twisted Evil

A gdzie komenda "Lucass ready" :lol: :wink:


racja,zaapomniałem...ale to będzie raczej "Lucass...locked on!!!" :twisted: :wink:
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez Lucass wtorek, 12 grudnia 2006, 16:10

Wy se Towarzyszu shoti jajek nie róbcie.
Bo jak nie będziecie czegoś wiedzieli, a netu się Wam nie będzie chciało przepatrywać to kto, się Was pytam, podpowie :?:
:wink: :lol:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Postprzez shoti wtorek, 12 grudnia 2006, 16:14

hej mam nadzieje ,że widziałeś znaczek " :wink: " w moim poście tak samo jak ja widziałem w twoim...pozatym jedna mała rakietka ziemia-ziemia, tfuuu....ziemia - lucass dodała by tylko odrobinę pędu twojemu kangoorkowi. A to ,że przez brezentowy dach poleciało by troche dymu...cóż, czego sie nie robi dla prędkości.
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez Lucass wtorek, 12 grudnia 2006, 17:44

Poddałeś mi niezły pomysł na reklamę skoczka!
Więc tak:
Centrum operacyjne Sztabu Gen. Rosji.
Wpada adiutant
- Towariszcz gienierał, nasi informatorzy donieśli, że za dwie minuty w naszym kierunku wystrzelą rakietę!
Panika jak sk***, krzyki, komendy, widok zdjęć satelitarnych na ekranie, zbliżenia, kolejno widać pozamykane pokrywy silosów atomowych w kraju (nazwijmy go X). A w tle słychać tykający zegar. Na jednym z kolejnych obrazów satelitarnych stojący w polu Kangurek z zasuniętym odsuwanym dachem obok niego leniwie przeżuwa krówka rasy polska łaciata. Po krótkiej chwili dach zaczyna się odsuwać. Kamera na zdziwione twarze operatora i stojącego nad nim generała. Generał zniecierpliwiony bije czapką operatora w głowę. Kolejne widoki zamkniętych pokryw silosów. W tle głos kobiecy: czetyrie..., tri..., dwa..., adin......
Wielki huk, błysk, ogień, no jednym słowem armagedon... :twisted:

Na następnym ujęciu widać krowę dalej przeżuwającą, słychać ćwierkające skowronki, jednym słowem sielska atmosfera. Obok krowy kangurek z odsuniętym dachem z którego wystaje wyrzutnia rakiet z dymiącą jeszcze prowadnicą. Obraz ciemnieje i pojawia się napis:
Kangoo - na drodze też Cię zaskoczy

Co Ty na to :wink: :lol: :?:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Postprzez branio wtorek, 12 grudnia 2006, 18:13

Bomba :!: :lol: :lol: :lol:
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez shoti wtorek, 12 grudnia 2006, 18:38

wow...lucass, minąłeś się z powołaniem :D. A myślałem ,że mój pomysł z tym syntezatorem mowy będzie "ekscentryczny" :D. Na jakimś spocie umawiam sie do ciebie na pokaz rozsuwania dachu
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez Lucass wtorek, 12 grudnia 2006, 18:41

Dobra, ale nie jestem pewien czy uda mi się skołować wyrzutnię :lol: :lol: :lol:
branio nie masz jakiej na zbyciu :?: :wink: :lol:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Postprzez shoti wtorek, 12 grudnia 2006, 18:51

moge ci pomóc zamontować taki *** isty guzik z napisem "launch" jak u mnie-mam już doświadczenie. Swoją drogą brakuje mi żeby coś sie jeszcze wysuwało gdzieś. Może otworzymy topic jak z kangoorka zrobić Vipera (tego srebrnego z serialu no wiecie...co puszczał "elektryczne fireball'e w inne auta :P )
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez mkk wtorek, 12 grudnia 2006, 18:57

Lucass napisał(a):Poddałeś mi niezły pomysł na reklamę skoczka!
Więc tak:
Centrum operacyjne Sztabu Gen. Rosji.
Wpada adiutant
- Towariszcz gienierał, nasi informatorzy donieśli, że za dwie minuty w naszym kierunku wystrzelą rakietę!
Panika jak sk***, krzyki, komendy, widok zdjęć satelitarnych na ekranie, zbliżenia, kolejno widać pozamykane pokrywy silosów atomowych w kraju (nazwijmy go X). A w tle słychać tykający zegar. Na jednym z kolejnych obrazów satelitarnych stojący w polu Kangurek z zasuniętym odsuwanym dachem obok niego leniwie przeżuwa krówka rasy polska łaciata. Po krótkiej chwili dach zaczyna się odsuwać. Kamera na zdziwione twarze operatora i stojącego nad nim generała. Generał zniecierpliwiony bije czapką operatora w głowę. Kolejne widoki zamkniętych pokryw silosów. W tle głos kobiecy: czetyrie..., tri..., dwa..., adin......
Wielki huk, błysk, ogień, no jednym słowem armagedon... :twisted:

Na następnym ujęciu widać krowę dalej przeżuwającą, słychać ćwierkające skowronki, jednym słowem sielska atmosfera. Obok krowy kangurek z odsuniętym dachem z którego wystaje wyrzutnia rakiet z dymiącą jeszcze prowadnicą. Obraz ciemnieje i pojawia się napis:
Kangoo - na drodze też Cię zaskoczy

Co Ty na to :wink: :lol: :?:



:D :D

Ladnie. Tylko troche pachnie reklama filmow z James Bondem.
Moglby miec nowa ksywe: Kang007 :D
kangoor morski, DCI 1,5, 80km

A computer, like air-conditioning, works correctly until you open windows.
Avatar użytkownika
mkk
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 343
Dołączył(a): niedziela, 21 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości