Re: nowe światełka

Wycięte posty z innych for, zgłoszone do moderatora jako off-topic

Re: nowe światełka

Postprzez edpawel środa, 14 listopada 2012, 21:28

Sprzedaj to auto , zobaczysz swiat stanie sie kolorowy , te auto nie zasluguje na takiego własciciela. :lol:
skoczek 02r. 1.9 DTI 80km (KC0U)
KOD SILNIKA: F9Q 780 (sprzedany 12.11.2018) daleko nie poszedł... 7.5 roku jazdy XD szkoda było sprzedac ( 340kkm nalatane , jezdził bym dalej bo silniczek jak dzwon , ale buda i elektryka to szkoda gadać...
VW lt 35 2.5 TDI 109km 02r blaszak :P
Vw t5 2.0 CR 102 km 2011r
audi a4 b6 1.6 benzynka 02r...
Avatar użytkownika
edpawel
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 187
Dołączył(a): poniedziałek, 25 czerwca 2012, 18:58
Lokalizacja: Lubelskie / Zamość

Re: nowe światełka

Postprzez Lucass środa, 14 listopada 2012, 21:38

Cóż Ci mogę doradzić...?
Wpadnij kiedyś na jaki spot, a najlepiej na zlot ogólnopolski, to wtedy się przekonasz, że akurat o samochodach rozmawiamy tam wyjątkowo mało :lol:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: nowe światełka

Postprzez dostawca czwartek, 15 listopada 2012, 09:02

Szoszo napisał(a):Do Szanownego Klubu Kangoo Polska!

a w szczególności do tych userów, kótrzy sie odniesli do mojej opini w stylu "co ty wiesz co czujemy, nigdy tego nie zrozumiesz" lub "szkoda pradu do laptopa bo bym Ci pokazal" to przypominam, że forum jakie stworzyl Wam administrator a userzy nadaja mu charakteru i maja najwięszy wpływ na jego postać słuzy do wymiany zdan i opinii!
Ci ktorzy tego nie zrozumieja powinni zakupić sobie naklejki Koło Gospodyn Wiejskich zadowolonych z Kangoo Polska.

Panowie! robicie co po niektórzy koło wzajemnej adroacji a jak sie pojawi "zwykły prowokator" to obraża Wam majestat i zamykacie sie w swych garażach i głaszczecie po golej blasze wnętrze swojego wozu.

Panowie rzucam temat a nikt z forum nie podejmuje go tylko odbijacie piłkę. Co Wy robicie na tych swoich zlotach szydełkujecie i wymieniacie przepisami na ciasto?

Tak powazanie to pisze to z *** przekąsem a szczegolnie adresuje to do tych ktorzy sa rozkochani w swoich ryczacych mustangach. Wytlumaczcie mi na czym to do cholery polega, że takie macie zainteresowanie związane z kangoo? nikogo nie atakuje tylko chcę wiedzieć. Mam prawo.

Macie jazdę na Forum w końcu na piątym biegu i to powyżej 80 km/ h.

zwykły prowokator z jezdzekangoobomusze.pl przez małe zet.



Ja nie wiem, może nie chodzi o kangoo, ja go mam od miesiąca. Wcześniej(6 lat) jeździłem smartem, i tam to dopiero jest urwanie "fujary" z użytkownikami forum-btw zostałem 2 dni temu zlinczowany za to, że sprzedałem auto z usuniętym ESP i palące olej, a kupujący został o tym poinformowany... nieważne.
Są ludzie, którzy kochają swoje auta nieważne z jakiej są stajni... fakt faktem po każdej następnej namolnej usterce miłość ta jest wystawiana na coraz większe próby, ale takie fora zrzeszają nie zwykłych szarych użytkowników drogi, a ludzi chcących zrobić coś więcej i zintegrować się z posiadaczami podobnych wynalazków...
Na zloty smarta jeździłem, ba na jeden udało mi się pojechać nawet do Austriii było git, bywały spiny, bywało wesoło, a że przy okazji mamy takie same auta, jesteśmy świadomi ich wad, ograniczeń i możliwości, niektóre nie dają nam spać, to je zmieniamy, na niektóre przymyka się oko i jedzie się dalej.
Nie wiem, ja jakiś dziwny jestem ale kocham swoje auta ;)
Nie wiem jak reszta ot moje zdanie na temat życia z autem, które ma zady i walety(jak każde) ;)

Pozdrawiam.

PS a tak w ogóle... .bo to zła kobieta była ;) :mrgreen:

PPS
Lucass napisał(a):Cóż Ci mogę doradzić...?
Wpadnij kiedyś na jaki spot, a najlepiej na zlot ogólnopolski, to wtedy się przekonasz, że akurat o samochodach rozmawiamy tam wyjątkowo mało :lol:


Coś wiadomo kiedy? :mrgreen:
Czterołap 2,0 Sport
F4R swap-||||||||||||||||||||Complete!-Czyli jak zepsuć 4x4, krok po kroku-Klik!
Bo życie jest za krótkie, zeby jeździć dieslem
Avatar użytkownika
dostawca
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 350
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 08:40
Lokalizacja: Krosno

Re: nowe światełka

Postprzez Szoszo czwartek, 15 listopada 2012, 09:14

Szanowny Modzie usuń mój profil z tego Towarzystwa Wzajemnej Adroracji ponieważ zostałem uświadomoiony,
1. Kangoo jest samochodem uniwersalnym i mozna z niego zrobić co komu pasuje np. samochód towarowy, terenowy, campingowy, osobowy (z tym ostatnim trzeba go troche udoskonalić)
2. Kangoo można przyrównać do Forda Mustanga tylko że nia ma tyle koni i nie kryje w sobie legendy.
3. Fajnie jest jak zjeżdżaja się Kangoo na zloty. Zloty są fajne i nie rozmawia się na nich o samochodach w większości czasu tylko porównuje modyfikacje i a o temat kosztów remontów i napraw uznaje sie za tabu.
4. Wyższy stopien wtajemniczenia to bycie członkiem klubu o szumnej nazwie Kangoo Polska. Wtedy otrzymuje sie naklejkę i wszyscy sie cieszą jak widza takiego Kangoo na drodze i opisuja swoje doznania na forum.
5. Forum nie słuzy do wymiany zdań bo wiele więcej wie ode mnie ale nikt nie chce sie podzielić bo mu szkoda prądu w laptopie albo nie potrafi tego wytumaczyć jak zrobic z igły widły " nigdy tego nie zrozumiesz co czujemy do swoich maszyn"
6. Każdy kto nazywa Kangoosia świniowozem jest trolem i ma depresję.
7. Kangoo nawet jest bardziej lubiany przez zonę jakiego antytrolla który cos tam gdzies tam w sumie on tez nie wie o co kaman.

(...)

745. Renaut Kangoo ma płeć.



Panowie, grabki i do piasku a nie szukac na siłę hobby przez naprawy i modyfikacje obdarzone patosem. Kangoo jest zwykłym samochodem nadającym sie do przewozu towaru wzglednie do krótkich dojazdów do pracy, lasu i mechanika.
Śmiech mnie ogarnia, że mozna założyc forum Kangoo cieszyć sie tym jak murzyn blaszką.

Kto to zrozumie zapraszam na trole.pl

:-)
Szoszo
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 30 stycznia 2012, 21:23

Re: nowe światełka

Postprzez Lucass czwartek, 15 listopada 2012, 09:43

Panie Pawle.
Trzeba było śmigać dalej po Mazańcowicach Yamahą, a nie przesiadać się na debilne 4 kółka w dodatku takie beznadziejne jak kangoo.
W dodatku jeżeli kupuje się 3 razy z rzędu model samochodu, na który tak się psioczy, to chyba zakrawa na lekki masochizm..
31-letniemu facetowi nie wypada rejestrować się na forum tylko po to, by wkładać kij w mrowisko, bo każdy wiek ma co prawda swoje prawa, ale i wymagania.
No, chyba że nie wyrosło się jeszcze z krótkich majtasów...

Proponuję znaleźć sobie jakieś hobby, może zbieranie znaczków, to podobno uspokaja.
Jeżeli to nie pomoże, to my tym bardziej nie będziemy chyba w stanie pomóc.
Przykro nam, ale najprostsza radą na Pana problemy będzie chyba definitywne i nieodwracalne zerwanie z modelem Kangoo i marką Renault, poprzez jego zbycie w drodze sprzedaży.
Zakup i użytkowanie auta innej, dowolnie wybranej marki samochodu w dowolnym modelu przysporzy Panu zapewne wielu pozytywnych doznań tak estetycznych jak i emocjonalnych.
Czego z całego serca życzymy i pozostajemy w nieutulonym żalu, iż zaszczycił nas Pan swoją obecnością na forum tak krótko.

P.S.
Pozdrowienia dla żony!
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: nowe światełka

Postprzez slay czwartek, 15 listopada 2012, 10:20

Może od początku :)
Szoszo napisał(a):Witajcie spod samiuśkich Beskidów. Jeżdżę po stolicy podbeskidzia juz trzecim kangoorkiem...... Co prawda nie mam na co narzekać ale nigdy nie ma tak dobrze, żed by tego nie móc poprawić! Prawda?!
Samochód użytkuje służbowo. Moim zdaniem bardzo praktyczne, przestronne i wygodne chociaz zawieszenie bardziej towarowe.

Szkam w opcjach oświetlenia dodatkowego na diodach super flux ale nie moge odnaleźć. Kiedyś się natknąłem na zdjęcia. Ktos mi wskaże drogę? W samochodzie jest Uniden 520 a na dachu President ML145.
.

Szoszo napisał(a):
Żona potrzebuje małego i zwinnego samochodu co nie znaczy, że kangoor nie jest dynamiczny. Mam coś około 60kW ale moment jest ważny. W motorku mam 100kW ale to moment sprawia, że w tyle zostają 600tki czy 750tki. Zapraszam na forum, które moderuje wspólnie z kolegą. Oto lina http://www.forumfj.bb4u.pl/index.php" U Was bardzo gorąco i ciekawe sprawy omawiacie. Konkret i tyle jakich mało. Tak trzymać. Już kończę słodzić i zabieram się do modyfikacji. Smaka robicie tylko tymi diodami, felgami, usprawnieniami.

Jak to się człowiek może zmienić przez cztery lata :)
Szoszo napisał(a):Chuchając, dmuchając, nazywając je po imieniu, obdarzając je jakimś uczuciem]

I to pisze ktoś, kto na zwykły motor mówi efcia :lol:
Szoszo napisał(a):....moją całą rodzinkę.
Zacznę od moich dziewczynek - pierwsza do garażu wstąpiła "naga" Yamaha Sachs 125 v2 Roadster - bardzo rzadki model.
jej starsza siostra po małym szlifie u poprzedniego właściciela przyjechała do mnie z Wrocławia, a która obecnie zajmuje honorowe miejsce w garażu





Z niecierpliwością czekamy na usprawnienie forum. :mrgreen:

O przepraszam, proszę przekazać pozdrowienia Beacie.
Był -"biedny"1.2 8V 1997
Jest-1.2 16V Privilege
Avatar użytkownika
slay
Kangoodetektyw
Kangoodetektyw
 
Posty: 1347
Dołączył(a): poniedziałek, 3 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Rumia

Re: nowe światełka

Postprzez bogdan02 czwartek, 15 listopada 2012, 22:24

Dziękujemy.
I kto tu okazał się .......... :lol:
bogdan02 - Już jestem emerytem
Xsara Picasso 1,8 LPG i Xsara 1,8 LPG Też francuzy czyli nieprzewidywalne samochody
Avatar użytkownika
bogdan02
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 916
Dołączył(a): środa, 24 października 2007, 23:00
Lokalizacja: Wieluń

Poprzednia strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 80 gości