ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2006

Informacje na temat organizacji i przebiegu Zlotów Ogólnopolskich KKP

Postprzez Gość poniedziałek, 20 marca 2006, 12:28

je pier...
Czyli ci±gle nikt nie chce zlotu...
Dla mnie tekst WIZa by³ ostatnia próba zebysmy w koncu sie zdecydowali i okreslili ze zlot powinien sie odbyc i trzeba sie zabrac za konkrety...

Jego okreslenie " ...dac szanse innym dolaczyc do grupy maniakow, ktorzy znaja sie nie tylko z forum." jest wg mnie wyjatkowo fortunne, jest wrecz konkretnym zaproszeniem wszystkich którzy maja ochote przyjechac i spotkac sie z innymi.
Dlaczego zamiast wziasc sie za konkrety ludzie wêsza kolejney spisek, aferê, k³ótnie..... rece opadaja!!
Gość
 

Postprzez KiK poniedziałek, 20 marca 2006, 12:55

Anonymous napisał(a):je pier...
Czyli ciągle nikt nie chce zlotu...


Ja chcę i chyba wyraźnie to napisałem.

Dla mnie tekst WIZa był ostatnia próba zebysmy w koncu sie zdecydowali i okreslili ze zlot powinien sie odbyc i trzeba sie zabrac za konkrety...


Jak wyżej

Jego okreslenie " ...dac szanse innym dolaczyc do grupy maniakow, ktorzy znaja sie nie tylko z forum."jest wg mnie wyjatkowo fortunne, jest wrecz konkretnym zaproszeniem wszystkich którzy maja ochote przyjechac i spotkac sie z innymi.


Zauważ że napisał wyraźnie "... znają się nie tylko z forum"

Dlaczego zamiast wziasc sie za konkrety ludzie węsza kolejney spisek, aferę, kłótnie..... rece opadaja!!


Wziołem się za organizację gadżetów klubowych - nie jestem z tych co łapią się wystkiego i niczego nie kończą. Poza tym nie mam czasu jak również możliwości by pomóc w organizacji takiego ogólnopolskiego zlotu. Za swoją wypowiedź już przeprosiłem jednak jak widzę szukasz dziury. Afery nie węszę ... ale to już twoje słowa.

Jeżli nie masz nic do ukrycia i nie boisz się odpowiedzialności za swoje słowa to może się zalogujesz? Albo chociaż podpiszesz??

Pozdrawiam - Kuba

PS: Takie posty jedynie odpychają... więc jeżeli zalęży Ci na dalszej wymianie zdań zapraszam na PW ew. priv
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zuwik poniedziałek, 20 marca 2006, 18:01

Rafał? Dalej niezalogowany? Czy to nie ty może?...

KiK - Wiz nie miał nic złego na myśli, tylko próba motywacji. Ale widać nie ma chętnych do pomocy. Przy stronie też.
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez KiK poniedziałek, 20 marca 2006, 18:43

zuwik wiem że Wiz nie miał nic złego na myśli - wyjaśniłem to w drugim moim poście - to mój ciężki ranek za który przeprosiłem.

Do pomocy jestem chętny i jeżeli jakoś będę mógł jeszcze pomóc to czekam na konkrety co mogę zrobić. Moja propozycja to np owe gadżety którymi się zająłem już teraz - myślę że cena nie podskoczy jeżeli zrobić by je w formie "dodatku do pakietu uczetnika zlotu" ...

Ze stroną też zaoferowałem swoją pomoc ale jak na razie wymienilismy kilka spostrzeżeń i na tym sie skończyło. Zuwik daj znać gdzie mogę jeszcze pomóc to sięgnę do mojej wiedzy informatycznej i postaram się coś podrzucić albo samemu zmajstrować.

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jas poniedziałek, 20 marca 2006, 19:10

Witam!

Panie i Panowie!
Dziewczeta i Chlopcy!

Zbieram liste osob chetnych, ktorzy przybeda na ZLOT OGOLNOPOLSKI.

info o ilosci osob prosze wysylac na priv

list bedzie co jakis czas publikowana na forum

pozdrawiam

jaś
Avatar użytkownika
jas
II Vice Kangoomistrz 2008
II Vice Kangoomistrz 2008
 
Posty: 985
Dołączył(a): wtorek, 10 maja 2005, 23:00
Lokalizacja: z nienacka ;o)

Postprzez PanKot poniedziałek, 20 marca 2006, 19:37

Jestem chętny na spotkanie kangoorowariatów,
termin może być - chociaż go nie znam ale jest tak smo dobry i zły zarazem jak każdy inny.
Miejsce też mi pasuje - j.w.
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez nemo poniedziałek, 20 marca 2006, 22:08

Czy ktoś myślał kiedykolwiek o zainteresowaniu naszym zlotem któregoś z koncesjonerów Renaulta może byliby zainteresowani w uczesnictwie a może i nawet wspomogli organizacje.
Żółta cudo samiczka 1,4+HTC P3300+AutoMapa europa
Avatar użytkownika
nemo
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 152
Dołączył(a): niedziela, 18 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez KiK poniedziałek, 20 marca 2006, 23:14

Pomysł godny uwagi. Zresztą sprawdzony choćby w PIKURze. Jest jednak pewne ale [proszę nie mówić, że marudzę] jeżeli chcemy, w imieniu klubu, kogś do czegoś zapraszać z zewnątrz to należałoby wcześniej ustalić konkrety typu gdzie i kto.

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez alchemiczny wtorek, 21 marca 2006, 11:38

Witam, hmm skad ja znam to gadanie i gadanie ..... pamietacie co było przy WOSP???????

A tak powaznie to zgłaszam sie jako ochotnik do organizacji zlotu.

Jedna moja sugestia. rozumiem ze osrodek jest juz wybrany dla mnie obojetne czy grotniki czy przysucha byle by bylo normalnie wiekszosc z nas jedzie z dziecmi i zonami wiec warunki znamy :)

Proszę was panowie organizatorzy o skonstruowanie krótkiego tekstu w ktorym zwierałyby sie nastepujące informacje:
- Termin
-Miejsce
- Koszt
- Doadatkowe info jak koszt gadzetów atrakcje itp.

Taki list wyslemy do wszystkich użytkowników formu na PW lub na e-mail podany przy rejestracjji podzielmy sie na grupy bo dla jednej osoby to duuzo pracy chyb aze jest opcja "send all" na stronie??

Na potwierdzenie czekamy do 21 KWIETNIA 2006 jako termin ostateczny na wpłate całoście czy tez zaliczki na poczet zlotu.

Koncząc ta dyskusje wiem ze ciezko nam na dolnym slasku jest sie spotkac ale mam nadziej ze na spocie sie spotkamy.

POzdrawiam
Alchemiczny
Biała samiczka 1,2 16V alize:)
koponiety zólty kwadracik klubowy na rufie:)
Avatar użytkownika
alchemiczny
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 147
Dołączył(a): poniedziałek, 15 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez KiK wtorek, 21 marca 2006, 20:52

A niech tam ... raz się ma kangurowe życie ... ja też się zgłaszam. Mogę zająć się opcją
- Doadatkowe info jak koszt gadzetów atrakcje itp.


Myślę, ze pierwsze klubowe gadżety będą w ciągu najbliższych dwóch tyg. więc jak coś to pewne rzeczy już są. Temat prowadzony tutaj: Temat o koszulkach i polarach klubowych

Czekam zatem na info od głównego organizatora.



Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty Ogólnopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości