Re: nowe światełka

Wycięte posty z innych for, zgłoszone do moderatora jako off-topic

Re: nowe światełka

Postprzez Szoszo środa, 7 listopada 2012, 22:20

Posty wydzielone do offtopicu z uwagi na słaby związek merytoryczny z tematem wątku. Kolego Szoszo, tu możesz się wywnętrzać do woli.
Dla trolli darmowa psychoanaliza w pakiecie. Już dawno żaden nas nie odwiedził. Wpadaj częściej, bo nudnawo się robiło :mrgreen:


Fajne te halogeny na dachu ale pod warunkiem, że dach jest od terenówki albo busa.

Kuźwa! Nie da się zrobić z Kangoo Patrola ani Craftera!!! Kangoo z lampą na dachu wygląda jak kangoo z odstającymi uszami.:-) Ja wiem, że względy techniczne... Ja wiem, że tam jest otwór pod relingi... Ja wiem, że lepsza widoczność ale bądźmy wrażliwi na granicę pomiędzy udoskonalaniem a kompromisem.

Mam nieodparte wrażenie, że wielu uzytowników Kangoo zupełnie jest oderwanych od rzeczywistości ze swoimi kangurami, kangurzycami. Chuchając, dmuchając, nazywając je po imieniu, obdarzając je jakimś uczuciem, pozostając w przekonaniu, że to wspaniały wóz. Taki turystyczny, kempingowy, wyprawowy i bezawaryjny a to przecież zwykły francuski Reault Kangoo z mnóstwem mankamantów, które utrudniaja jazdę, umniejszając komfort i powodując, że znow nalezy chwycic sie za kieszeń siegając głebiej.

Obecnie jestem w posiadaniu/ uzytkowaniu trzeciej w/w Renówki. Pewny jestem, że ostatniej.

jezdzekangoobomusze.pl

edyta:

Teraz czuje się niczym górnik odkopując post z 2009. Modzie chcesz to wciśnij del. Nie obrażę się.


Raczej przeedytuję. Jak nie minie 15 minut, to edytuj posta, a nie pisz nowego pod spodem. /MOD
Szoszo
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 30 stycznia 2012, 21:23

Re: nowe światełka

Postprzez slay środa, 7 listopada 2012, 23:29

Wciśnij, wciśnij, my też się nie obrazimy :lol:
Był -"biedny"1.2 8V 1997
Jest-1.2 16V Privilege
Avatar użytkownika
slay
Kangoodetektyw
Kangoodetektyw
 
Posty: 1347
Dołączył(a): poniedziałek, 3 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Rumia

Frustracje i przemyślenia kolegi Szoszo na temat kangurów...

Postprzez Lucass czwartek, 8 listopada 2012, 08:48

Szoszo napisał(a):jezdzekangoobomusze.pl
Jeżeli masz problemy techniczne chętnie pomożemy.
Ale z innymi proponuję udać się na frustracje.pl
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: nowe światełka

Postprzez bogdan02 poniedziałek, 12 listopada 2012, 21:21

jezdzekangoobomusze.pl

Kup pastucha oczywiście w tedeiku a pozbędziesz się problemów z samochodem i sobą.
Nie podoba się nie czytaj, wyloguj się i zapomnij hasło.
bogdan02 - Już jestem emerytem
Xsara Picasso 1,8 LPG i Xsara 1,8 LPG Też francuzy czyli nieprzewidywalne samochody
Avatar użytkownika
bogdan02
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 916
Dołączył(a): środa, 24 października 2007, 23:00
Lokalizacja: Wieluń

Re: nowe światełka

Postprzez Szoszo wtorek, 13 listopada 2012, 14:30

Rozumiem, że pozostała częścią wypowiedzi zgadzacie się? Panowie! Kogo chcecie oszukać? Samych siebie. Samochód nadaje się do małego biznesu, jednoosobowej działalności, może sie przyda komus do przewożenia narzędzi, ziemniaków ale do cholery nigdy ale to nigdy nie zrobicie z tego samochodu campera, tira, terenówki a przede wszystkim osobówki. Z tym ostatnim to jak ktos sie nie zgadza to zapraszam na tylne siedzenie raczej ławkę i przejedzie jako pasażer co najmniej 100 km. Jak sie nie pożyga to z pewnościa bedzie mu niedobrze.

Twierdzę, że ani to nie jeździ ani to nie wygląda a spuszczacie sie nad tym i czujecie się urażeni. niech ktos mi powie, że na laptopie mozna ogladać kanały z kablówki i dlatego nie ma w domu telewiora. Rozumiecie moje stanowisko w sprawie kompromisów jakie codziennie musicie osiagać wsiadając do kangorzątka, kangoora, kangusia czy jak kto ta, nazywa? Mam nadzieję, że nie czujecie sie obrazeni tylko wkurzeni że ktos nazywa rzeczy po imieniu.

Pp jakao cholere kupować samchód, który jest w środu nie wytłumiony i go wytłumiać albo przerabiac na samochód campingowy jeśłi są gotowe rozwiązania lub jeśłi ma do wielkiej dupy oświetlenie tablicy rejestracyjnej, naglośnienie, oswietlenie wnetrza, lub kolor podświetlenia deski rozdzielczej przerabiać. Panowie albo za duzo ogladacie "Odstaw mi furę" albo nadajecie z przeszłości z czasów programów Pana Slodowego kiedy to nic w sklepach nie było i trzeba było (podkreslam słowo trzeba) wszystko samemu. Dzis już każda dziedzina jest na wysokim stopniu specjalizacji i nie ma miejsca, czasu ani pieniędzy na probe udowadniania sobie czegość w imię poczucia sprawstwa.
amen
Szoszo
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 30 stycznia 2012, 21:23

Re: nowe światełka

Postprzez slay wtorek, 13 listopada 2012, 15:02

Miałem "nie dokarmiać", a co mi tam :)
Szoszo poco zarejestrowałeś się na tym forum?
Był -"biedny"1.2 8V 1997
Jest-1.2 16V Privilege
Avatar użytkownika
slay
Kangoodetektyw
Kangoodetektyw
 
Posty: 1347
Dołączył(a): poniedziałek, 3 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Rumia

Re: nowe światełka

Postprzez Mascot wtorek, 13 listopada 2012, 15:31

Bo są tacy ludzie na świecie, którzy mają pasję lub zainteresowanie w życiu wiesz ;) Inni lubią to lub tam to, a my Kangoory :D
A to że grzebiemy sobie przy autkach to nasza sprawa. Mamy przy tym ( jak mniemam ;) ) przyjemność i tyle, a że auto ma wady, doskonale o tym wiemy, każde autko ma ... Oj przepraszam, zapomniał bym ... VW ich nie mają, auta cudne i idealne ;)
Kangoo 1.5 dCi ( 85km ) Helios 2007, niebieski Menthe TE J42 | Nissan Townstar Bussines 1.3 DIG-T - 06.06.2022
Zadomowiony - 22.06.2012 ( 235 595 km )
Druga belka wjechała pod budę - 15.11.2019 ( 330 450 km )
100 000 km z kangurem - 30.05.2020 ( 335 595 km )
http://www.sklepexner.pl http://www.exner.pl
Avatar użytkownika
Mascot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1415
Dołączył(a): wtorek, 3 sierpnia 2010, 13:01
Lokalizacja: Będzin ( Grodziec )

Re: nowe światełka

Postprzez Marek_Bielsko wtorek, 13 listopada 2012, 16:37

Też bym się wypowiedział, ale nie będę nikogo dyskryminować. ;)
Poza tym nie wypada mi łamać regulaminu. :mrgreen:
Marek_Bielsko
Antykangoorowicz
Antykangoorowicz
 
Posty: 2019
Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2008, 13:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: nowe światełka

Postprzez varano wtorek, 13 listopada 2012, 17:39

Kolego Szoszo,co się komu podoba,to jest rzecz bardzo względna,poza tym osoby lubiące przerabiać swoje auta i grzebać przy nich znajdziemy zarówno wśród posiadaczy maluchów,jak i Bentleyów...Ja nie jestem miłośnikiem np daewoo tico,ale raczej nie przyszło by mi do głowy rejestrowanie się na forum poświęconym tym autom tylko po to,by je wykpiwać...Ja swoje auto (rocznik 99/00) kupiłem za parę tysięcy jako auto do jeżdżenia po lasach i polnych drogach i na razie jestem bardzo zadowolony - przejechałem kilka tysięcy km bezawaryjnie,kumple i sprzęt do naszego hobby mieści się bez problemów, i pomimo,że na codzień użytkuję auto dużo nowocześniejsze i bardziej komfortowe,to łapię się na tym,że coraz częściej wybieram kangura - ma klimat i styl,a moja dziewczyna woli go bezapelacyjnie,bo przynajmniej nie myli jej się z innymi osobówkami ;)
Koko koko kangur spoko!
varano
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek, 4 czerwca 2012, 22:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: nowe światełka

Postprzez Marek_Bielsko wtorek, 13 listopada 2012, 19:49

Niestety Polska to zacofany kraj i stwierdzenie "pokaż auto, a powiem Ci kim jesteś" jest tu wciąż aktualne.
Niestety można się nabrać. :mrgreen:

Tym pozytywnym akcentem zakończmy te dywagacje. :)
Marek_Bielsko
Antykangoorowicz
Antykangoorowicz
 
Posty: 2019
Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2008, 13:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości