oklejenie samochodu - poszukuję firmy

Wycięte posty z innych for, zgłoszone do moderatora jako off-topic

oklejenie samochodu - poszukuję firmy

Postprzez maxell3 sobota, 17 lipca 2010, 14:55

Witam,

Poszukuje sprawdzonej firmy która trudni się oklejaniem samochodów. Proszę o podanie namiarów. Głównie interesują mnie firmy z województwa mazowieckiego.
Mój pomysł jest dość skomplikowany i chciałbym by wyszedł idealnie :)

Z gory dzieki.


Kolego maxell3 vel rabit. Tu nie miejsce na gierki psychologiczne i sprawdzanie konkurencji poprzez prowokacje. Jeżeli liczysz na to, że ktokolwiek z klubowiczów poleci Ci Twoją własną firmę, tylko zareklamowaną w innym miejscu i po innym nickiem, to się grubo mylisz. Polecać możemy tylko firmy sprawdzone, a taką póki co na naszym forum jest tylko firma ATART. Osobiście mogę Ci ją polecić, bo mój samochód wygląda tak, jak wygląda właśnie dzięki niej. Jeżeli jesteś ciekaw tych efektów pokombinuj, pogrzeb na forum, poszukaj.... Ale póki co złamałeś Regulamin KKP -
§8
Jedna osoba ma prawo do jednego aktywnego konta na forum. Odstępstwa od tej reguły mogą być zastosowane jedynie za zgodą administratora.

W związku z tym ten wątek zamykam, a Ty otrzymujesz ostrzeżenie i blokadę jednego konta. I jest to ostatnie ostrzeżenie, bo nie lubimy tu trolli. W żadnej formie. Następny będzie ban stały. (admin/mod)
maxell3
UWAGA! - troll sieciowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 17 lipca 2010, 13:14

Re: oklejenie samochodu - poszukuję firmy

Postprzez jarod37 sobota, 17 lipca 2010, 22:57

czytaj a znajdziesz :mrgreen:
BYŁ :( Helios II 2008 Gwiezdny Pył POSZEDŁ DO LUDZI :(
jest Xsara Picasso
Avatar użytkownika
jarod37
II Vice Kangoomistrz 2010
II Vice Kangoomistrz 2010
 
Posty: 418
Dołączył(a): niedziela, 8 lutego 2009, 10:13
Lokalizacja: zazwyczaj Gorzów Wlkp

Re: oklejenie samochodu - poszukuję firmy

Postprzez Masaccio sobota, 17 lipca 2010, 23:29

Ja jestem z Wrocławia, jak jesteś zainteresowany to pisz: masaccio@vp.pl lub reklama@atart.pl

Na www.atart.pl znajdziesz kilka przykładowych fotek z realizacji. Specjalizujemy się w oklejaniu samochodów w całości, czego nie zrobi każda firma.
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: oklejenie samochodu - poszukuję firmy

Postprzez Lucass niedziela, 18 lipca 2010, 15:50

:arrow: maxell3 - Nie ma to jak uczciwość i szacunek dla konkurencji w biznesie... :evil:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...


Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości