Warsztat napraw powypadkowych w Warszawie (ew. okolice)

Wycięte posty z innych for, zgłoszone do moderatora jako off-topic

Warsztat napraw powypadkowych w Warszawie (ew. okolice)

Postprzez boo sobota, 28 marca 2009, 10:15

Czy zna ktoś (a nawet lepiej jak poleci zaufany :D ) jakiś warsztat w Warszawie, gdzie mają "specjalistyczny sprzęt do pomiaru punktów" (czy jakoś tak).

Napiszę o co chodzi, autko jest po "małym dzwonie", uderzył lewą przednią stroną (koło i błotnik) na skręconym w prawo kole. Uderzenie nie było duże, ale maglownicę licho wzięło. Maglownica wymieniona, drążki i końcówki również nowe (felgi również), ale auto ściąga w lewo, a kierownica jest przekrzywiona w prawo. Zbieżność była ustawiana 3 razy w dwóch różnych serwisach. Jeden mechanik mówi, że to belka, że uderzenie poszło po skosie i skrzywiło z tyłu belkę. Drugi twierdzi, żeby nic nie wymieniać, tylko jechać do dobrego warsztatu, gdzie zmierzą wszystkie punkty na aucie i wtedy będzie wiadomo co wymienić... brzmi rozsądniej! Autko to Renault Clio II.

PS
Dobre rady również mile widziane ;)

Pozdrawiam
boo
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 12
Dołączył(a): środa, 4 marca 2009, 10:12

Re: Warsztat napraw powypadkowych w Warszawie (ew. okolice)

Postprzez boo piątek, 3 kwietnia 2009, 09:49

Ten "specjalistyczny sprzęt" nazywany jest (pewnie potocznie) "bramą". Dowiedziałem sie tego w serwisie Renault Dyszkiewicz Warszawa - Konstancin Jeziorna. Koszt takich pomiarów to "zależy od auta" około 220zł. Tylko tyle się naczytałem o serwisach Renault, że nie mogę się zdecydować czy do nich jechać, czy nie :(

PS
Trochę głupio tak pisać do siebie samego... nie miał nikt doczynienia z czymś takim jak "brama"(ta konkretna do pomiarów, bez żartów na ten temat :lol: ), w szczególności Warszawa i okolice?
boo
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 12
Dołączył(a): środa, 4 marca 2009, 10:12


Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości