ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2006

Informacje na temat organizacji i przebiegu Zlotów Ogólnopolskich KKP

Postprzez Rafal wtorek, 31 stycznia 2006, 09:20

Ok, jak chcecie,
Jeżeli dobrze zrozumiałem chodzi o Góry Sowie (miał być środek Polski), na dobry początek jest do przejechania cała Polska i to nie ma nawet konkretnej drogi (bez żartów, chyba lepiej jechac 1 do katowic i autostrada do wrocka), było nie było wyjezdzając po pracy bede ok 3-4 w nocy, pozatym koszty paliwa tez sa znaczne...
Ale ja sie nie obrażam, załatwiajcie...
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez _ONE_ wtorek, 31 stycznia 2006, 09:31

Nie jak chcecie... tylko to jest moja propozycja do przedyskutowania na forum :!: Jeżeli większość będzie chciała ten środek Polski to nie ma o czym gadać i trzeba się skupić właśnie na tym. Tylko klubowicze zainteresowani zlotem powinni się wypowiedzieć a nie czekać aż podadzą do stołu.
Obrazek
Avatar użytkownika
_ONE_
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1819
Dołączył(a): środa, 24 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Rafal wtorek, 31 stycznia 2006, 10:54

Rok 2004 dyskutowalismy az nic z tego nie wyszło,
Rok 2005 dyskutowaliśmy, aż Prezes, Broda i ja pojechaliśmy w kilka miejsc i skonczylo sie na Grotnikach (uważam to za sukces jak na pierwszy raz, był gril, koszulki z kangoorem, nocleg, zabrakło zabaw typu slalom na czas...., ale ja nic wiecej nie mogłem zorganizować bez pomocy innych...
Rok 2006, kozystając z doświadczeń uważam że jedyną szansa, aby spot nie skończył sie na "forum" to ustalić z góry miejsce i termin.... a zająć sie jakimiś acitivities - próba stewarda... i tak jest duzo do zrobienia, a czasu każdy z nas ma mało... dlatego wg mnie zaczynanie wszystkiego od zera jest pomysłem lekko ryzykownym...ale jeżeli ktoś chce niech szuka, ja wcalenie mam klepek na oczach, ze grotniki i koniec...

Ponadto po rozmowie z Shoemem, moge powiedzieć że 5 załóg z połnocy, może zorganizować zlot np w USTCE. Tez fajne miejsce, nad otwartym morzem, niedaleko hektary nieużytków- rajdy, próby sprawnościowe...

Ok, poczekajmy na odzew innych...
Proponuje jak najszybciej ustalić miejsce i termin, oraz kilka osób odpowiedzialnych za różne rzeczy....
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez _ONE_ wtorek, 31 stycznia 2006, 11:09

Oki Postaram się o załatwienie jakiegoś sponsora nagród w compotach. W takim przypadku będzie potrzebna kamera do filmowania "całej" zabawy.
Obrazek
Avatar użytkownika
_ONE_
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1819
Dołączył(a): środa, 24 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Drucik wtorek, 31 stycznia 2006, 12:23

_ONE_ napisał(a):Oki Postaram się o załatwienie jakiegoś sponsora nagród w compotach. W takim przypadku będzie potrzebna kamera do filmowania "całej" zabawy.


Kamere da się załatwić . Albo mała mini-dv albo coś większego.
Aro/Drucik/Inne, Było Kangoo 1.4/2000 Pampa, klapa
Avatar użytkownika
Drucik
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 319
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Drucik wtorek, 31 stycznia 2006, 12:35

A teraz co do miejsca, wydaje się że jednak korzystniejsze byłoby spotkanie się gdzieś w centrum Polski(ale jak dla mnie Ustka to dobre miejsce).

Szkoda byłoby stracić zbyt wiele czasu na dojazd.

Z drugiej strony mogę jechać i w Góry Sowie :)
Aro/Drucik/Inne, Było Kangoo 1.4/2000 Pampa, klapa
Avatar użytkownika
Drucik
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 319
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez zuwik wtorek, 31 stycznia 2006, 15:45

ONE góry sowie to fajne, ale nie na weekendowy zlot z całej Polski... Ustalmy, że Grotniki, a jak komuś błyśnie jakaś myśl, rozważymy :) Myślę, że to jest najrozsądniejsze wyjście.
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez punio wtorek, 31 stycznia 2006, 16:11

Myślę, że najlepiej w Grotnikach. Bravo Rafał za zapał! Ostatnio nie mogłem, ale mam nadzieję na ten rok. Do zobaczenia!
Kangoo 1,2 (D7F) RNA granatowa klapa z 98. 180 tysięcy KM. Pozdrawiam i szerokiej drogi!
Avatar użytkownika
punio
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 24
Dołączył(a): sobota, 11 grudnia 2004, 00:00
Lokalizacja: wszawa

Postprzez yasak środa, 1 lutego 2006, 12:03

Popieram zdanie zuwika, jechać pół dnia żeby posiedzieć parę godzin i wracać drugie pół dnia to chyba nie o to chodzi. Grotniki pomomo swoich wad wydaje mi się jest dobrym miejscem. Wiemy co jest i czego możemy się spodziewać. Ogólnie jestem za Grotnikami.
Pozdrawiam Yasak
Blue Privilege 1,2 16V
TYP MĘSKI
Avatar użytkownika
yasak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 27 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wiz czwartek, 2 lutego 2006, 20:40

To i ja wtrace swoj malo wazny glos do dyskusji pomimo malej absencji na forum - ale z uprawnieniami bo bylem na poprzednim.

Ja pojade gdziekolwiek jesli tylko nie zawali mi sie chata na glowe w tym terminie (zamarznieta wode w rurach juz przerabialem wiec wszystko mozliwe :D )

Jesli organizatorami beda Szaman lub One to jade ww ciemno sie nie martwie (jesli kto inny to bez ogrodek powiem ze najpierw sie zapytam czy piwa nie trza :))))) )
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty Ogólnopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości