ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2006

Informacje na temat organizacji i przebiegu Zlotów Ogólnopolskich KKP

Postprzez Wiz środa, 8 marca 2006, 21:17

Demokracja to SYF i BADZIEWIE.

Proponuje wybrac organizatora w konkursie (liczy sie grubosc koperty 8) ) i rozliczyc go po imprezie.
Termin i lokalizacje wybiera organizator. Frekfencja sama pokaze kto chce przyjechac.

System oceniania zapozyczony z innej czesci mojego zycia :)
Organizator oceniany tylko i wylacznie przez uczestnikow w przypadku zebrania liczby pkt ponizej jakiegos kryterium (do ustalenia :)) nie brany pod uwage przy organizacji nastepnej imprezy :)
Sa chetni :?:
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Postprzez jas środa, 8 marca 2006, 21:34

Witam!

Ja jestem chetny ... ;) przyjac powyzsze jako obowiazujace ;)

pozdrawiam

jaś
Avatar użytkownika
jas
II Vice Kangoomistrz 2008
II Vice Kangoomistrz 2008
 
Posty: 985
Dołączył(a): wtorek, 10 maja 2005, 23:00
Lokalizacja: z nienacka ;o)

Postprzez Rafal czwartek, 9 marca 2006, 13:10

Popieram WIZ w 100% i z lekka (bez urazy) ale śmiać mi sie chce jak czytam posty... Jak napisałem na początku mamy 2 letnie doświadczenie i wiemy że taka dyskusja internautów: a moze.. a jakby... to bedzie trwała do Bożego Narodzenia...
Powtarzam:
- zlot w centrum Polski- Grotniki pod Łodzią,
- W cenie 2 noclegi, grill, piwo,
- Płatność w całości z góry,
- zapisy najpóźniej miesiąc przed
- termin jak wyżej

:arrow: Wyznaczamy jedna, chetną osobę do zorganizowania jakis "activities"
:arrow: Jedna osobe jako koordynatora- niech zajmie nam czas na zlocie (w zeszlym roku slabo to wyszlo, bo nie bylo narzucone z gory)
:arrow: Ja moge zrobić białe t-shirty z logo kangoora, takie jak w zeszłym roku
:arrow: Jak ktos ma pomysły to niech sie wykarze i je realizuje a nie snuje wirtualne marzenia
:arrow: Innej opcji (ja) nie biore pod uwage, bo nie mam az tyle czasu, a pozatym po prostu mi sie nie chce....
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2006

Postprzez darecki czwartek, 9 marca 2006, 15:13

Rafal napisał(a):
TERMIN: proponuję wstępnie weekend 12-14 Maja 2006

Ten termin nadal aktualny :?:
było:kangoo 1.4 lpg 2001
jest:kangoo 1.5 dci 2011
darecki
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 474
Dołączył(a): poniedziałek, 28 marca 2005, 23:00
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Postprzez AdiK wtorek, 14 marca 2006, 21:13

Anonymous napisał(a):Jest to propozycja bazy noclegowej na zlot.

http://przyjazne.pl/index.php?p=10&acti ... tem&id=170

Pozdrawiam

Broda

Właśnie w niedziele zrobilismy małą wycieczkę do Przysuchej i według moich dziewczyn osrodek jest przytulniejszy od Grotnik i mozna go wziąć pod uwagę jako miejsce zlotu.Co do zaparkowania samochodów jest lepiej niż w Grotnikach bo można je zaparkować na środku albo obok domków.W razie złej pogody jest ładna sala z kominkiem.

Broda nie wiem czy sprawdzałeś ten ośrodek czy nie będzi tego samego problemu co w Borkach.
Pozdrawiam Adrian

Był KaleidoGwiezdnyPył 1.5dci75
Jest Peugeot 5008 2.0HDI
Avatar użytkownika
AdiK
Kangoomistrz 2009
Kangoomistrz 2009
 
Posty: 1033
Dołączył(a): środa, 7 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: poszukiwana

Postprzez armata środa, 15 marca 2006, 10:45

fajny ośrodek, dla mnie bomba
1.5 dci HELIOS, zielony, z tyłu drzwi 2005
1,5 dci Helios, beżowy, z tyłu drzwi 2010
armata
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 98
Dołączył(a): niedziela, 9 października 2005, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wiz niedziela, 19 marca 2006, 13:59

To bedzie moj 3 post w tym temacie (ciekawe czy tym razem rowniez nic nie wniesie).
Zlot 2006 mial przyniesc ponowne spotkanie z ludzmi poznanymi w roku wczesniejszym, dac szanse innym dolaczyc do grupy maniakow, ktorzy znaja sie nie tylko z forum. Utrwalic zawiazane znajomosci, wypic wspolnie piwko albo kilka, bo na spotach lub przygodnych spotkaniach nie zawsze jest do tego mozliwosc, oraz podyskutowac w temacie DIESEL vs LPG. Dla wielu z nas mozliwosc takiego spedzenia czasu w towarzystwie innych maniakow byla oczekiwana od zeszlego roku.
W zwiazku z powyzszym mam prosbe do tych wszystkich WIRTUALNYCH czlonkow klubu, dla ktorych ruszenie tylka z domu na spot lub zlot jest za trudne, by NIE TORPEDOWALI pomyslow innych, ktorzy jeszcze do niedawna mieli ochote i zapal do organizacji zlotu.
Powiedzonka, ze termin nie odpowiada, ze osrodek nie taki jak powinien, sa nie na miejscu, jesli sie liczy na innych i chce sie jechac na gotowe. Nie chcecie, to nie marudzcie i nie przyjezdzajcie, ale DAJCIE innym czerpac radosc ze wspolnych spotkan przy piwie i grilu, a nie tak jak WY przy kompie i najlepiej na czacie.
Chcesz przyjechac - cos wymyslisz; nie chcesz - powiedz, a nie utrudniaj innym.
Mam nadzieje, ze tegoroczny zlot jednak sie odbedzie i podejrzewam, ze bedzie lepszy od poprzedniego, poniewaz wiemy co w nim poprawic.

Wnioskuje o powolanie nastepujacych osob na nastepujace stanowiska:
Broda + Szaman odpowiedzialni za znalezienie osrodka i ustalenie terminu oraz mocne zaangazowanie w negocjacjach cenowych.
One + ochotnik (do ustalenia) zajma sie organizacja czasu wolnego (i oby go bylo jak najmniej - mam nadzieje, ze sie nie pomylilem, ale wydaje mi sie, ze to One pisal o tescie kelnera).
Zeby nie bylo, ze jestem maciciel - moge sie podjac czesci finansowej, czyli konto, platnosc za osrodek i inne rozliczenia (wspierany bede przez moja dziewczyne, zawodowa ksiegowa).

I na koniec prosba, by najpierw wypowiedzieli sie powyzej wymienieni, a dopiero pozniej cala reszta malkontentow.
Wszelkie sugestie dotyczace terminu i innych atrakcji wysylac na prv odpowiednim ludziom (jesli sie zgodza na pelnienie funkcji), a nie smiecic w watku.
Pozdrawiam
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Postprzez KiK poniedziałek, 20 marca 2006, 07:46

Wiz jestem wirtualnym człokiem klubu bo spotów w mojej olokicy nie ma ... :( a z chęcią bym się na takowym pojawił.

Pomysłów nie torpeduję i nie mam zamiaru

Nie chcecie, to nie marudzcie i nie przyjezdzajcie, ale DAJCIE innym czerpac radosc ze wspolnych spotkan przy piwie i grilu, a nie tak jak WY przy kompie i najlepiej na czacie.


Do kogo to WY było??

Na koniec moja płęta - pewnie się czepiam bo jest poniedziałek rano a ja musiałem wstać o piątej ale skoro jestem wirtualnym klubowiczem to z Twojego postu wynika, że jest skierowany równiez do mnie - ale ja się z nim nie zgadzam!!

:evil: :evil:

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PanKot poniedziałek, 20 marca 2006, 08:33

...i szykuje nam się kolejna wojna o słowo pisane :!:
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KiK poniedziałek, 20 marca 2006, 10:16

Nie mam ochoty na sprzeczkę słowną - zresztą wolę takowe prowadzić na priv ale jak zobaczyłem tekst:

Zlot 2006 mial przyniesc ponowne spotkanie z ludzmi poznanymi w roku wczesniejszym, dac szanse innym dolaczyc do grupy maniakow, ktorzy znaja sie nie tylko z forum.


to jako klubowicz nie mający możliwości uczesniczenia w spotach regionalnych czuję się jakoś niechciany na ogólnopolskim :( - o tym już pisałem ...

Mam nadzieję - że to tylko niefortunne wyrażenie myśli, więc w dalszym ciągu plauję pojawić się z całą rodzinką na takim zlocie :)

Kuba

PS: przepraszam Wiz za tego mojego diabełka ...
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty Ogólnopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości