Paintball na zlocie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Informacje na temat organizacji i przebiegu Zlotów Ogólnopolskich KKP

Paintball na zlocie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Rafal wtorek, 17 maja 2005, 09:35

W ramach atrakcji na naszym zlocie padł pomysł paintballu. Ja osobiscie nie grałem, ale slyszałem, ze zabawa jest naprawde atrakcyjna i "integracyjna". Mysle ze to dobry pomysł, wiec zrobilismy z WIZem rozeznanie.
Koszt przyjazdu firmy i organizacji kilku godzinnej zabawy to ok. 150pln od osoby. Cena moze ulec drasrycznej obnizce, jezeli udałoby sie wyporzyczyc sprzet samemu, ale na wszelki załóżmy 150pln. W cenie sa "pistoleciki", ubrania i maski ochronne plus opieka obsługi, przygotowanie "scenariusza zabawy", ewentualnie pozwolenia lesnika na demolke lasu!!!
Aby sie to odbyło, powinno być z 10 osób, at least!!
Prosze wiec osoby zdecydowane aby wpisały sie w tym topicu. Oczywiscie jezeli ktos chce zabrac zone/dziewczyne/kochanke/konkubine lub inna czesc rodziny lub znajomych to jeszcze lepiej (tylko napiszcie ile osob).
Licze ze zgłosci sie choc te 10 osob, bo nastepny zlot dopiero za.... i jest to niepowtarzalna okazja sprobowac wojny na farbe!!
Ze wzgledu na to ze potrzeba troche czasu na organizacje decydujcie sie szybko, bo zostalo mało czasu!!!!!
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez branio wtorek, 17 maja 2005, 10:19

"integracyjna" tak jak boks, siniaki jednoczą :lol: .
Udanej zabawy i jak najwięcej rozlanej krwi,pardon farby. :lol:
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Wiz wtorek, 17 maja 2005, 22:30

Wiec jako pierwszy wpisze swoja obecnosc na rozgrywce farbianej.
Coprawda przyjade ze swoim sprzetem (bo mam i gram) ale naprawde wszystkim polecam, rozrywka maxymalnie rozprezajaca, ma wlasciwosci odstresowywujace. I moge Wam zagwarantowac jedno bedziecie jeszcze dlugo po grach rozmawiac: jak, kto, kogo, kiedy i w jaki sposob zamalowal :twisted:

P.S. za wchlonietych przez ten sport nie odpowiadam, a wciaga jak bagno :D :D
P.S. II wbrew pozorom kobiety w poczatkowej fazie zaawansowania wykazuja sie lepszym bilansem trafionych do wlasnych trafien, wiec panowie troche szacunku i nie lekcewazcie swoich polowek bo sie zdziwicie :D
P.S. III Zuwik licze na Twoja obecnosc bo masc na siniaki juz specjalnie zakupilem dla Ciebie, dostaniesz ja w gratisie :twisted:
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Postprzez kerry środa, 18 maja 2005, 06:31

Wiz napisał(a):P.S. III Zuwik licze na Twoja obecnosc bo masc na siniaki juz specjalnie zakupilem dla Ciebie, dostaniesz ja w gratisie :twisted:

Wiz, mam nadzieję, że ta maść to najlepszy na świecie Helason z jeleniogórskiej JELFY? 8)
Avatar użytkownika
kerry
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 900
Dołączył(a): poniedziałek, 31 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Jelenia Góra, Lubiechowa

Postprzez zuwik środa, 18 maja 2005, 11:53

Wiz napisał(a):P.S. III Zuwik licze na Twoja obecnosc bo masc na siniaki juz specjalnie zakupilem dla Ciebie, dostaniesz ja w gratisie :twisted:
No nie wiem czy zaryzykuję :) Pancerz w cenie :?: :roll: Jak tylko koszta nie przerosną zapału to chętnie spróbuję (sorry za materializm ale niestety bywa...) Nigdy jeszcze się w to nie bawiłem. Widziałem kiedyś w TV jak kolesiom napompowali parę balonów i latali między tym - nie ciekawe. Ale jeśli będzie las - to jak najbardziej super mega chętnie :wink:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Wiz środa, 18 maja 2005, 17:25

Po pierwsze bedzie las na 100%
Balony sa stawiane na zawodach i jest to juz "wyczynowa" czesc tego sportu. Moim zdaniem nawet ciekawsza niz las w ktorym juz nie gralem od jakis 2-3 lat. Na balonach masz poprostu skondensowana adrenaline a w przypadku lasu za ta adrenalinka trza sie troszke nabiegac :D
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Postprzez Wiz niedziela, 29 maja 2005, 18:55

Mam niejasne wrazenie ze z tej, jakze milej rozrywki, wyszly potoczne "nici". Moze nastepnym razem, przy okazji nastepnego zlotu.
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(


Powrót do Zloty Ogólnopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości