Zlot ogólnopolski - ostateczne ustalenie !!!

Informacje na temat organizacji i przebiegu Zlotów Ogólnopolskich KKP

Postprzez jon104 poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 15:08

MK napisał(a):Wstępnie jestem, ale w dzisiejszych czasach to nic pewnego :wink: :roll: :)

No chyba, że będziesz pałac z mieszkania robił, bo malowanie już było :wink: A udało się :P
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez MK wtorek, 19 kwietnia 2005, 05:46

Taaaaaaaaaa, :? tylko jak przyłożyłem szczotkę do ściany to farba zaczęła odpadać bo poprzednio po remoncie mieszkanie pozwoliłem pomalować bubloowlańcom-^#*><@* ........jasna, najlepszą polską farbą, tylko że oni (pomimo moich ostrzeżeń) pomalowali emulsją akrylową na klejówkę :evil: :arrow: im jeszcze się trzymało w myśl zasady "Franek trzymej komin a jo leca po wypłate", natomiast ja miałem problem :evil: .
Ale już po, teraz TYLKO komunia Kingi :twisted: :arrow: i zbankrutuję oraz wywiozą mnie w białej kamizelce z za długimi rękawkami.
Pozdrowienia Marcin
CLIO 3 1,6 16v 128KM GORDINI 2012r. - LPG STAG
Kangoo II 1,5dCi 115KM PRIVILEGE+ TomTom Edition 31.XII.2010r. srebrny
Porzuciłem akordeon, a szkoda.
Focenie wciąga!!! Jestem szumofobem i maniakiem ostrości!!!
Nikon D7100 Nikon D50


CHEVROLET SPARK M300 LS 1,2 16v 85KM 2010r. - LPG STAG - BYŁ!!!!
Avatar użytkownika
MK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2004
Dołączył(a): poniedziałek, 24 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Cieszyn-Gród Trzech Braci

Postprzez xyz wtorek, 19 kwietnia 2005, 06:26

MK napisał(a):Taaaaaaaaaa, :? tylko jak przyłożyłem szczotkę do ściany to farba zaczęła odpadać bo poprzednio po remoncie mieszkanie pozwoliłem pomalować bubloowlańcom-^#*><@* ........jasna, najlepszą polską farbą, tylko że oni (pomimo moich ostrzeżeń) pomalowali emulsją akrylową na klejówkę :evil:


Ja za taka pracę wypłaty bym nie dała. :wink: Nie każdy ekspert rzeczywiście nim jest. Trzeba było pomalować samemu to zaoszczędził byś pieniążki na Kangoorka :D
Avatar użytkownika
xyz
KangooróFka
KangooróFka
 
Posty: 548
Dołączył(a): niedziela, 27 marca 2005, 23:00
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez Lukasz_Kangoo wtorek, 19 kwietnia 2005, 07:27

Widzę, że tradycyjnie temat dyskusji zbacza w innym niż to przewidziane kierunku ;)

Zatem wracając do tematu ;)
Miały być ostateczne ustalenia, ale jak to w życiu coś musiało się zmienić :o
W ostatnią sobotę RECON TEAM ;) w składzie Broda + druga połowa, Szaman z przesympatyczną małżonką i ja - Prezes przejechaliśmy się do Borek. Nie wspomnę co tam zastaliśmy (powiem tylko, że było tam duuużo malutkich samochodzików ;) ) bo do dziś nie mogę się otrząsnąć ;)
W każdym razie organoleptycznie stwierdziliśmy, że ten ośrodek po prostu nie jest tym czego szukamy (jest za mały - mamy prawie 1 000 klubowiczów - on nas po prostu nie pomieści :lol: ).
OK żarty na bok.
Stwierdziliśmu po prostu, że lepiej by było znaleźć coś bardziej kameralnego. Poza tym okazało się, że wbrew zapewnieniom telefonicznym nie jest prawie wcale przygotowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych :(

Ale jest i dobra wiadomość.
Mamy wstępnie zarezerwowany nowy ośrodek.
I żeby nie mieszać zamykam ten temat i zakładam nowy gdzie już za minutkę wpiszę wszystkie szczegóły ;)
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Zloty Ogólnopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości