Heide Park Soltau

Wycięte posty z innych for, zgłoszone do moderatora jako off-topic

Heide Park Soltau

Postprzez ep08 czwartek, 9 kwietnia 2009, 20:08

Witam

Nie wiem czy ktos tam byl, ale zdecydowanie polecam nie tylko dla dzieci.
Jest tam najwiekszy drewniany rollercoaster w tej czesci swiata i jedem z najwiekszych wogole. Warto na Youtubie poogladac.

http://www2.heide-park.de/

Bylem w Lipcu zeszlego roku, jednym kangorzym skokiem z Warszawki. Jeden dzien dojazd, jeden tam i trzeci dzien powrot. W tym rowniez zamierzam.

BTW
Na ringu pod Berlinem utknelismy w 2 godzinnym korku przy +35 C. Tylu zagotowanych aut jeszcze nie widzialem, o dziwo niemieckich i japonskich. Francuzow na poboczu nie odnotowano.

Niemcy maja chyba tylko dwa kolory aut, albo grafitowe, albo granatowe, no sa jeszcze czarne, wiec Cytrynowy Zwierz niezle sie prezentowal.

Pozdrawiam
Tomasz
Peugeot Partner Tepee Outdoor 2016, 1.6 Blue HDi, 120KM

1.5 dCi Helios '07........od małego mój.........niestety... SPRZEDANY 11.03.2011 !!

Szczeniak 3, 2011, 1.5 dCi FAP - sprzedany 09.2012
Avatar użytkownika
ep08
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 367
Dołączył(a): piątek, 3 kwietnia 2009, 00:40
Lokalizacja: Opolskie / D / generalnie po Europie sie szwendam.

Re: Heide Park Soltau

Postprzez Marek_Bielsko piątek, 10 kwietnia 2009, 08:37

ep08 napisał(a):Niemcy maja chyba tylko dwa kolory aut, albo grafitowe, albo granatowe, no sa jeszcze czarne, wiec Cytrynowy Zwierz niezle sie prezentowal.



Kangur w jakimkolwiek kolorze prezentuje się lepiej niż...
...niejedno niemieckie wozidełko :D
Marek_Bielsko
Antykangoorowicz
Antykangoorowicz
 
Posty: 2019
Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2008, 13:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Heide Park Soltau

Postprzez ep08 wtorek, 4 sierpnia 2009, 18:12

Witam

Byłem znów tam w zeszłym tygodniu, nadal jest tam fajnie, tyle, że Niemcy mają wakacje, więc tłumy niemiłosierne ;)

Pozdrawiam
Tomasz
Peugeot Partner Tepee Outdoor 2016, 1.6 Blue HDi, 120KM

1.5 dCi Helios '07........od małego mój.........niestety... SPRZEDANY 11.03.2011 !!

Szczeniak 3, 2011, 1.5 dCi FAP - sprzedany 09.2012
Avatar użytkownika
ep08
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 367
Dołączył(a): piątek, 3 kwietnia 2009, 00:40
Lokalizacja: Opolskie / D / generalnie po Europie sie szwendam.

Re: Heide Park Soltau

Postprzez ArturOln wtorek, 4 sierpnia 2009, 18:50

heide park jest świetny. ja odwiedziłem to miejsce na początku wakacji. wejście 30 euro od osoby. parking 5 euro. jest fajnie ale ja jako osoba z chorym kręgosłupem nie za bardzo miałem jak się wyszaleć, bo po 5 przejazdach zaczęły mnie boleć plecy. odnalazłem się dopiero na gokartach :D tam za 5 euro śmiga się przez 5 minut. ale naprawdę polecam ;) co do upałów i tłumów: mają 3 kolejki wodne na których naprawdę można się schłodzić.
może być opcja, że któraś z kolejek się najzwyczajniej w świecie schrzani i będzie miała kilku(nasto)minutowy przestój, także nie zrażajcie się :)
kangoorów w niemczech widziałem ze 4. jechaliśmy całą rodziną hultajem i30 i tego też było malutko. większość to niemce. rzadko bardzo japoniec. a reszta jeszcze rzadziej. ale uważajcie, bo jazda po ichnych drogach jest jak narkotyk :lol:
KangooR 1,2 16V 75 dzikich koni mechanicznych:) Helios z 2003r. Hyundai I30 1.4 109 KM- Błękitna Laleczka.
"Długie proste są dla dobrych samochodów, zakręty są dla dobrych kierowców".
ArturOln
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 58
Dołączył(a): wtorek, 28 kwietnia 2009, 16:59
Lokalizacja: Olsztyn


Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości