Zlot 2005 - Grotniki (3-5.06)

Informacje na temat organizacji i przebiegu Zlotów Ogólnopolskich KKP

Zlot 2005 - Grotniki (3-5.06)

Postprzez Lukasz_Kangoo wtorek, 19 kwietnia 2005, 07:55

I tak jak obiecałem - zamieszczam informacje o Zlocie.

Tak jak w temacie napisałem Zlot odbędzie się 3-5.06.2005 w Grotnikach (parę km od Łodzi).
Ośrodek (http://www.grotniki.hg.pl) dysponuje pokojami w parterowych pawilonach (3-osobowe) i pokojami w piętrowym budynku (2-osobowe).
W przypadku pawilonów jedna łazienka przypada na 2 pokoje.
Wstępnie zarezerwowałem właśnie pawilony.
Cena pobytu to 21 PLN za osobę za dobę
Istnieje możliwość zamówienia na miejscu także wyżywienia:
śniadanie - 6,50 PLN
obiad - 12,50 PLN
obiad dla dzieci do lat 7 - 8,50 PLN
kolacja - 8,50 PLN
Właściciel ośrodka zaproponował także zorganizowania grilla (jako że ma koncesję na piwo). Dokładny koszt nie jest jeszcze znany (ale wiem np. że 30l beczka piwa kosztuje 200 PLN).

A teraz formalności związane ze zgłoszeniami.
Czekamy na nie do 28.04 (do końca miesiąca mam potwierdzić ilość osób i wpłacić zaliczkę).
Zgłoszenia proszę wysyłac mailem do Rafała (Szamana). W zgłoszeniach należy podać ile osób będzie liczyła załoga oraz czy chcecie skorzystać z wyżywienia w ośrodku (jeżeli tak to prosimy o info czy wyżywienie pełne , czy np. sam obiad).
Ze zgłoszeniem wiąże się także wpłacenie zaliczki w wysokości 50 PLN od załogi (szczegóły poda Rafał).

Więcej szczegółów będziemy podawać w terminie późniejszym.
Oczywiście czekam tu na wszelkie pytania i uwagi.
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jon104 wtorek, 19 kwietnia 2005, 13:48

:lol: Nic dodać, nic ująć :lol: No może pytanie, jak jest z możliwością postawienia niewielkiego namiotku lub przyczepy campingowej :?:

A tak poza tym, to zaraz się zgłaszam(y) na listę do Szamana :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez adi26 wtorek, 19 kwietnia 2005, 20:29

No właśnie jakie są możliwości biwaku ponieważ my praktykujemy spanie w kangusie podczas wypadów.
Avatar użytkownika
adi26
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 57
Dołączył(a): wtorek, 25 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Mona wtorek, 19 kwietnia 2005, 22:43

my jeszcze nie wiemy czy będziemy, ale dodam po babsku kilka słów od siebie o Grotnikach.

byliśmy tam w zeszłym roku na zlocie rówieśników naszej Polci - czyli było dużo dorosłych i cała hałastra dzieciaków do 2 lat ;)

ośrodek jest ................ OK, standard męski (lub postkomunistyczny ;))), ale pościel czysta etc. pawiony teoretycznie mają lepszy standard, bo tu łazienki na 2 pokoje przypadają (w tym murowanym budynku jedna łazienka na piętro :roll: ). wszystko jest raczej stare i pachnie troszkę inaczej ;) nie widzę możliwości kempingowania - chociaż spać w kangurku - proszę bardzo. można brać zwierzynę.

jedzenie w stołówce bardzo dobre, porcje w miarę wystarczające.
grilla też mieliśmy, i było spoko.

no nie jest źle, kobiety mogą mieć obiekcje ;) ale tylko w przypadku przyzwyczajenia do wyższego standardu ;) :lol: :lol: :lol:

okolica bardzo sympatyczna. nie sprawdzaliśmy możliwości gazowania naszego ciepłego jeszcze wtedy kangurka. ale być może coś jest (chociaż pewnie trzeba będzie podjechać, bo ten ośrodek jest w lesie)

ps. w zeszłym roku hitem było puszczanie baniek mydlanych - może i w tym na kangoomaniakach się przyda ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mona i Paweł--------------------Kaleido dCi 80KM--------------------
Avatar użytkownika
Mona
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 239
Dołączył(a): poniedziałek, 5 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postprzez Pepe środa, 20 kwietnia 2005, 11:46

Hejka
No nareszczcie konkrety :)
Oczywiście się piszę, choć również mam pytanie o postawienie przyczepy kampingowej - jeśli nie będzie takiej możliwości to pawilon też będzie OK.
Pozdrawiam Piotr Pepe
Kaleido 1,2 16V
GG 2424618
Avatar użytkownika
Pepe
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek, 17 czerwca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jon104 środa, 20 kwietnia 2005, 15:34

Pepe napisał(a):Hejka

Oczywiście się piszę, choć również mam pytanie o postawienie przyczepy kampingowej - jeśli nie będzie takiej możliwości to pawilon też będzie OK.


No właśnie, żeby nie było wątpliwości :? Jeżeli nie ma możliwości postawienia przyczepy lub namiotu (jak pisze Mona) to oczywiście pawilon będzie OK :D
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Rafal środa, 20 kwietnia 2005, 16:51

Witam,
Sorki za opoznienie ale kolega kupuje kangoora i musiałem sie z nim napić.....

:arrow: Z racji koniecznosci wplaty zaliczki prosimy o wplacanie 50 pln na poczet noclegów, na moje konto. Pieniadze zostana przeznaczone na zaplate noclegow
:arrow: Przy wplacie prosze podac mi na maila informacje:
- ile osob przyjezdza jednym kangoorem
- czy zamawiacie posiłki, jesli tak to ile, kiedy i jakie??
- na ile noclegow, standartowo zakładam ze 2, z piatku na sobote i z soboty na niedziele
:arrow: Reszte pieniadzy prosze o wplate przed zlotem lub w trakcie. Kazdy moze sobie obliczyc ile bedzie go to kosztowac, cennik napisal Prezes pare postow wyzej i odjac 50 pln zaliczki.
:arrow: Proponuje zeby nie przyjezdzac z kupa butelek, ale kupic beczke ( 60 kufli za 200pln, :arrow: 3,3 za kufel). Napiszcie na forum kto jest chetny to zrobimy zrzutke
:arrow: to samo tyczy sie grilla, albo robimy sami albo zamawiamy np po kiłbasce i kawałku karkówki na osobe.
:arrow: dane do przelewu

wymoderowano - już niepotrzebne

:arrow: To jest zlot miłośników kangoo, a nie ich posiadaczy, jezeli sa osoby ktore nie maja kangoora lub z roznych przyczyn nie moga nim przyjechac (zabrali im prawo jazdy za jazde po pijaku, ukradli im koła..) niech dadza znak, transport sie skombinuje...

To chyba wszystko, pozdrawiam Rafał

:arrow: Jeszcze cos: jezli macie pomysly na jakies atrakcje to tez piszcie. klubowy mecz siatkówki, ping ponga, sprawnościówka kangoorem po parkingu a moze paint ball??? To ostatnie brzmi ciekawie, oferował to jeden z rozpatrywanych osrodkow, ale z tego co wiem to sa firmy przyjada i zrobia nam to wszedzie.
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Wiz środa, 20 kwietnia 2005, 19:47

Jesli chodzi o painta to jesli szanowne grono wyrazi takowa chec, to moge podjac sie zalatwienia firmy ktora to nam zrobi i nie bedziemy narazeni na duze wydatki (przynajmniej nie zostaniemy oskubani do cna :D )
Rafal, Zuwik specjalnie dla Was wezme spraj na siniaki :twisted: duzo kulek i sie zasadze na Was cfaniaki :twisted: :twisted:
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Postprzez Lukasz_Kangoo środa, 20 kwietnia 2005, 20:50

Wiz napisał(a):Jesli chodzi o painta to jesli szanowne grono wyrazi takowa chec, to moge podjac sie zalatwienia firmy ktora to nam zrobi i nie bedziemy narazeni na duze wydatki (przynajmniej nie zostaniemy oskubani do cna :D )


A może więcej szczegółów :?:
Do mnie albo do Szamana.

adi26 napisał(a):No właśnie jakie są możliwości biwaku ponieważ my praktykujemy spanie w kangusie podczas wypadów.

O możliwości biwakowania postaram się dowiedzieć.
Ale nie liczyłbym na to (bo ani w cenniku nie ma, ani właściciel nic nie wspominał) :(
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wiz środa, 20 kwietnia 2005, 21:23

Info poszlo na PM do obu, wiec poczytajcie i ewentualnie pytajcie.
Jak narazie sie staram byc na zlocie i zmalowac obu wyzej wspomnianych i musze przyznac ze jest to argument ktory mnie mocno przekonuje do wyjazdu :D :twisted:
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Następna strona

Powrót do Zloty Ogólnopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości