Nowy Zlot

Informacje na temat organizacji i przebiegu Zlotów Ogólnopolskich KKP

Postprzez PanKot czwartek, 16 czerwca 2005, 08:30

misiek288 napisał(a):(...) ale jednak widzę, że masz predyspozycje zastępce :!:
jak koleżanka X się nie odezwie to rozważe kolejny raz Twoją kandydature, OK :?: :?:


No wiesz, a jak w przeszłości wpiszą mi do "teczki" przynależnośc o do tej komisji... Nie wiem jakie nastaną czasy.
Zauwazyłem, że sam Prezes odwiedza forum i nie wypowiada się na razie.
Obserwuje tylko. Mogą polecieć głowy. Lepiej się nie wychylać.
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez xyz czwartek, 16 czerwca 2005, 08:52

misiek288 napisał(a):obnizyłem poprzeczke dla PanaKota i nie wymagam blond włosów i rozmiaru 85D ale mimo to jakoś nie widze odzewu. może XYZ pisze się na ten stołek :?: :?:
Hi hi jakby nie ta obiniżona poprzeczka to i ja bym się nie załapała na takie wymagania... :D Ja się nie nadaję, więc na stołek się nie pcham. Wolę być ludem obserwującym i z uwagą śledzącym poczynania komisji ;)
PanKot napisał(a):Podziwiam Cię jak podszedłeś XYZ. Teraz nie pozostaje Jej nic innego jak tylko napisać o sobie. A może i fotką zamieści
O wstręciuchy!? Te Wasze przygotowania do powołania komisji zakrawają na biznes w sytul-> buiro matrymonialne :D ;) Nie będę nic o sobie pisać, bo i tak nawet jakbym chciała to bym się na posadkę nie załapała (za wysokie progi, na moje któtkie nogi). ;)
Przewodniczący komisji napisał(a):popieram kwestie opisu ale ta fotka to nie przejdzie, chyba, że XYZ będzie do każdego przesyłała emilem
Fotki oczywiście porozsyłam tylko na adresy czekam. :D ;) (joke)
Podsumowując moją wypowiedź śmiem stwierdzić, że Misiek po prostu po raz kolejny musi rozważyć kandydaturę Pana Kota i z powodu braku chętnych na stanowisko, bezwarunkowo przyjąć Go na swoje zastępstwo.
Renault Kangoo -> Stworzony by cieszyć. :D
Avatar użytkownika
xyz
KangooróFka
KangooróFka
 
Posty: 548
Dołączył(a): niedziela, 27 marca 2005, 23:00
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez PanKot czwartek, 16 czerwca 2005, 09:02

xyz napisał(a):(...) Fotki oczywiście porozsyłam tylko na adresy czekam. :D ;) (joke)
Podsumowując moją wypowiedź śmiem stwierdzić, że Misiek po prostu po raz kolejny musi rozważyć kandydaturę Pana Kota i z powodu braku chętnych na stanowisko, bezwarunkowo przyjąć Go na swoje zastępstwo.

czekam na fotkę: zskot@poczta.onet.pl
Zastępstwo mogę przyjąć ale za takie wynagrodzenie (dietę) jak mają w Komisji Sejmowej
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez misiek288 czwartek, 16 czerwca 2005, 09:25

mój adres misiek288@op.pl

PanKot informuję Cie, że zostałeś mianowany moim "vice" :D
a co do wynagrodzenia to sie pomyśli...
najpierw musze sam sobie wymyślić zadowalającom kwote dla siebie
Avatar użytkownika
misiek288
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 537
Dołączył(a): czwartek, 10 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kerry czwartek, 16 czerwca 2005, 09:33

...a na zdjęciach będzie widać z kim xyz się spotykała... Będzie to dowód obciążający... :twisted:
Avatar użytkownika
kerry
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 900
Dołączył(a): poniedziałek, 31 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Jelenia Góra, Lubiechowa

Postprzez PanKot czwartek, 16 czerwca 2005, 09:59

...poczekamy... zobaczymy...
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez loocky czwartek, 16 czerwca 2005, 10:18

Ja odmawiam składania zeznań, ale chcę wygłosić świadczenie:

Po pierwsze odmawiam udzielenia odpowiedzi na wszystkie zadane pytania, ponieważ zagraża to mojemu bezpieczeństwu.
Po drugie dysponuje dokumentami potwierdzającymi, iż pewien znany polityk Lesław M. wykorzystał swoje kontakty, które posiada w swoim rodzinnym mieście i doprowadził do tajnego zebrabnia zarządu KKP. Na tym zebraniu zostało wydane rozpożądzenie o przekazaniu wszelkich materiałów ze zlotu właśnie Lesławowi M. Kiedy wszedłem w posiadanie dokumentów potwierdzających tą sytuacje, udało mi się przejąć wszystkie nośniki z danymi. Jako prawożądny obywatel postanowiłem je odsprzedać Jerzemu Urbanowi za rozsądną cenę 100tys zł (nawiasem mówiąc kto che zobaczyć mojego nowego kangoorka).
Po trzecie pragnę zapewnić wszstkich, że dodatkowo posiadam materiały, które potwierdzają powiązania wysokich urzędników państwowych Ministerstwa Problemów Alkocholowych w Rosji z niektórymi członkami komisji.
Po czwarte i ostatnie aby ubiec wszelkie pytania pragnę powiedzieć, że nie mam nic wspólnego z przedmiotową sprawą. Ostatni tydzień spędziłem z przyjaciółmi, którzy potwierdzą moje alibi, tj. kolega Transporter Voodki oraz koleżanka Skrzynka Piwa.

Ostatnio edytowano czwartek, 16 czerwca 2005, 16:12 przez loocky, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
loocky
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 493
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lutego 2005, 00:00
Lokalizacja: Tychy

Postprzez kerry czwartek, 16 czerwca 2005, 10:27

No proszę! Jest kolejny podejrzany! "Ostatni tydzień spędziłem z przyjaciółmi, którzy potwierdzą moje alibi, tj. kolega Transporter Voodki oraz koleżanka Skrzynka Piwa LUB CZASOPISMA." !

Tak wersja była na jego dysku twardym!
Avatar użytkownika
kerry
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 900
Dołączył(a): poniedziałek, 31 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Jelenia Góra, Lubiechowa

Postprzez PanKot czwartek, 16 czerwca 2005, 10:33

loocky - co Ty gadasz?!
Przecież nie chorni Cię żaden imunitet.
Zostaniesz wezwany i stawić się musisz.
A jak już będziesz w łapkach miśka288 to wszystko wyśpiewasz i nie pomogą Ci żadne koligacje rodzinne.
A Twoje "alibi" podeślij nam tu czym prędzej na przesłuchanie
zanim zjawi się u Ciebie ABWK (Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego Kangooromaniaków).

misiek288 - dobra, będę Twoim zastępcą bo sprawa jest pilna - mamy już do przesłuchania "alibi" loocky'ego
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez misiek288 czwartek, 16 czerwca 2005, 10:34

widzę, że komisja pomimo, że nie w pełnym składzie to już działa :!:
tak właśnie powinno być :lol:
Avatar użytkownika
misiek288
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 537
Dołączył(a): czwartek, 10 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty Ogólnopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości